Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  ОФТАмил 10 мл глазные капли

  Loading...
   Купить ОФТАмил 10 мл глазные капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  321,50 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание ОФТАмил 10 мл глазные капли

  Показания:

  • Нивелирование воспалительных и аллергических заболеваний глаз, в том числе у маленьких детей.
  • Устранение симптомов конъюнктивита у новорожденных.
  • Санация глаз при ОРВИ, после операций и травм.
  • Снятие усталости, перенапряжения, раздражение глаз при компьютерном синдроме и гиперинсоляции.
  • Очистка и промывка глаз при воздействии загрязняющих факторов.

  Противопоказания:

  • Индивидуальная повышенная чувствительность к компонентам препарата.


  ******************

  Показання:

  • Нівелювання запальних і алергічних захворювань очей, у тому числі у маленьких дітей.

  • Усунення симптомів кон'юнктивіту у новонароджених.

  • Санація очей при ГРВІ, після операцій і травм.

  • Зняття втоми, перенапруження, подразнення очей при комп'ютерному синдромі і гіперінсоляції.

  • Очищення і промивання очей при дії забруднюючих факторів.

  Протипоказання:

  • Індивідуальна гіперчутливість до компонентів препарату.
  Цена ОФТАмил 10 мл глазные капли актуальна при заказе на сайте. Купить ОФТАмил 10 мл глазные капли в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  ОФТАмил 10 мл глазные капли Инструкция

  Офтаміл
  Oftamill
  Засоби для офтальмологічного використання


  Склад лікарського засобу

  краплі очні 10 мл

  Склад: 100 мл крапель містять: водний екстракт ромашки - 10 г; водний екстракт шипшини звичайного - 10 г; водний екстракт алое вера - 10 г; водний екстракт чорниці - 10 г; гідроксипропілметилцелюлоза - 0,2 г; натрію гіалуронат - 0,2 г; кислота борна - 0,6 г; натрію тетраборат декагідрат - 0,05 г; натрію хлорид - 0,58 г; вода для ін'єкцій - до 100 мг.
  Стерильний розчин для офтальмологічного використання з фізіологічним рН.

  ХАРАКТЕРИСТИКА
  Офтаміл - офтальмологічний антисептик, протизапальний і зволожуючий засіб.

  Механізм дії. Водний екстракт ромашки. Дія ромашки аптечної обумовлено комплексом речовин, що містяться в ній (хамазулен, мітріцін, апігенін, апіін і герніарін) і проявляє виражений протизапальний, заспокійливий і освіжаючий ефект, підсилює регенеративні процеси, послаблює алергічні реакції, має помірну спазмолітичну дію і тому призначається для полегшення болю при гіперемії слизової оболонки очей, викликаної атмосферними агентами і факторами навколишнього середовища. Завдяки наявності флавоноїдів (кверцитин, лютеоліна і аігеніна) ромашка володіє антибактеріальними та противірусними властивостями.

  Водний екстракт алое вера - імуностимулюючу засіб, надає зволожуючий, відновлюючий та бактеріостатичний ефект, стимулює обмін речовин в клітинах і регенерацію тканин при захворюваннях очей.

  Водний екстракт шипшини звичайного містить аскорбінову кислоту, вітаміни Е, В, К, Р, каротин, залізо, кальцій, солі калію, фосфор, магній, марганець, ефірне масло, лікопін. Вітаміни В2 і В1 допомагають в синтезі зорового пурпуру і грають роль у формуванні жовтого ферменту.

  Водний екстракт чорниці. У складі екстракту чорниці містяться антоціани (переважно міртилін і неоміртілін), поліфеноли, флавоноїди (гиперін, астрогалін, кверцетин, ізокверцетін, рутин), органічні кислоти (лимонна, яблучна, молочна, щавлева, бурштинова, хінна), трітерпеноїди (урсолова кислота), мікро- і макроелементи.

  Глюкозид міртилін надає капіляропротекторні і антиоксидантну дію, сприяє покращанню рівноваги коагуляції клітинної мембрани, прискоренню регенерації родопсину (світлочутливого пігменту сітківки, відповідальної за чутливість і «пристосування» до змін інтенсивності (яскравості) світла), поліпшення мікроциркуляції, що призводить до зменшення втоми і напруги очей (читання, робота за комп'ютером і т.п.), поліпшення гостроти зору в темряві, редукування ризику виникнення діабетичної ретинопатії і кат аракти. Доведено, що чорниця природно прискорює оновлення сітківки очей, чутливої ​​до світла.

  Гіпромелоза - це полімер зі слизисто-міетіческімі властивостями, який може стабілізувати слізну плівку на поверхні рогівки шляхом створення захисного, прозорого і еластичного щита.

  Гіалуронат натрію - молекула, яка природно міститься в організмі людини, де є необхідність постійного зволоження (хрящ, шкіра, слезовідная плівка), тому вона є біологічно сумісної. Використовується для зволоження, протидіє сухості очей і створює плівку, яка захищає ендотелій рогівки від зовнішніх агентів і від ураження вільними радикалами.

  Разом з гіпромелози забезпечує тривале і інтенсивне зволоження поверхні ока.

  Розчини, що містять натрію гіалуронат, створюють сприятливу мікросередовище для процесів реепітелізації, відновлення очної поверхні у випадках пошкодження рогівки і кон'юнктиви.

  Борна кислота має антибактеріальну, протигрибкову, противопаразитарное, Протипедикульозний, в'яжучий, фунгістатичну дію, використовується як антисептичний засіб при кон'юнктивітах.

  Показання:

  • Нівелювання запальних і алергічних захворювань очей, у тому числі у маленьких дітей.

  • Усунення симптомів кон'юнктивіту у новонароджених.

  • Санація очей при ГРВІ, після операцій і травм.

  • Зняття втоми, перенапруження, подразнення очей при комп'ютерному синдромі і гіперінсоляції.

  • Очищення і промивання очей при дії забруднюючих факторів.

  Протипоказання:

  Індивідуальна гіперчутливість до компонентів препарату.  РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ
  по 1 або 2 краплі в кожне око 3-4 рази на добу. Поступове спорожнення флакона призводить до необхідності застосовувати більш високий тиск на стінки флакона, щоб забезпечити дставку продукту. Це пов'язано з властивостями системи закриття флакона для збереження стерильності та фізико-хімічних властивостей розчину, вільного від консервантов.Медіцінское виріб може бути використано протягом найближчих 3 місяців після откритія.Зреніе може бути тимчасово розмитим, коли цей продукт використовують впервие.Кроме того , незначні печіння / роздратування можуть тимчасово виникати внаслідок подразнення очей. Якщо будь-який з цих ефектів зберігається або посилюється, слід негайно повідомити врачу.Іспользованіе у дітей: вікові обмеження відсутні в разі призначення кошти врачом.


  ОСОБЛИВІ застосування продукт призначений тільки для офтальмологічного використання одним паціентом.Не використовувати краплі, якщо при відкритті контейнер вийшов з ладу або був пошкоджений. При використанні не торкатися крапельницею до поверхні ока. Щоб запобігти забрудненню розчину, слід щільно закрити флакон після використання. Не застосовувати препарат у випадку очної інфекції. При виникненні індивідуальної чутливості слід звернутися до врачу.Не використовувати через 90 днів після відкриття флакона і після закінчення терміну придатності. При використанні контактних лінз слід знімати їх перед використанням капель.

  УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ при температурі не вище 25 ° C.

  ОФТАмил 10 мл глазные капли Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  ОФТАмил 10 мл глазные капли Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  ОФТАмил 10 мл глазные капли Характеристики

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.