Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Нормазе 200 мл сироп

  Loading...
   Купить Нормазе 200 мл сироп в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Нормазе 200 мл сироп в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Нормазе 200 мл сироп в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  Нет в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки
  Аналоги

  Описание Нормазе 200 мл сироп

  Нормазе 200 мл относится к средствам со слабительным действием, которые способствуют стимуляции перистальтики кишечника и активизации процесса всасывания кальциевых солей и фосфатов. Описание препарата Нормазе обозначает главным активным компонентом вещество, называемое лактулоза. 

  Лекарство Нормазе обладает способностью изменять флору толстого кишечника и наращивать количество специальных бактерий лактобацилл, которые участвуют в процессе кишечного пищеварения. Препарат помогает размножаться бифидобактериям, которые также важны в процессе пищеварения. 


  Применение

  Применение средства Нормазе в результате ведет к увеличению объема кала и его размягчению, вследствие чего он безболезненно и легко выводится. Кроме этого, использование препарата Нормазе снижает количество сальмонелл в кишечнике, стимулирует функционирование печени, не вызывая при этом привыкания и не разрушая получаемые с пищей витамины. Наступление эффекта от приема Нормазе достаточно оперативное и происходит в течение нескольких часов, изредка на протяжении суток. 

  Формой выпуска препарата Нормазе является бесцветный прозрачный сироп, идущий в комплексе с мерным устройством для точного дозирования лекарства. Инструкция препарата Нормазе предлагает использовать его при: 

  • гипераммонимии (высоком уровне аммиака в крови); 

  • сальмонеллезе (помимо генерализированного типа); 

  • кишечном дисбактериозе; 

  • печеночной энцефалопатии;

  •  прекоме; 

  • печеночной коме; 

  • в постоперационный период после хирургии в области толстой кишки; 

  • геморрое; 

  • запорах. 

  Сироп Нормазе принимается перорально, желательно делать это после приема пищи с утра. Средняя взрослая доза препарата составляет 15-40 мл в сутки в течение первых трех дней, после дозу можно уменьшить до 10-25 мл в сутки. Пользователи в отзывах говорят о лекарстве Нормазе в основном хорошо, что позволяет полагаться на действенность средства, но все же перед использованием этого медикамента, пройдите консультацию у своего врача. 

  Если препарат Нормазе не подходит вам по стоимости или по причинам, касающимся вашего организма его можно заменить на аналоги, например, на такие как Лизалак, Порталак, Легендаль, Ромфалак, Дюфалак, Послабин Лактулоза, Лактулоза. По оптимальной в Киеве и прочих городах Украины цене купить Нормазе можно в нашей аптеке.   ****************


  Нормазе 200 мл відноситься до засобів з проносним дією, які сприяють стимуляції перистальтики кишечника і активізації процесу всмоктування кальцієвих солей і фосфатів. Перед застосуванням препарату Нормазе позначає головним активним компонентом речовина, зване лактулоза.

  Ліки Нормазе має здатність змінювати флору товстого кишечника і нарощувати кількість спеціальних бактерій лактобацил, які беруть участь в процесі кишкового травлення. Препарат допомагає розмножуватися біфідобактеріям, які також важливі в процесі травлення.


  Застосування

  Застосування засобу Нормазе в результаті веде до збільшення обсягу калу і його розм'якшення, внаслідок чого він безболісно і легко виводиться. Крім цього, використання препарату Нормазе знижує кількість сальмонел в кишечнику, стимулює функціонування печінки, не викликаючи при цьому звикання і не руйнуючи одержувані з їжею вітаміни. Наступ ефекту від прийому Нормазе досить оперативне і відбувається протягом декількох годин, зрідка протягом доби.

  Формою випуску препарату Нормазе є безбарвний прозорий сироп, що йде в комплексі з мірним пристроєм для точного дозування ліків. Інструкція препарату Нормазе пропонує використовувати його при:

  • гіпераммоніміі (високому рівні аміаку в крові);

  • сальмонельозі (крім генералізованого типу);

  • кишковому дисбактеріозі;

  • печінкової енцефалопатії;

  • прекомі;

  • печінковій комі;

  • в післяопераційний період після хірургії в області товстої кишки;

  • геморої;

  • запорах.


  Сироп Нормазе приймається перорально, бажано робити це після прийому їжі з ранку. Середня доросла доза препарату становить 15-40 мл на добу протягом перших трьох днів, після дозу можна зменшити до 10-25 мл на добу. Користувачі у відгуках кажуть про ліки Нормазе в основному добре, що дозволяє покладатися на дієвість засобу, але все ж перед використанням цього медикаменту, пройдіть консультацію у свого лікаря.

  Якщо препарат Нормазе не підходить вам за вартістю або з причин, що стосуються вашого організму його можна замінити на аналоги, наприклад, на такі як Лізалак, Порталак, Легендаль, Ромфалак, Дюфалак, Послабін Лактулоза, Лактулоза. За оптимальної в Києві і інших містах України ціною купити Нормазе можна в нашій аптеці.  Цена Нормазе 200 мл сироп актуальна при заказе на сайте. Купить Нормазе 200 мл сироп в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Нормазе 200 мл сироп Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування лікарського засобу  

  НОРМАЗЕ

  (NORMASE®)

   

  Склад:

  діюча речовина: лактулоза;

  1 мл сиропу містить 0,667 г лактулози (10 г/15 мл);

  допоміжні речовини: кислота лимонна, моногідрат; ароматизатор кремовий; вода очищена.

  Лікарська форма. Сироп.

  Основні фізико-хімічні властивості: прозора, безбарвна або слабкого коричневато-жовтого кольору сиропоподібна рідина, солодка на смак, з характерним ароматом (іриски).

  Фармакотерапевтична група.  Осмотичні проносні засоби. Код АТХ A06A D11.

   

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Лактулоза – це синтетичний дисахарид. У товстій кишці лактулоза розщеплюється кишковими бактеріями до низькомолекулярних органічних кислот. Ці кислоти знижують рН у просвіті товстої кишки і, через осмотичний ефект, збільшують об’єм кишкового вмісту. Це стимулює перистальтику товстої кишки та нормалізує консистенцію калових мас. Запор коригується, і відновлюється фізіологічний ритм травлення.

  При портосистемній енцефалопатії або печінковій (пре)комі дія препарату зумовлена пригніченням росту протеолітичних бактерій за рахунок збільшення кількості ацидофільних бактерій (наприклад, лактобацил), трансформацією аміаку в іонізовану форму завдяки підкисленню вмісту кишечнику, очищенням кишечнику за рахунок низького рН, а також осмотичного ефекту, зміною бактеріального метаболізму азоту шляхом стимуляції утилізації бактеріями аміаку для синтезу бактеріальних білків. У контексті вищевикладеного необхідно однак відзначити, що нейропсихічні прояви портосистемної енцефалопатії не можна пояснити тільки гіперамоніємією. Проте описаний механізм зменшення рівня аміаку лактулозою може бути аналогічним і для інших нітросполук.

  Лактулоза як пребіотик посилює ріст корисних для організму бактерій, таких як біфідобактерії і лактобактерії, тоді як ріст потенційно патогенних бактерій, таких як клостридії та кишкова паличка, пригнічується. Це може призводити до більш сприятливого балансу кишкової флори.

  Фармакокінетика.

  Лактулоза майже не абсорбується після перорального прийому і досягає кишечнику в незміненому стані. Ефект може бути досягнутий через 48 годин після прийому. Добове виведення компонентів лактулози із сечею становить приблизно 3 %.


  Клінічні характеристики.

  Показання.

  –        Запор: відновлення фізіологічного ритму випорожнення кишечнику.

  –        Стани, які потребують полегшення дефекації (геморой, після операцій на  товстому кишечнику та аноректальній зоні).

  –        Портосистемна печінкова енцефалопатія: лікування і профілактика печінкової коми і прекоми.


  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до лактулози або до будь-якого компонента препарату. Галактоземія. Непереносимість лактози. Гострий абдомінальний біль невідомого походження, нудота, блювання, шлунково-кишкова непрохідність або стенози, ректальні кровотечі невідомого походження, зневоднення тяжкого ступеня.

   

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Широкий спектр антибактеріальних засобів, що застосовуються одночасно із лактулозою можуть погіршувати її розпад, ефект підкислення вмісту кишечнику та загальну ефективність. Можливий синергічний ефект із неоміцином.

  Проносні засоби можуть зменшити завантаженість кишечнику, а, отже, всмоктування інших лікарських засобів, що застосовуються паралельно, здійснюється перорально.

  Слід уникати одночасного прийому проносних із іншими лікарськими засобами: після прийняття будь-якого препарату, рекомендується почекати не менше двох годин, перш ніж прийняти проносне.

   

  Особливості застосування.

  Зловживання проносними (часте або тривале застосування або використання у надмірних дозах) може призвести до постійної діареї із наступною втратою води, мінеральних солей (особливо калію) та інших необхідних поживних факторів. У серйозних випадках, може відбутися зневоднення або гіпокаліємія. Гіпокаліємія може викликати серцеві або   нервово-м'язові дисфункції, зокрема, у разі супутнього лікування серцевими глікозидами, діуретиками або кортикостероїдами.

  Перед довготривалим прийомом необхідно проконсультуватися із лікарем.

  З обережністю застосовувати при цукровому діабеті. Для хворих літнього віку і ослаблених хворих, які приймають Нормазе більше 6 місяців, рекомендується контролювати рівень електролітів у сироватці. Дітям до 12 років слід застосовувати Нормазе після консультації із лікарем.

  При гастрокардіальному синдромі варто поступово збільшувати дози, щоб уникнути метеоризму; зазвичай метеоризм зникає самостійно після 2-3 днів лікування.

  Не застосовувати препарат при болі в животі, нудоті і блюванні. При появі діареї лікування припинити.

  Лактулоза важко всмоктується та метаболізується. Продукт також містить інші цукри, такі як фруктозу, галактозу і лактозу. Таким чином, пацієнтам, у яких встановлена непереносимість деяких цукрів, необхідно проконсультуватися із лікарем, перш ніж приймати цей лікарський засіб. Також препарат може бути шкідливим для зубів.

  Пацієнтам літнього віку або людям із іншими захворюваннями перед початком лікування слід проконсультуватися з лікарем.

   

  Застосування у період вагітності або годування груддю. 

  Вагітність.

  Обмежена кількість даних щодо застосування вагітним жінкам свідчить про відсутність у лактулози фето/неонатальної токсичності та здатності викликати мальформації.

  При необхідності Нормазе можна застосовувати у період вагітності.

  Період годування груддю.

  Під час годування груддю не очікується будь-яких ефектів у новонародженого/немовляти, оскільки системний вплив лактулози на жінку-годувальницю є незначним.

  Нормазе можна застосовувати під час годування груддю.

   

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. 

  Вплив не встановлений.

  Спосіб застосування та дози.

  Нормазе можна приймати як розведеним, так і нерозведеним. Дозу потрібно підбирати, виходячи з клінічного ефекту.

  Разову дозу лактулози слід проковтнути одразу і не утримувати протягом будь-якого часу у роті.

  Режим прийому препарату слід підбирати відповідно до потреб пацієнта.

  Якщо пацієнту препарат призначений 1 раз на добу, дозу слід приймати завжди в один і той же час доби, наприклад, під час сніданку. Під час терапії проносними засобами рекомендується вживати достатню кількість рідини (1,5-2 літра, що відповідає                    6-8 склянкам) на добу.

   

  Дозування при запорах або при станах, що потребують полегшення дефекації.

  Лактулозу можна приймати у вигляді разової добової дози або розподіливши її на два прийоми.

  Через кілька днів початкова доза може бути скоригована до підтримуючої дози на підставі відповіді на лікування. Може знадобитися кілька днів терапії (2-3 дні) до прояву лікувального ефекту.

  Дозування при печінковій комі і прекомі (лише для дорослих).

  Початкова доза: 3-4 рази на добу по 30-45 мл.

  Ця доза може коригуватися до досягнення підтримуючої дози, яка дозволяє досягти м'якого випорожнення від 2 до 3 разів на добу.

  Безпека та ефективність препарату для дітей (0-18 років) з портосистемною енцефалопатією не були встановлені. Дані відсутні.

   Пацієнти літнього віку та пацієнти з нирковою або печінковою недостатністю.

  Оскільки системний вплив лактулози є незначним, особливих рекомендацій щодо дозування для цих груп пацієнтів немає.

   

  Діти.

  Застосування проносних засобів дітям повинно відбуватись у виняткових випадках і потребує медичного нагляду.

  Необхідно враховувати, що рефлекс випорожнення може порушуватися під час лікування.

   

  Передозування.

  Зловживання проносними (часте або тривале застосування або використання у надмірних дозах) може призвести до постійної діареї із наступною втратою води, мінеральних солей (особливо калію) та інших необхідних поживних факторів. У серйозних випадках, може відбутися зневоднення або гіпокаліємія. Гіпокаліємія може викликати серцеві або нервово-м'язові дисфункції, зокрема, у разі супутнього лікування серцевими глікозидами, діуретиками або кортикостероїдами.

  При передозуванні може виникнути слабкий біль у животі, здуття та діарея. Рекомендоване лікування включає припинення прийому препарату або зменшення дози, корекцію електролітичного дисбалансу при надмірній втраті рідини, зумовленій діареєю або блюванням. Після припинення застосування Нормазе ці симптоми зникають.


  Побічні реакції.

  Симптоми.

  Протягом перших днів лікування може виникнути метеоризм, який зазвичай минає через декілька днів. При застосуванні препарату в дозах, що перевищують рекомендовані, може виникнути біль у животі, коліки, частіше у важких випадках запор та метеоризм. Також високі дози можуть викликати нудоту у деяких пацієнтів. У такому разі дозу треба зменшити. Ці симптоми, як правило, зникають після кількох днів лікування.

  Діарея може виникати особливо при використанні більш високих доз, наприклад під час лікування портальної системної енцефалопатії. Дозування повинно бути скориговане або, лікування повинно бути припинено. Діарея може зберігатися після зниження дози або відміни препарату.

  Високі дози можуть викликати нудоту у деяких пацієнтів.

  При довготривалому прийомі можливе порушення електролітичного балансу.

  Шлунково-кишкові порушення: діарея, метеоризм, біль животі або коліки, нудота і блювання.

  Відхилення лабораторних показників: електролітний дисбаланс унаслідок діареї.

  Діти

  Очікується, що профіль безпеки у дітей є таким же, як і у дорослих.

   

  Термін придатності.

  3 роки.

   

  Умови зберігання.

  Не потребує особливих умов зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці.

   

  Упаковка.

  По 200 мл у флаконі з мензуркою в картонній коробці.

  Категорія відпуску.

  Без рецепта.

   

  Виробник.

  Л.Молтені і К. деі Ф.ллі Алітті Сосіета ді Езерчиціо С.п.А./

  L. Molteni & C.dei F.lli Alitti Societa di Esercizio S.p.A.

   

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

  С.С.67 (Тоско Ромагнола) Локаліта Гранатьіері-50018 Скандиччі, Італія/

  S.S.67 (Tosco Romagnola) Localita Granatieri, 50018 Scandicci (Fi), Italy.

  Нормазе 200 мл сироп Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  • Михаил 28.07.2016 хороший препарат, при регулярном применении помогает быстро решить проблему
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Нормазе 200 мл сироп Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Нормазе 200 мл сироп Характеристики

  Лікарська форма Сироп, 10 г/15 мл по 200 мл у флаконах № 1 разом з мензуркою в картонній коробці
  Виробник Л. Молтені і К. деі Ф.ллі Алітті Сосіета ді Езерчиціо С.п.А. (виробництво за повним циклом), Італія Фрезеніус Кабі Австрія ГмбХ (виробництво ін балк, первинне та вторинне пакування, контроль серії), Австрія
  Вік дітям повинно відбуватись у виняткових випадках і потребує медичного нагляду
  Міжнародне найменування Lactulose
  Показання Запор: відновлення фізіологічного ритму випорожнення кишечнику. – Стани, які потребують полегшення дефекації (геморой, після операцій на товстому кишечнику та аноректальній зоні). – Портосистемна печінкова енцефалопатія: лікування і профілактика печінкової коми і прекоми
  Протипоказання Підвищена чутливість до лактулози або до будь-якого компонента препарату. Галактоземія. Непереносимість лактози. Гострий абдомінальний біль невідомого походження, нудота, блювання, шлунково-кишкова непрохідність або стенози, ректальні кровотечі невідомого походження, зневоднення тяжкого ступеня.
  Склад діюча речовина: лактулоза; 1 мл сиропу містить 0,667 г лактулози (10 г/15 мл); допоміжні речовини: кислота лимонна, моногідрат; ароматизатор кремовий; вода очищена.
  Термін придатності 3 роки
  Українська назва НОРМАЗЕ
  Упаковка ФЛАКОН
  Фармакотерапевтична група Осмотичні проносні засоби.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.