www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Гель Нимид 1% 100 г

  • Купить Гель Нимид 1% 100 г в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Гель Нимид 1% 100 г в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Гель Нимид 1% 100 г в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 1011.0028
78.52 грн.
Есть в наличии
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Основные физико-химические свойства:
Рекомендуем

Описание Гель Нимид 1% 100 г

Нимид гель 1% 100 г – это противовоспалительный нестероидный препарат из группы сульфонанилидов на основе действующего вещества нимесулида. Лекарство способно ингибировать селективно 2 ЦОГ и угнетать синтез простагландинов в воспалительном очаге. Препарат обладает жаропонижающим, противовоспалительным и анальгезирующим действием. Он способствует ингибированию процесса формирования свободных кислородных радикалов и подавлению высвобождения миелопероксидазы без влияния на фагоцитоз и хемотаксис.

Активное вещество препарата нимесулид ингибирует формирование воспалительных медиаторов и фактора опухолевого некроза. Кроме того, он подавляет синтезацию интерлейкина 6 и урокиназы, предотвращает разрушение тканей хрящей. Благодаря способности снижать синтезацию металлопротеазы (эластазы и коллагеназы) нимесулид предотвращает разрушение протеогликанов и коллагена хрящевых тканей.

Согласно инструкции гель Нимид предназначен для местного применения при наличии воспалений мягкий тканей, обусловленных травмами (растяжения мышц, ушибы, повреждения связок, разрывы), воспалительных и дегенеративных патологий опорно-двигательного аппарата, которые проявляются болями и отеками (ишиас, люмбаго, невралгия, остеохондроз сопровождаемый корешковым синдромом, миалгия, тендосиновиит, миозит, тендинит, синдром Рейтера, остеоартроз, болезнь Бехтерева, подагрический и псориатический артрит, ревматоидный и ревматический артрит).

Следуя описанию гель Нимид нужно наносить в небольшом количестве на пораженный участок, тонким слоем, не втирая. Делать данную процедуру можно не чаще 4 раз в день. Важно помнить, что одновременное применение Нимида с другими препаратами НПВС способно спровоцировать местное раздражение в виде крапивницы, покраснений кожи и шелушения. Усиливать противовоспалительное действие лекарства могут антиревматические препараты и глюкокортикоиды.

Схожим действием с препаратом Нимид обладают аналоги Долгит, Раптен, Раптен гель, Ремисид, Дикло-Ф. Цена их в аптеках может быть разной из-за различного производителя, дозировки, ценовой политики аптеки. По лучшей стоимости в Киеве и остальных городах Украины купить Нимид можно в сети Аптека24. Кроме того, на нашем сайте можно ознакомиться с отзывами о лекарстве. 

Гель Нимид 1% 100 г Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

 НІМІД®

(NIMID®)

Склад лікарського засобу:

діюча речовина: nimesulide;

1 г гелю містить німесуліду 10 мг;

допоміжні речовини: спирт бензиловий, пропіленгліколь, карбомер 940, динатрію едетат, натрію гідроксид, ароматизатор Cologne Comp 530, вода очищена.

 

Лікарська форма. Гель для зовнішнього застосування.

 

Непрозорий однорідний гель світло-жовтого кольору.

 

Назва і місцезнаходження виробника.

КУСУМ ХЕЛТХКЕР ПВТ. ЛТД.

СП 289 (А), РІІКО Індл. Ареа, Чопанкі, Бхіваді (Радж.), Індія.

 Фармакотерапевтична група.

Нестероїдні протизапальні засоби для місцевого застосування. Код АТС М02А А26.

Німід – нестероїдний протизапальний засіб (НПЗЗ), селективний інгібітор циклооксигенази-2. За протизапальною активністю німесулід у еквімолярній концентрації у початковій стадії запалення прирівнюється до індометацину та піроксикаму. Інгібуючи синтез простагландинів у ділянці запалення, німесулід практично не впливає на синтез регуляторних простагландинів у стінці шлунка та нирках. Пригнічує активність фактора активації тромбоцитів, α-фактора некрозу пухлин, протеїназ, гістаміну та утворення вільних кисневих радикалів. При зовнішньому застосуванні викликає зменшення чи зникнення болю у ділянці нанесення, у тому числі болю в суглобах, у спокої та при русі, зменшує ранкову скутість і набряклість суглобів, сприяє збільшенню обсягу рухів.

При нашкірному нанесенні Німіду спостерігається поступова трансдермальна інфузія німесуліду у підшкірні тканини і синовіальну рідину суглоба. У системний кровотік препарат практично не потрапляє, чим пояснюється відсутність значимих системних ефектів.

 

Показання для застосування.

Місцеве лікування патологічних станів опорно-рухового апарату, що характеризуються болем, запаленням та скутістю рухів, таких як остеоартрит, періартрит, посттравматичний тендиніт, тендосиновіти, розтягнення м’язів, тяжкі фізичні навантаження на суглоби.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до німесуліду або до інших компонентів препарату.

Дерматити та інфекційні захворювання шкіри. Ушкодження епідермісу. Не застосовувати хворим, в яких ацетилсаліцилова кислота або інші препарати, які інгібують синтез простагландинів, спричиняють алергічні реакції, такі як риніт, кропив’янка або бронхоспазм.

 Належні заходи безпеки при застосуванні.

Необхідний контроль лікаря при призначенні препарату пацієнтам літнього віку з порушеннями функції нирок, печінки, із застійною серцевою недостатністю. Пацієнтам з гастродуоденальними кровотечами, виразками у стадії загострення або тяжкими порушеннями згортання крові препарат слід застосовувати під контролем лікаря.

Не слід одночасно застосовувати разом з іншими лікарськими засобами для місцевого застосування.

Гель рекомендується наносити тільки на неушкоджені ділянки шкіри, запобігаючи потраплянню на відкриті рани. Слід запобігати потраплянню гелю в очі та на слизові оболонки. Не застосовувати гель під повітронепроникними пов'язками.

Для зниження ризику розвитку побічних реакцій необхідно застосовувати мінімальну ефективну дозу з найменшою тривалістю курсу лікування. Якщо стан хворого не покращується, йому слід обов’язково звернутися до лікаря.

Не слід застосовувати пацієнтам з відомою гіперчутливістю до НПЗЗ. У випадку розвитку реакцій гіперчутливостї лікування слід припинити.

У період лікування препаратом можливий розвиток реакцій фоточутливості. Для зменшення ризику розвитку фоточутливості хворим слід уникати УФ-опромінення та відвідування солярію.

 

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не застосовують.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Не впливає.

  Діти.

Безпека та ефективність застосування препарату  дітям не встановлена.

 

Спосіб застосування та дози.

Застосовують зовнішньо дорослим. Перед нанесенням гелю слід вимити і висушити поверхню шкіри. Смужку гелю довжиною приблизно 3 см наносити на болючі ділянки тіла тонким шаром і злегка втирати, частота застосування становить 3-4 рази на добу. Тривалість курсу терапії визначається індивідуально залежно від ефективності терапії і становить не більше 4 тижнів.

Передозування.

При застосуванні гелю на великих ділянках шкіри чи при перевищенні рекомендованих доз можливі системні побічні ефекти, характерні для німесуліду та інших нестероїдних протизапальних засобів: диспепсія, головний біль, запаморочення, біль у епігастральній ділянці.

Лікування: зниження дози або припинення застосування препарату. Терапія симптоматична.

 

Побічні ефекти.

Локальне подразнення шкіри слабкого та середнього ступеня тяжкості: еритема, висипання, лущення, свербіж, алергічні реакції. Рідко у чутливих хворих виникали анафілактичні реакції, такі як набряк Квінке, вазомоторний риніт, ядуха, бронхоспазм.

 Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При нашкірному застосуванні препарату не встановлено його взаємодії з іншими лікарськими засобами. Однак необхідно враховувати, що при можливому надходженні в системний кровотік німесулід може посилювати ефективність та токсичність багатьох лікарських засобів у результаті витиснення з місць зв’язування з білками плазми крові і, таким чином, підвищення їхньої вільної фракції у крові. Виходячи з цього, з обережністю препарат призначають одночасно з антикоагулянтами, дигоксином, фенітоїном, препаратами літію, діуретиками, антигіпертензивними препаратами, іншими НПЗЗ, циклоспорином, метотрексатом, пероральними гіпоглікемічними засобами.

При одночасному місцевому застосуванні кількох нестероїдних протизапальних засобів можливий розвиток локального подразнення у вигляді кропив’янки, почервоніння шкіри, лущення.

Глюкокортикоїди та протиревматичні засоби (препарати золота, амінохінолони) посилюють протизапальну дію Німіду.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Не заморожувати.

 Упаковка.

По 30 г, по 100 г у тубі та у картонній упаковці.

 Категорія відпуску. Без рецепта.


Гель Нимид 1% 100 г Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Гель Нимид 1% 100 г Видеообзор

Гель Нимид 1% 100 г Характеристики

Лікарська форма Гель для зовнішнього застосування, 10 мг/г, по 30 г або 100 г в алюмінієвій або ламінованій тубі, по 1 тубі в картонній упаковці
Виробник КУСУМ ХЕЛТХКЕР ПВТ ЛТД, Індія
Вік Не застосовувати дітям.
Міжнародне найменування Nimesulide
Показання Місцеве лікування патологічних станів опорно-рухового апарату, що характеризуються болем, запаленням та скутістю рухів, таких як остеоартрит, періартрит, посттравматичний тендиніт, тендосиновіти, розтягнення м’язів, тяжкі фізичні навантаження на суглоби.
Протипоказання Підвищена чутливість до німесуліду або до інших компонентів препарату. Дерматити та інфекційні захворювання шкіри. Ушкодження епідермісу. Не застосовувати хворим, у яких ацетилсаліцилова кислота або інші препарати, які інгібують синтез простагландинів, спричиняють алергічні реакції, такі як риніт, кропив’янка або бронхоспазм.
Склад діюча речовина: німесулід (nimesulide); 1 г гелю містить німесуліду 10 мг; допоміжні речовини: спирт бензиловий, пропіленгліколь, карбомер 940, динатрію едетат, натрію гідроксид, ароматизатор Cologne Comp 530, вода очищена.
Термін придатності 2 роки
Українська назва НІМІД
Упаковка туба
Фармакотерапевтична група Нестероїдні протизапальні засоби для місцевого застосування.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги