Войдите в личный кабинет
apteka24.ua
Собрать заказ
по фото рецепта

Назик для детей 10 мл спрей

Код товара:Код:  5037001
Нет в наличии
Цена и наличие актуальны на 26-06-2020 22:25
Продавец товара: Аптека24

До 31.07 доставка заказов на сумму от 200 грн осуществляется бесплатно!

Способы доставки могут отличаться в зависимости от населенного пункта и действующих в нём курьерских служб. Выберите город для расчета стоимости доставки.
Доставка в:выбрать

Оплата: Наличными при получении, оплата картой на сайте, наложенный платеж

Основные физико-химические свойства
ПроизводительКлостерфрау Берлін ГмбХ, Німеччина
Классификация товараЛС общий режим
Кол-во в упаковке1
Объем10 мл
Форма выпускаСпрей

Характеристики Назик для детей 10 мл спрей

Код Морион107849
Українська назваНАЗІК® ДЛЯ ДІТЕЙ
Лікарська формаСпрей назальний, розчин по 10 мл у флаконах № 1 або по 10 мл у флаконах № 1 з фіксованою насадкою для розпилення у коробці
Термін придатності3 роки. Після першого відкриття - 12 тижнів.
Складдіючі речовини: ксилометазоліну гідрохлорид та декспантенол. 1,0 г розчину містить 0,5 мг ксилометазоліну гідрохлориду, 50 мг декспантенолу. Одне розпилення 0,1 мл розчину (еквівалентно 0,10 г) містить 0,05 мг ксилометазоліну гідрохлориду та 5,0 мг декспантенолу; допоміжні речовини: бензалконію хлориду розчин, калію дигідрофосфат, динатрію гідрофосфату додекагідрат, вода очищена.
Фармакотерапевтична групаПротинабрякові та інші ринологічні препарати для місцевого застосування. Симпатоміметики, комбінації, за винятком кортикостероїдів. Код АТХ R01A B.
ПоказанняЗакладеність носа під час гострого риніту; сприяння загоюванню шкіри навколо носових ходів та пошкоджень слизової оболонки в носовій порожнині; вазомоторний риніт (rhinitis vasomotorica); порушення носового дихання після хірургічних втручань у носовій порожнині.
ПротипоказанняПідвищена чутливість до будь-якого з інгредієнтів препарату, сухе запалення слизової носа (rhinitis sicca), гострі коронарні захворювання, включаючи серцеву астму, гіпертиреоз, закритокутова глаукома, трансфеноїдальна гіпофізектомія та хірургічні втручання з оголюванням мозкової оболонки в анамнезі. Супутнє лікування інгібіторами МАО та протягом 2 тижнів після припинення їх застосування. Препарат не застосовується дітям до 2 років. Назік® для дітей містить бензалконію хлорид, а тому його не слід застосовувати пацієнтам з відомою підвищеною чутливістю до цієї речовини.
Віквід 2 до 6 років
Рецептурный отпускБез рецепта
Упаковкафлакон
Действующее веществоксилометазолин
АТС-КлассификацияR01A B06
Придатний до01.06.2018

Инструкция Назик для детей 10 мл спрей

Описание Назик для детей 10 мл спрей

Показания

 • Заложенность носа во время острого ринита;
 • содействие заживлению кожи вокруг носовых ходов и повреждений слизистой оболочки носовой полости;
 • вазомоторный ринит
 • нарушение носового дыхания после хирургических вмешательств в носовой полости.

Противопоказания

 • Повышенная чувствительность к компонентам препарата, сухое воспаление слизистой носа, острые коронарные заболевания, включая сердечную астму, гипертиреоз, глаукома, трансфеноидальна гипофизэктомия и хирургические вмешательства с обнажением мозговой оболочки в анамнезе. 

 • Сопутствующее лечение ингибиторами МАО и в течение 2 недель после прекращения их применения.

 • Препарат не применять детям до 2 лет.

 • Назик ® для детей содержит бензалкония хлорид, поэтому его не следует применять пациентам с повышенной чувствительностью к этому веществу.


******************

Показання

 • Закладеність носа під час гострого риніту;
 • сприяння загоюванню шкіри навколо носових ходів та пошкоджень слизової оболонки у носовій порожнині;
 • вазомоторний риніт;
 • порушення носового дихання після хірургічних втручань у носовій порожнині.

Протипоказання

 • Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату, сухе запалення слизової носа, гострі коронарні захворювання, включаючи серцеву астму, гіпертиреоз, закритокутова глаукома, трансфеноїдальна гіпофізектомія та хірургічні втручання з оголюванням мозкової оболонки в анамнезі. 

 • Супутнє лікування інгібіторами МАО та протягом 2 тижнів після припинення їх застосування.

 • Препарат не застосовувати дітям віком до 2 років.

 • Назік® для дітей містить бензалконію хлорид, а тому його не слід застосовувати пацієнтам з відомою підвищеною чутливістю до цієї речовини.
Цена Назик для детей 10 мл спрей актуальна при заказе на сайте. Купить Назик для детей 10 мл спрей в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Отзыв о товаре

Поставьте оценку
Также вас могут заинтересовать