www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Мемория 50 мл капли

Loading...
    Купить Мемория 50 мл капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Мемория 50 мл капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Мемория 50 мл капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
206 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.
Рекомендуем

Описание Мемория 50 мл капли

Показания к применению

Симптоматическое лечение ухудшение памяти и концентрации внимания, связанных со снижением эффективности работы головного мозга.

Противопоказания

Повышенная чувствительность к компонентам препарата.

**************

Показання

Симптоматичне лікування погіршення пам’яті та концентрації уваги, пов’язаних із зниженням ефективності роботи головного мозку.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів лікарського засобу.


Цена Мемория 50 мл капли актуальна при заказе на сайте. Купить Мемория 50 мл капли в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Мемория 50 мл капли Инструкция

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування препарату

МЕМОРІЯ©

Cклад лікарського засобу:

100 мл містить: діючі речовини: Hypericum (Звіробій) D1 15 мл, Ginkgo (Гінкго) D6 10 мл, Conium (Болиголов) D6 10 мл, Ginseng  (Женьшень) D6 10 мл, Arnica (Арніка) D12 10 мл;

допоміжна речовина: етанол 43 % (м/м);

1 мл розчину містить 25 крапель.

Лікарська форма. Краплі оральні.

Прозора, від жовтуватого до червонувато-жовтого кольору рідина, без специфічного запаху.

Назва і місцезнаходження виробника. 

Ріхард Біттнер АГ,

Оссіахерштрассе 7, А-9560 Фельдкірхен, Австрія.

Фармакотерапевтична група.

Комплексний гомеопатичний препарат.

Чинить комплексну ноотропну, вазоактивну та адаптогенну дії: усуває спазми судин головного мозку, покращує стан церебральної гемодинаміки та живлення тканин мозку киснем, нормалізує обмінні процеси та енергетичний потенціал нервових клітин, покращує реологічні властивості крові та стан мікроциркуляції у судинах головного мозку, очного дна. Завдяки комплексній дії сприяє швидкому усуненню симптомів, що розвиваються внаслідок порушень церебрального кровообігу та обмінних процесів головного мозку, таких як часті головні болі, запаморочення, шум у голові, у вухах, емоційна лабільність, тривога, дратівливість, депресивні прояви, астенія (хронічна втома, слабкість).  Покращує пам’ять, збільшує концентрацію уваги та швидкість психомоторних реакцій при виконанні розумових завдань, підвищує працездатність.

Клінічні характеристики

Показання для застосування.  

Симптоматичне лікування погіршення пам’яті та концентрації уваги будь-якого походження. У комплексному лікуванні хронічних розладів мозкового кровообігу, деменції, наслідків гострого порушення мозкового кровообігу, порушень обмінних процесів головного мозку.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Належні заходи з безпеки при застосуванні. На початку лікування можливе короткочасне незначне посилення симптомів захворювання, що свідчить про дію препарату. Це є сприятливою ознакою та не потребує відміни або корекції дози препарату.

Оскільки Меморіяâ містить рослинні та інші природні компоненти, при зберіганні може спостерігатись незначна зміна смаку, прозорості або кольору розчину, що не призводить до зниження ефективності препарату.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Інформація щодо будь-якого ризику від застосування препарату у період вагітності або годування груддю дотепер не зареєстрована. Препарат можна застосовувати у період вагітності або годування груддю у випадках, якщо, на думку лікаря, очікувана користь для матері переважає потенційний ризик для плода/дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Незважаючи на вміст спирту, препарат у рекомендованих дозах не впливає на здатність керувати транспортними та механічними засобами.  

Діти. Лікарський засіб призначати дітям від 6 років.

Спосіб застосування та дози.

Дорослим та дітям віком від 12 років: 10 крапель препарату у чистому вигляді або розведеного в      1 столовій ложці води;

діти віком від 6 до 12 років: 5-7 крапель препарату, розведеного в 1 столовій ложці води.

Приймати 3 рази на добу. Для досягнення максимального ефекту препарат рекомендується застосовувати у проміжках між прийомами їжі (за 30 хвилин до або через 1 годину після їди),  потримавши препарат деякий час у роті перед проковтуванням.

У перші 3 дні лікування, а також у випадках, що вимагають швидкого послаблення симптомів, рекомендований прийом препарату кожні півгодини-годину дорослим і дітям віком від 12 років:       8-10 крапель у чистому вигляді або розведених у невеликій кількості води, дітям 6-12 років: 3-7 крапель  розведених у невеликій кількості води, до покращання стану, але не більше 8 разів на добу, після чого приймати 3 рази на добу.

Курс лікування залежно від тривалості захворювання та тяжкості стану становить 1-4 місяці. При необхідності курс можна повторити.

Передозування. Випадки передозування не виявлені.

Побічні ефекти. Можливий розвиток реакцій гіперчутливості.

У виняткових випадках після застосування препаратів, які містять звіробій, можливі прояви фотосенсибілізації, що зникають після зменшення дози або відміни препарату.

Не було зареєстровано жодного випадку фотосенсибілізації від прийому препарату Меморія.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Клінічно значущої взаємодії з іншими фармакологічними засобами не встановлено. Препарат можна комбінувати з будь-якими лікарськими засобами та методами лікування.

Термін придатності. 5 років.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання.

Лікарський засіб зберігати у щільно закритому флаконі в оригінальній картонній упаковці при температурі не вище 30 °С у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 20 мл або 50 мл, або 100 мл у флаконах-крапельницях із темного скла, у картонній упаковці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Мемория 50 мл капли Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • Вика 29.07.2016 Препарат купила маме у нее начались проблемы с памятью,препарат начал действовать неплохо.Не желею что его преобрела в этой аптеки.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Мемория 50 мл капли Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Мемория 50 мл капли Характеристики

Лікарська форма Краплі оральні по 20 мл, 50 мл, 100 мл у флаконах-крапельницях № 1
Виробник Ріхард Біттнер АГ, Австрія
Вік від 6 років.
Міжнародне найменування Comb drug
Показання Симптоматичне лікування погіршення пам’яті та концентрації уваги будь-якого походження. У комплексному лікуванні хронічних розладів мозкового кровообігу, деменції, наслідків гострого порушення мозкового кровообігу, порушень обмінних процесів головного мозку.
Протипоказання Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.
Склад 100 мл містить: діючі речовини: Hypericum (Звіробій) D1 15 мл, Ginkgo (Гінкго) D6 10 мл, Conium (Болиголов) D6 10 мл, Ginseng (Женьшень) D6 10 мл, Arnica (Арніка) D12 10 мл; допоміжна речовина: етанол 43 % (м/м); 1 мл розчину містить 25 крапель.
Термін придатності 5 років
Українська назва МЕМОРІЯ
Упаковка флакон
Фармакотерапевтична група Комплексний гомеопатичний препарат.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги