www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Таблетки покрытые оболочкой Мелитор 25 мг №28

  • Купить Таблетки покрытые оболочкой Мелитор 25 мг №28 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Таблетки покрытые оболочкой Мелитор 25 мг №28 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Таблетки покрытые оболочкой Мелитор 25 мг №28 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 359.0025
299.84 грн.
Есть в наличии
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Основные физико-химические свойства:

Описание Таблетки покрытые оболочкой Мелитор 25 мг №28

Таблетки Мелитор 25 мг №28 являются практически универсальным антидепрессантом. Действующее вещество данного препарата — агомелатин — синхронизирует циркадные ритмы, улучшает процесс образования мелатонина. Благодаря этому препарат благоприятно отражается на пациентах, имеющих проблемы с засыпанием. Действие агомелатина на организм обеспечивает более эффективный процесс высвобождения допамина в коре лобной доли головного мозга. При этом данный препарат не вызывает привыкания. Применение таблеток Мелитор достаточно эффективно при лечении различных депрессивных эпизодов.


Данный препарат обычно не вызывает негативных побочных явлений. Тем не менее, перед началом приема нужно проконсультироваться с врачом и ознакомиться с данными, которые содержит инструкция препарата Мелитор. Препарат имеет некоторые противопоказания, также он может влиять на печень, поэтому за ее состоянием необходимо следить во время курса. Кроме того, описание действия препарата на организм содержит данные об использовании данных таблеток в терапии беременных.


Лекарство Мелитор стоит гораздо ниже других, подобных по действию, антидепрессантов. Аналоги Мелитора, в основном, оказывают более серьезное действие на организм, поэтому во многих случаях неприменимы.


Купить Мелитор в Украине проще всего, оформив заказ на нашем сайте. Наши аптеки расположены практически во всех городах, поэтому вы сможете получить Мелитор как в Киеве, так и в других населенных пунктах. Также в нашем интернет-каталоге вы легко подберете аналоги, препараты различного назначения и сможете оставить отзывы о таблетках Мелитор и других лекарственных средствах. Цена Мелитор на нашем сайте — одна из самых низких!

Таблетки покрытые оболочкой Мелитор 25 мг №28 Инструкция

a:2:{s:4:"TEXT";s:65535:"a:2:{s:4:"TEXT";s:65534:"a:2:{s:4:"TEXT";s:65534:"a:2:{s:4:"TEXT";s:65535:"a:2:{s:4:"TEXT";s:72647:"

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

 

МЕЛІТОР®

(MELITOR®)

 

Склад:

діюча речовина: 1 таблетка містить агомелатину 25 мг;

допомiжнi речовини: лактоза, моногідрат; крохмаль кукурудзяний; повідон; натрію крохмальгліколят (тип А); кислота стеаринова; магнію стеарат; кремнію діоксид колоїдний безводний; гіпромелоза; заліза оксид жовтий (E 172); гліцерин; макрогол 6000; титану діоксид (E 171).

 

Лікарська форма. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

 

Фармакотерапевтична група. Психоаналептики, інші антидепресанти.
Код AT
X N06A X22.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування великих депресивних епізодів у дорослих.

 

Протипоказання.

-        Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої допоміжної речовини препарату.

-        Порушення функції печінки (цироз печінки або активна фаза захворювання печінки) або підвищення рівня трансаміназ більше ніж у 3 рази від показників норми (див. розділи «Спосіб застосування та дози» та «Особливості застосування»).

-        Застосування у комбінації з високоактивними CYP1A2 інгібіторами (ципрофлоксацин, флувоксамін) (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

 

Спосіб застосування та дози.

Препарат призначений для перорального застосування у дорослих.

Застосовувати незалежно від приймання їжі або під час їди.

Таблетки слід ковтати цілими, запиваючи водою.

Рекомендована доза становить 1 таблетку 25 мг 1 раз на добу, перед сном. Через 2 тижні після початку терапії, при необхідності покращання клінічного стану, дозу можна підвищити до 50 мг (2 таблетки препарату Мелітор®) одноразово перед сном.

Приймаючи рішення щодо збільшення дози, слід брати до уваги, що при застосуванні лікарського засобу в дозі 50 мг збільшується ризик підвищення рівня трансаміназ. Рішення щодо збільшення дози до 50 мг має базуватися на оцінці показника користь/ризик для кожного пацієнта з обов’язковим проведенням печінкових тестів.

Усім пацієнтам необхідно проводити тести, які відображають функцію печінки, до початку лікування. Лікування не слід розпочинати, якщо рівень трансаміназ у плазмі крові перевищує показники норми у 3 рази (див. розділи «Протипоказання» та «Особливості застосування»).

Під час лікування необхідно періодично контролювати рівень трансаміназ у плазмі крові: приблизно через 3 тижні, 6 тижнів (кінець активної фази), через 12 тижнів та 24 тижні (кінець фази підтримувальної терапії), а надалі - коли це є клінічно необхідним (див. розділ «Особливості застосування»). Лікування слід припинити, якщо підвищення рівня трансаміназ у плазмі крові досягне показників, втричі вищих за норму (див. розділи «Протипоказання» та «Особливості застосування»).

При збільшенні дози слід знову провести печінкові тести з тією ж частотою, що й на початку лікування.

Тривалість лікування. Пацієнтам з депресією слід лікуватися упродовж необхідного періоду, але не менше 6 місяців, для досягнення впевненості, що симптоми депресії зникли.

Перехід від терапії антидепресантами групи селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну/ інгібіторів зворотного захоплення серотоніну і норепінефрину (СІЗЗС/ІЗЗСН) до агомелатину. У пацієнтів можуть спостерігатись симптоми відміни після припинення прийому антидепресантів групи СІЗЗС/ІЗЗСН. З метою уникнення цих симптомів необхідно враховувати рекомендації щодо припинення лікування, які містяться у Короткій характеристиці лікарського засобу, який застосовує пацієнт. Терапію агомелатином можна розпочати відразу паралельно зі зниженням дози антидепресанту (див. розділ «Фармакодинаміка»).

Припинення лікування. При припиненні лікування немає потреби в поступовому зниженні дози.

Особливі групи пацієнтів.

Пацієнти похилого віку. Безпека та ефективність агомелатину (25-50 мг/добу) були доведені для пацієнтів похилого віку з депресією (< 75 років). У групі пацієнтів віком ≥ 75 років не було отримано достовірних результатів. Тому пацієнтам цієї вікової групи не рекомендується застосовувати агомелатин (див. розділи «Особливості застосування» та «Фармакодинаміка»). Відповідно до результатів фармакокінетичних досліджень потреби в корекції дози в залежності від віку немає (див. розділ «Фармакокінетика»).

Пацієнти з порушенням функції нирок. Значущих змін фармакокінетичних параметрів агомелатину при застосуванні пацієнтами з тяжким порушенням функції нирок не відзначалось. Однак кількість клінічних даних щодо застосування препарату Мелітор® пацієнтам з депресією та порушенням функції нирок тяжкого або помірного ступеня є обмеженою. Тому таким пацієнтам Мелітор® слід призначати з обережністю.

Пацієнти з порушенням функції печінки. Застосування препарату Мелітор® протипоказано пацієнтам з порушенням функції печінки (див. розділи «Протипоказання», «Особливості застосування» та «Фармакокінетика»).

 


Побічні реакції.

Клінічні дослідження препарату Мелітор® (агомелатин) за участю більш ніж 7900 пацієнтів з депресією показали, що побічні явища зазвичай виникали під час перших 2 тижнів лікування та були слабко або помірно виражені.

Найчастішими побічними явищами були нудота та запаморочення. Зазначені побічні явища зазвичай мали тимчасовий характер і, як правило, не вимагали припинення лікування.

Побічні реакції наведено нижче за частотою виникнення: дуже часто (> 1/10); часто (> 1/100, < 1/10); нечасто (> 1/1000, < 1/100); рідко (> 1/10000, < 1/1000); дуже рідко (< 1/10000), частота невідома (неможливо оцінити за існуючими даними). Частота не була скоригована до плацебо.

 

Класифікація за системами органів

Частота

Побічна реакція

Психічні розлади

Часто

Тривога

Нечасто

Ажитація та пов’язані з нею симптоми* (такі як дратівливість та неспокій)

Агресивність*

Жахливі сновидіння*

Незвичні сновидіння*

Рідко

Манія/гіпоманія*

Ці симптоми можуть бути обумовлені захворюванням (див. розділ «Особливості застосування»)

Галюцинації*

Частота невідома

Суїцидальні думки чи поведінка (див. розділ «Особливості застосування»)

Неврологічні розлади

Часто

Головний біль

Запаморочення

Сонливість

Безсоння

Мігрень

Нечасто

Парестезія

Синдром неспокійних ніг*

Порушення з боку органів зору

Нечасто

Затуманення зору

Порушення з боку органів слуху та вестибулярного апарату

Нечасто

Дзвін у вухах*

Шлунково-кишкові розлади

Часто

Нудота

Діарея

Запор

Біль в абдомінальній ділянці

Блювання*

Розлади гепатобіліарної системи

Часто

Підвищення рівня АЛТ (аланінамінотрансферази) та/або АСТ (аспартатамінотрансферази) більше ніж у 3 рази порівняно з показниками норми (1,4% пацієнтів, які застосовували агомелатин у дозі 25 мг на добу, та 2,5% пацієнтів, які застосовували агомелатин у дозі 50 мг на добу, порівняно з 0,6% пацієнтів, які застосовували плацебо)

Рідко

Гепатит

Підвищення рівня гамма-глутамілтрансферази* (ГГТ) більше ніж у 3 рази порівняно з показниками норми

Підвищення рівня лужної фосфатази* більше ніж у 3 рази порівняно з показниками норми

Печінкова недостатність* (1)

Жовтяниця*

Зміни з боку шкіри і підшкірної клітковини

Часто

Гіпергідроз

Нечасто

Екзема

Свербіж*

Кропив’янка*

Рідко

Еритематозні висипання

Набряк обличчя та ангіоедема*

Порушення з боку опорно-рухової системи та сполучної тканини

Часто

Біль у спині

Загальні розлади

Часто

Підвищена втомлюваність

Дослідження

Рідко

Збільшення маси тіла*, зменшення маси тіла*

* Частота проявів побічних реакцій, виявлених за допомогою спонтанних повідомлень, розрахована за даними клінічних досліджень.

(1) Повідомлялося про поодинокі летальні випадки або випадки трансплантації печінки у пацієнтів з факторами ризику порушення функції печінки.

 

Звіт про підозрювані побічні реакції.

Звіт про підозрювані побічні реакції у післяреєстраційному періоді лікарського засобу є важливим. Це дозволяє вести безперервний моніторинг балансу показника користь/ризик препарату. Спеціалісти у галузі охорони здоров’я зобов’язані повідомляти через національну систему звітності про будь-які випадки підозрюваних побічних реакцій.

 

Передозування.

Існує обмежена кількість даних щодо випадків передозування агомелатину.

При передозуванні агомелатину виникали симптоми, що включали: біль в епігастрії, сонливість, підвищену втомлюваність, ажитацію, тривогу, напруженість, запаморочення, ціаноз або нездужання. В одному випадку людина прийняла 2450 мг агомелатину. Одужання настало спонтанно без кардіоваскулярних та біологічних відхилень.

Будь-які специфічні антидоти агомелатину невідомі. У разі передозування (прийому великої кількості препарату) рекомендоване спостереження за пацієнтом в умовах спеціалізованого відділення та симптоматична терапія.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність. З метою попередження будь-яких ризиків бажано уникати застосування Мелітору® під час вагітності. Дані щодо застосування агомелатину вагітними жінками відсутні або обмежені (менше 300 випадків). Дослідження на тваринах не виявили прямих чи непрямих шкідливих ефектів агомелатину на перебіг вагітності, розвиток ембріона/плода, пологи або постнатальний розвиток.

Годування груддю. Невідомо, чи проникає агомелатин/метаболіти в грудне молоко. Наявні фармакодинамічні/токсикологічні дані, одержані при проведенні досліджень на тваринах, довели, що агомелатин/метаболіти проникають у грудне молоко. Ризик для новонароджених/немовлят виключати не можна. Рішення щодо припинення годування груддю або припинення/утримання від застосування лікарського засобу Мелітор® слід приймати, враховуючи користь від годування груддю для дитини та користь від лікування для матері.

Фертильність. Дослідження з репродуктивності на щурах та кролях показали відсутність впливу агомелатину на фертильність.

 

Діти.

Не рекомендується призначати Мелітор® для лікування депресії у дітей через відсутність даних щодо застосування препарату в цій групі пацієнтів. Клінічні дослідження за участю дітей не проводилися.

 

Особливості застосування.

Таблетки покрытые оболочкой Мелитор 25 мг №28 Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • Вера 01.09.2016 После развода у меня была тяжелая депрессия. Все навалилось сразу семья, трудности на работе. Принимаю по назначению врача уже полгода. Стало меньше мрачных мыслей, увеличилась устойчивость к стрессовым ситуациям. Потихоньку возвращаюсь к полноценной жизни. Главное не стесняться признать, что у вас проблема и вовремя обратиться за помощью
  • Alina 14.10.2015 Я принимала Мелитор почти год. Могу точно сказать, что это самый лучший препарат, который только существует. Он реально снимает чувство тревоги и помогает тем, у кого проблемы со сном. Сходить с него тоже очень легко.
  • Виссарион 03.05.2015 принимаю мелитор – это лекарственный препарат группы антидепрессантов. Мелитор эффективен при различных формах депрессии, а также при десинхронизации циркадных ритмов, стрессе и тревожности. Я страдаю частыми депресиями. Уже начинаю замечать что состояние психическое улучшается, я стал спокойнее относится ко многим вещам
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Таблетки покрытые оболочкой Мелитор 25 мг №28 Видеообзор

Таблетки покрытые оболочкой Мелитор 25 мг №28 Характеристики

Лікарська форма Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 25 мг, по 14 таблеток у блістері: по 1 або по 2 або по 4 блістери в коробці з картону
Виробник Лабораторії Серв' є Індастрі, Франція Серв'є (Ірландія) Індастріс Лтд, Ірландія
Вік Не рекомендується призначати Мелітор® для лікування депресії в дітей
Міжнародне найменування Agomelatine
Показання Лікування великих депресивних епізодів у дорослих.
Протипоказання Гіперчутливість до діючої речовини або будь-якої допоміжної речовини препарату. · Порушення функції печінки (цироз печінки або активна фаза захворювання печінки) або підвищення рівня трансаміназ більше ніж у 3 рази від верхньої межі показників норми (див. розділи «Спосіб застосування та дози» та «Особливості застосування»). · Застосування у комбінації з сильнодіючими інгібіторами CYP1A2 (флувоксамін, ципрофлоксацин) (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).
Склад діюча речовина: agomelatine; 1 таблетка містить: 25 мг агомелатину; допомiжнi речовини: лактоза, моногідрат; крохмаль кукурудзяний; повідон; натрію крохмальгліколят (тип А); кислота стеаринова; магнію стеарат; кремнію діоксид колоїдний безводний; гіпромелоза; заліза оксид жовтий (E 172); гліцерин; макрогол 6000; титану діоксид (E 171).
Термін придатності 3 роки
Українська назва МЕЛІТОР®
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Психоаналептики. Інші антидепресанти

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги