www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Левасил 70 мг №30 капсулы

Loading...
    Купить Левасил 70 мг №30 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24
Аналоги

Описание Левасил 70 мг №30 капсулы

Капсулы Левасил 70 мг – комбинированный препарат с силимарином и витаминным комплексом группы В, которые обеспечивают двойную защиту печени от повреждений. Капсулы Левасил содержат флавоноидный комплекс – силикристин, силидианин, силибинин. Препарат выражает гепатопротектоную активность и принадлежит к малотоксичным веществам, которые в минимальных дозациях не наносят вреда организму человека.


Показания

При повреждении печени препарат усиливает выработку свободных радикалов, активизирует собственную систему защиты тканей от продуктов перекисного окисления. Левасил 30 капсул обладает желчегонным действием. Благодаря входящим в состав витаминам Левасил ускоряет регенерацию, окислительно-восстановительные процессы, работу нервной системы. Препарат Левасил назначается при длительном приеме лекарств, вирусном гепатите, токсическом хроническом гепатите, жировой дистрофии печени, ранних стадиях цирроза, алкогольной болезни печени.*****************Капсули Левасил 70 мг - комбінований препарат з силімарину і вітамінним комплексом групи В, які забезпечують подвійний захист печінки від ушкоджень. Капсули Левасил містять флавоноїдний комплекс - силікристин, силідіанін, силибинин. Препарат висловлює гепатопротектоную активність і належить до малотоксичних речовин, які в мінімальних дозації не завдають шкоди організму людини.


Показання

При пошкодженні печінки препарат підсилює вироблення вільних радикалів, активізує власну систему захисту тканин від продуктів перекисного окислення. Левасил 30 капсул має жовчогінну дію. Завдяки входять до складу вітамінів Левасил прискорює регенерацію, окислювально-відновні процеси, роботу нервової системи. Препарат Левасил призначається при тривалому прийомі ліків, вірусному гепатиті, токсичному хронічному гепатиті, жировій дистрофії печінки, ранніх стадіях цирозу, алкогольної хвороби печінки.Цена Левасил 70 мг №30 капсулы актуальна при заказе на сайте. Купить Левасил 70 мг №30 капсулы в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Левасил 70 мг №30 капсулы Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ЛЕВАСИЛ

(LEVASIL)

Склад лікарського засобу:

діючі речовини: 1 капсула містить силімарину 70 або 140 мг, тіаміну мононітрату (вітамін В1)  5 мг, рибофлавіну (вітамін В2)  5 мг, піридоксину гідрохлориду (вітамін В6) 1,5 мг,

ніацинаміду 45 мг, кальцію пантотенату 25 мг, ціанокобаламіну 0,1 % у желатині        (вітамін В12) 7,5 мкг;

допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), кремнію діоксид колоїдний безводний, целюлоза мікрокристалічна, натрію крохмальгліколят (тип А),  тальк, магнію стеарат, кальцію гідрофосфат (капсули 140 мг).

Лікарська форма. Капсули.

Червоно-коричневі (70 мг) тверді желатинові капсули з написом „ML/ML” (або без напису) на корпусі та кришечці капсули, що містять порошок коричнево-жовтого кольору.

Яскраво-червоні (140 мг) тверді желатинові капсули з написом „ML/ML” (або без напису)   на корпусі та кришечці капсули, що містять порошок коричнево-жовтого кольору.

 

Назва і місцезнаходження виробника.

Мікро Лабс  Лімітед/Micro Labs Limited.

92, Сіпкот, Хосур - 635 126, Індія.

Фармакотерапевтична група. Гепатотропні препарати.

Код АТС А05В А.

Левасил відноситься до засобів, що поліпшують фунціонування печінки при захворюванні. Терапевтичний ефект препарату обумовлений його впливом на проникність мембран клітин печінки.
Вітаміни В-комплексу, що входять до складу Левасилу є функціональними одиницями проміжного метаболізму. Вони виконують роль коферментів в реакціях білкового та вуглеводного обміну, а також виконують гепатопротекторну дію. Вітаміни прискорюють відновлення пошкодженої паренхіми печінки. Крім того, при гепатопатіях істотно знижується здатність печінки до накопичення вітамінів групи В, що призводить до виникнення їх дефіциту вітамінів В в організмі. Прийом лікарського засобу Левасил, що містить комплекс вітамінів групи В, компенсує дефіцит, що виник.
Після орального застосування більша частина силімарину виводиться з жовчю і включається в ентерогепатичну рециркуляцію. Силібінін переважно виводиться через нирки, в той час як метаболіти, зокрема сульфати і глюкуроніди у зв'язаному вигляді, також з´явлються і в жовчі. Виведення силібідіну з організму людини триває близько 24 годин. Основна частина, близько 20-40 % прийнятої дози силібініну, виводиться з жовчю. Тільки 3-7 % від загальної дози виводиться нирками.

Показання для застосування.

·         Допоміжне лікування токсичних та запальних уражень печінки: хронічні гепатити, включаючи стеатогепатити, жирова дистрофія печінки.

·         Профілактика токсичних уражень печінки (внаслідок впливу алкоголю або лікарських засобів).

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Печінкова енцефалопатія, обструктивна жовтуха, первинний біліарний цироз, гострі отруєння різної етіології, еритремія, еритроцитоз, тромбоемболія, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки в стадії загострення; гіпервітаміноз В, нефролітіаз.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Лікування препаратом при ураженнях печінки буде ефективним при дотриманні дієти та відмови від алкоголю.

Через можливий естрогеноподібний ефект силімарину, його слід застосовувати з обережністю пацієнтам з гормональними порушеннями (ендометріоз, міома матки, карцинома молочної залози, яєчників і матки, карцинома передміхурової залози). У цих випадках необхідна консультація пацієнта з лікарем.

Застосовувати з обережністю пацієнтам із виразковою хворобою шлунка та дванадцятипалої кишки в анамнезі (через можливе підвищення кислотності шлункового соку), при тяжких захворюваннях серця та нирок, новоутвореннях, при схильності до тромбозів.

Застосування препарату може призвести до хибнопозитивної проби на уробіліноген з використанням реактиву Ерліха.

 

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності та годування груддю.

Дані щодо ефективності та безпеки застосування препарату вагітним жінкам та жінкам, що годують груддю, відсутні.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Пацієнтам з існуючими вестибулярними порушеннями необхідно з обережністю застосовувати препарат при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Діти

З огляду на недостатність даних препарат Левасил не застосовують дітям віком до 12 років.

Спосіб застосування та дози.

Препарат застосовують після їди. Дозу та тривалість лікування визначає лікар індивідуально, залежно від характеру, тяжкості та перебігу захворювання.

Звичайна доза для дорослих та дітей віком від 12 років - 1 капсула 70 мг або 140 мг 2-3 рази на добу. Для подальшого лікування дозу можна зменшити до 1-2 капсули на добу.

Капсули ковтають не розжовуючи,  запиваючи половиною склянки води.

Передозування.

При передозуванні можливе ураження м’язів - міодистрофія (зумовлене наявністю піридоксину гідрохлориду), нудота, блювання, діарея, посилення проявів побічних реакцій. При тривалому застосуванні у високих дозах можлива периферична нейропатія.

Лікування. При прийомі дози, в декілька разів більшої ніж терапевтична, необхідно викликати блювання, промити шлунок, прийняти активоване вугілля і при необхідності провести симптоматичне лікування.

Побічні ефекти.

З боку шкіри: алергічні реакції, включаючи шкірні висипання,  свербіж, кропив’янка.

З боку травної системи: абдомінальний біль, диспепсія, нудота, діарея; печія, можлива зміна  ритму випорожнень.

Інші: головний біль, задишка, загострення існуючих вестибулярних порушень, підсилення діурезу, можливе забарвлення сечі в жовтий колір, посилення алопеції.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. При одночасному застосуванні силімарину і пероральних контрацептивних засобів і препаратів, що застосовуються при естрогензамісній терапії, можливе зниження ефективності останніх. Силімарин може підсилити ефекти таких лікарських засобів, як діазепам, алпрозолам, кетоконазол, ловастатин, вінбластин за рахунок пригнічення системи цитохрому Р450. Вітамін В6 послаблює дію леводопи, запобігає або зменшує токсичні прояви, які спостерігаються при застосуванні ізоніазиду та інших протитуберкульозних препаратів. ПАСК, циметидин, препарати кальцію, етанол зменшують всмоктування вітаміну В12. Рибофлавін несумісний зі стрептоміцином і зменшує ефективність антибактеріальних препаратів (окситетрацикліну, доксицикліну, еритроміцину, тетрацикліну і лінкоміцину). Трициклічні антидепресанти, іміпримін і амітриптилін, інгібують метаболізм рибофлавіну, особливо в тканинах серця.

Термін придатності.  2 роки.

Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 ºС у сухому, недоступному для дітей місці.

на корпусі та кришечці капсули

Упаковка.     Капсули по 70 мг: по 10 капсул у стрипі; по 3 стрипи у картонній коробці.      

Капсули по 140 мг: по 6 капсул у стрипі; по 5 стрипів у картонній коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Левасил 70 мг №30 капсулы Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • Galina67 01.09.2016 Мужу лечим печень этим препаратом, пока все в норме, идет на поправку.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Левасил 70 мг №30 капсулы Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Левасил 70 мг №30 капсулы Характеристики

Лікарська форма Капсули (вміст силімарину 70 мг) № 30 (10х3) у стрипах
Виробник Мікро Лабс Лімітед, Індія
Вік Від 12 років.
Показання Допоміжне лікування токсичних та запальних уражень печінки: хронічні гепатити, включаючи стеатогепатити, жирова дистрофія печінки. · Профілактика токсичних уражень печінки (внаслідок впливу алкоголю або лікарських засобів).
Протипоказання Підвищена чутливість до компонентів препарату. Печінкова енцефалопатія, обструктивна жовтуха, первинний біліарний цироз, гострі отруєння різної етіології, еритремія, еритроцитоз, тромбоемболія, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки в стадії загострення; гіпервітаміноз В, нефролітіаз.
Склад діючі речовини: 1 капсула містить силімарину 70 або 140 мг, тіаміну мононітрату (вітамін В1) 5 мг, рибофлавіну (вітамін В2) 5 мг, піридоксину гідрохлориду (вітамін В6) 1,5 мг, ніацинаміду 45 мг, кальцію пантотенату 25 мг, ціанокобаламіну 0,1 % у желатині (вітамін В12) 7,5 мкг; допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), кремнію діоксид колоїдний безводний, целюлоза мікрокристалічна, натрію крохмальгліколят (тип А), тальк, магнію стеарат, кальцію гідрофосфат (капсули 140 мг).
Термін придатності 2 роки
Українська назва ЛЕВАСИЛ
Упаковка стрипи
Фармакотерапевтична група Гепатотропні препарати.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.