www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Лекролин 20 мг/мл 10 мл капли

  • Купить Лекролин 20 мг/мл 10 мл капли  в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 603005
Нет в наличии
сообщить о появлении
Основные физико-химические свойства:
Аналоги

Описание Лекролин 20 мг/мл 10 мл капли

Капли Лекролин 20 мг/мл 10 мл – препарат, применяемый в офтальмологии и имеющий противоаллергические свойства. Благодаря входящей в состав кромоглициевой кислоте в форме соли крогликата натрия относится к стабилизаторам мембран тучных клеток. Препарат Лекролин предназначен для купирования воспалительного процесса и иных проявлений аллергии. 

Применение Лекролина позволяет снизить потребность в употреблении глюкокортикоидов, нередко используемых при конъюнктивите. Хорошо зарекомендовали себя капли Лекролин и при профилактике аллергии в офтальмологической практике. Лекролином лечат аллергический конъюнктивит, аллергический кератит, кератоконъюнктивит, раздражения слизистой глаза, вызванной физико-химическими факторами.

Цена Лекролин 20 мг/мл 10 мл капли актуальна при заказе на сайте. Купить Лекролин 20 мг/мл 10 мл капли в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы, Южноукраинск.

Лекролин 20 мг/мл 10 мл капли Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ЛЕКРОЛІН®

(Lecrolyn®)



Склад:

діюча речовина: 1 мл крапель очних містить натрію кромоглікату 20 мг;

1 мл  містить 25 крапель;

1 крапля містить натрію кромоглікату 0,8 мг;

допоміжні  речовини: бензалконію хлорид, динатрію едетат, гліцерин, спирт полівініловий, вода для ін’єкцій.

Лікарська форма. Краплі очні.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий, безбарвний або ледь  жовтуватого кольору розчин. Практично не містить відимих часток.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються в офтальмології. Протинабрякові та протиалергічні засоби. Код АТХ S01G X01.



Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Очні краплі Лекролін® призначені для лікування гострого і хронічного алергічного кон’юнктивіту. Натрію кромоглікат пригнічує дегрануляцію опасистих клітин, стабілізуючи клітинну мембрану і таким чином запобігаючи вивільненню гістаміну та інших речовин, які спричиняють запалення. Препарат не запобігає розвитку бактеріального або вірусного кон’юнктивіту.


Фармакокінетика.

Всмоктування натрію кромоглікату в очі та у системний кровотік незначне. Біодоступність у людей після закапування в очі становить близько 0,03 %. Натрію кромоглікат не метаболізується, але виділяється у незмінному вигляді у жовч та сечу. 

Клінічні характеристики. 

Показання.

Гострі та хронічні  алергічні кон’юнктивіти або  кератокон’юнктивіти.

Протипоказання. 

Підвищена  чутливість до діючої речовини або до будь-якого з компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному застосуванні препарату з іншими місцевими офтальмологічними препаратами слід витримувати 15-хвилинний інтервал між закапуваннями.



Особливості застосування.

Лекролін® містить бензалконію хлорид у якості консерванта, що може спричинити подразнення очей. Бензалконій хлорид може осідати на у м’яких контактних лінзах та знебарвлювати їх. Перед закапуванням лінзи слід зняти і почекати щонайменше 15 хвилин перед тим, як надягти їх знову.

Як і при застосуванні будь-яких очних крапель, застосування Лекролін®  може призвести  до скороминущого порушення зору.

При закапуванні  очних крапель слід уникати будь-якого контакту наконечника крапельниці з оком або шкірою.

Загалом при алергічних кон’юктивітах носіння контакних лінз не рекомендується.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не виявлено побічних ефектів у плода при застосуванні у період вагітності. Проте застосовувати засіб у період  вагітності рекомендується у випадках, коли очікуваний ефект від терапії перевищує потенційний ризик  для плода.

Натрій кромоглікат може проникати у грудне молоко, але про небажану дію на дитину  при  застосуванні рекомендованих доз не повідомлялось.

Здатність  впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Як і у випадку інших офтальмологічних  препаратів, одразу після застосування можливе короткотермінове затуманення зору, тому перед тим  як розпочати  керування  автотранспортом або роботу з іншими механізмами, слід зачекати відновлення чіткості зору.

Спосіб застосування та дози.

Дорослим та дітям віком від 4-х років: по 1-2 краплі в кожне око 4 рази на добу. 

При сезонному  алергічному кон’юнктивіті або кератокон’юнктивіті лікування слід розпочати одразу ж після появи перших симптомів або для профілактики до початку періоду запилювання рослин. Лікування слід продовжувати протягом усього періоду запилювання, а в разі стійких проявів алергії - довше.

Діти.

Дітям віком до 4-х років препарат застосовувати не рекомендовано.

Передозування.

Дослідження на тваринах показали, що натрію кромоглікат має дуже низьку місцеву і системну токсичність. При місцевому застосуванні препарату передозування дуже малоймовірне. Якщо з’являються симптоми, що можуть бути пов’язані з передозуванням, у разі необхідності треба призначити симптоматичне лікування.

Побічні реакції.

У випадку місцевого застосування натрію кромоглікат добре переноситься.

Можливі такі побічні реакції як подразнення, місцеве подразнення (включаючи  відчуття чужорідного тіла, хемоз, кон’юктивальна гіперемія); скороминуще відчуття печіння; 

тимчасове затуманення зору;  реакції гіперчутливості.

Можливі тяжкі генералізовані анафілактичні реакції з бронхоспазмом, які були  пов’язані з застосуванням кромоглікату натрію.

Термін придатності.

3 роки. Відкритий флакон слід використати протягом 1 місяця.

Умови зберігання.

Зберігати  в оригінальній упаковці при температурі  не вище 25 °С.                                      Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 10 мл у  поліетиленовому флаконі-крапельниці.  По 1 флакону у картонній коробці разом з інструкцією для медичного застосування.

Категорія відпуску.

За рецептом.

Виробник. Сантен АТ/Santen Oy.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Нііттихаанкату 20, 33720 Тампере, Фінляндія/Niittyhaankatu 20, 33720 Tampere, Finland.

Лекролин 20 мг/мл 10 мл капли Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Лекролин 20 мг/мл 10 мл капли Видеообзор

Лекролин 20 мг/мл 10 мл капли Характеристики

Лікарська форма Краплі очні, 20 мг/мл, по 10 мл у поліетиленовому флаконі-крапельниці, по 1 флакону-крапельниці у картонній коробці
Виробник Сантен АТ, Фінляндія
Вік від 4 років
Міжнародне найменування Cromoglicic acid
Показання Гострі та хронічні алергічні кон’юнктивіти або кератокон’юнктивіти.
Протипоказання Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якого з компонентів препарату.
Склад діюча речовина: 1 мл крапель очних містить натрію кромоглікату 20 мг; 1 мл містить 25 крапель; 1 крапля містить натрію кромоглікату 0,8 мг; допоміжні речовини: бензалконію хлорид, динатрію едетат, гліцерин, спирт полівініловий, вода для ін’єкцій
Термін придатності 3 роки. Відкритий флакон слід використати протягом 1 місяця
Українська назва ЛЕКРОЛІН®
Упаковка у поліетиленовому флаконі-крапельниці,
Фармакотерапевтична група Засоби, що застосовуються в офтальмології. Протинабрякові та протиалергічні засоби. Код АТХ S01G X01

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
С этим товаром покупают