www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Лекарнита 1 г/5 мл 5 мл №5 раствор для инъекций

Loading...
  Купить Лекарнита 1 г/5 мл 5 мл №5 раствор для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Лекарнита 1 г/5 мл 5 мл №5 раствор для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
230.8 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Лекарнита 1 г/5 мл 5 мл №5 раствор для инъекций

Успешно и широко назначаемая Лекарнита 1г/5 мл 5 мл №5 – медицинское средство, которое представляет собою раствор для введения в организм, бесцветный, от прозрачного - до слегка желтоватого цвета, с активным компонентом – левокарнитином. 

Показания к применению

 • Первичная и вторичная карнитинова недостаточность у взрослых и детей, в т.ч. новорожденных и младенцев.

 • Вторичная карнитинова недостаточность у пациентов, которым проводят гемодиализ.

Подозрение на вторичную карнитинову недостаточность у пациентов, которым проводят гемодиализ, в следующих случаях:

 • сильные и персистирующие спазмы в мышцах и / или гипотензивные эпизоды во время проведения диализа;
 • энергетический дефицит, что приводит к значительному негативному воздействию на качество жизни;
 • мышечная слабость и / или миопатия;
 • кардиопатия;
 • анемия, не отвечает на лечение эритропоэтином или требует высоких доз эритропоэтина;
 • потеря мышечной массы.


Противопоказания

 • Повышенная чувствительность к компонентам препарата.Цена Лекарнита 1 г/5 мл 5 мл №5 раствор для инъекций актуальна при заказе на сайте. Купить Лекарнита 1 г/5 мл 5 мл №5 раствор для инъекций в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Лекарнита 1 г/5 мл 5 мл №5 раствор для инъекций Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ЛЕКАРНІТА

LECARNITA

Склад:

діюча речовина: левокарнітин;

1 мл розчину містить 200 мг левокарнітину;

допоміжні речовини: кислота хлористоводнева розведена, вода для ін’єкцій.

Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий розчин від безбарвного до жовтуватого кольору.

Фармакотерапевтична група.

Амінокислоти та їх похідні. Код ATХ А16А А01.

 

Фармакологічні властивості.
Фармакодинаміка.
Левокарнітин присутній як натуральний компонент у тканинах тварин, мікроорганізмах та рослинах. У людини фізіологічні потреби у карнітині поповнюються за рахунок споживання продуктів харчування, що містять карнітин (насамперед м’ясних виробів), та шляхом ендогенного синтезу у печінці із триметиллізину. Лише L-ізомер є біологічно активним. Левокарнітин відіграє важливу роль у ліпідному метаболізмі, а також у метаболізмі кетонових тіл. Левокарнітин необхідний для транспортування довголанцюгових жирних кислот у мітохондрії для їх подальшого бета-окислення. Вивільняючи коензим-А зі складних тіоефірів, левокарнітин також посилює окислення вуглеводів у циклі трикарбонових кислот Кребса, також стимулює активність ключового ферменту гліколізу – піруватдегідрогенази, а в скелетних м’язах – окиснення амінокислот з розгалуженим ланцюгом. Таким чином, левокарнітин прямо або опосередковано бере участь у більшості енергетичних процесів, його наявність обов’язкова для окислення жирних кислот, амінокислот, вуглеводів та кетонових тіл. Найбільша концентрація левокарнітину визначається в м’язовій тканині, в міокарді та печінці. Левокарнітин відіграє важливу роль у серцевому метаболізмі, оскільки окислення жирних кислот залежить від наявності достатньої кількості даної речовини. Експериментальні дослідження показали, що за деяких умов, таких як стрес, гостра ішемія, міокардит тощо, можливе зниження рівня левокарнітину в міокардіальній тканині. Проведено велику кількість досліджень на тваринах, які підтвердили позитивну дію левокарнітину у разі різних індукованих серцевих розладів: гостра та хронічна ішемія, декомпенсація серцевої діяльності, серцева недостатність у результаті міокардиту, медикаментозна кардіотоксичність (таксани, адріаміцин тощо).
  Фармакокінетика.
Всмоктування
Левокарнітин всмоктується клітинами слизової оболонки тонкого кишечнику і відносно повільно входить у кров’яне русло; вірогідно, всмоктування пов’язане з активним транслюмінальним механізмом. Всмоктування після перорального прийому обмежене (<0 %) та мінливе.
Розподіл
Абсорбований левокарнітин транспортується в різні органи через кров; вважається, що у процесі транспортування задіяна транспортна система еритроцитів.
Виведення
Левокарнітин виводиться головним чином із сечею. Швидкість виведення прямо пропорційна концетрації карнітину в крові.
Метаболізм
Левокарнітин практично не метаболізується в організмі.

Клінічні характеристики.
Показання.
Первинна та вторинна карнітинова недостатність у дорослих і дітей, у т.ч. новонароджених та немовлят.
Вторинна карнітинова недостатність у пацієнтів, яким проводять гемодіаліз.
Підозра на вторинну карнітинову недостатність у пацієнтів, яким проводять гемодіаліз, у таких випадках:
сильні та персистуючі спазми у м’язах та/або гіпотензивні епізоди під час проведення діалізу;
енергетичний дефіцит, що призводить до значного негативного впливу на якість життя;
м’язова слабкість та/або міопатія;
кардіопатія;
анемія, що не відповідає на лікування еритропоетином або потребує високих доз еритропоетину;
втрата м’язової маси.
Протипоказання.
Підвищена чутливість до компонентів препарату.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. 
Одночасне застосування глюкокортикоїдів призводить до накопичення левокарнітину у тканинах організму (окрім печінки). Інші анаболічні засоби посилюють ефект препарату.

Особливості застосування.
Левокарнітин покращує засвоєння глюкози, тому застосування препарату Лекарніта у пацієнтів із цукровим діабетом, які отримують лікування цукрознижувальними препаратами, може призвести до гіпоглікемії. Рівень глюкози в плазмі крові у таких випадках необхідно регулярно контролювати для своєчасної корекції терапії.
Застосування у період вагітності або годування груддю.
У ході доклінічних досліджень тератогенної дії препарату не виявлено. При застосуванні найбільшої досліджуваної дози, 600 мг/кг маси тіла, у тварин відмічалося статистично незначне збільшення частоти постімплантаційної загибелі плода на ранніх термінах вагітності. Значимість даних результатів для людини невідома.
Беручи до уваги серйозні наслідки карнітинової недостатності для вагітної жінки, ризик переривання лікування для матері вважається більшим, ніж теоретичний ризик для плода, у разі продовження лікування.
Левокарнітин – звичайний компонент грудного молока.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.
Невідомо.
Спосіб застосування та дози.
Розчин для ін’єкцій вводять шляхом повільної внутрішньовенної ін’єкції (2-3 хвилини) або інфузії.
Застосування при вродженому порушенні метаболізму.
Під час терапії доцільно контролювати рівні карнітину та ацил-карнітину як у плазмі крові, так і сечі.
Необхідна доза залежить від специфіки вродженого порушення метаболізму та тяжкості проявів захворювання.
У разі гострої декомпенсації рекомендована доза може становити до 100 мг/кг на добу за 3-4 введення. У разі потреби можна застосовувати і більш високі дози, хоча при цьому можуть посилитися побічні ефекти, зокрема діарея.
Вторинний дефіцит карнітину у пацієнтів, яким проводять гемодіаліз.
Перед початком терапії препаратом Лекарніта бажано проводити контроль рівня карнітину у плазмі крові. Вторинний дефіцит карнітину діагностується при відношенні ацилкарнітину до вільного карнітину в плазмі крові більше ніж 0,4 та/або коли концентрація вільного карнітину становить менше 20 мкмоль/л.
Дозу 2 г слід вводити внутрішньовенно струминно в кінці кожного сеансу діалізу. Загальну реакцію слід визначати шляхом моніторування рівнів ацилкарнітину та вільного карнітину в плазмі крові та оцінки стану пацієнта. Нормалізація вмісту карнітину у м’язовій тканині та кардіоміоцитах настає приблизно через 3 місяці після досягнення нормальної концентрації карнітину у плазмі крові. Якщо введення карнітину припинити, його рівні неодмінно почнуть знижуватись знову. Необхідність повторного насичувального курсу лікування визначають шляхом кількісного визначення карнітину в плазмі крові через рівні інтервали та шляхом моніторування стану пацієнта.
Гемодіаліз - підтримуюча терапія.
Після насичувального курсу внутрішньовенного введення левокарнітину застосовують підтримуючу дозу – 1 г левокарнітину на добу перорально. У день діалізу препарат Лекарніта застосовують внутрішньовенно у дозі 1 г одразу після завершення чергового сеансу.
  Діти.
Препарат застосовують дітям з першого дня життя, в тому числі недоношеним.
Передозування.
Повідомлень про токсичність левокарнітину при передозуванні не було. Великі дози препарату можуть спричинити діарею. Левокарнітин легко видаляється з плазми крові шляхом діалізу. Лікування: вжити заходів для видалення препарату з травного тракту у разі прийому всередину, провести симптоматичну та підтримуючу терапії. Не повідомлялося про випадки передозування, що загрожували життю.
Побічні реакції.
Різні помірні шлунково-кишкові розлади спостерігалися при тривалому прийомі перорального левокарнітину, включаючи швидкоплинну нудоту та блювання, біль у животі та діарею. Зниження дози часто зменшує або усуває шлунково-кишкові симптоми. Необхідно ретельно контролювати переносимість протягом першого тижня прийому та після будь-якого збільшення дози. Внутрішньовенне застосування препарату Лекарніта зазвичай переноситься добре.
Термін придатності. 3 роки.
Умови зберігання.
Зберігати в оригінальній упаковці, при температурі не вище 25 °С, в недоступному для дітей місці.
Несумісність.
Не змішувати з іншими лікарськими засобами.
Упаковка.
По 5 мл в ампулах з темного скла, по 5 ампул у картонній пачці.
  Категорія відпуску. За рецептом.
Виробник.
ХЕЛП С.А. для Перрері Фармачеутічі СРЛ, Корсо Cан Лорензо 1, 37026, Пескантіна, Верона, Італія
Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.
Педіні Іоаннінон, Іоанніна, 45500, Греція.  

Лекарнита 1 г/5 мл 5 мл №5 раствор для инъекций Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Лекарнита 1 г/5 мл 5 мл №5 раствор для инъекций Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Лекарнита 1 г/5 мл 5 мл №5 раствор для инъекций Характеристики

Лікарська форма Розчин для ін'єкцій, 1 г/5 мл по 5 мл в ампулах № 5
Виробник ХЕЛП С.А., Греція
Вік Препарат застосовують дітям з першого дня життя, в тому числі недоношеним.
Міжнародне найменування Levocarnitine
Показання Первинна та вторинна карнітинова недостатність у дорослих і дітей, у т.ч. новонароджених та немовлят. Вторинна карнітинова недостатність у пацієнтів, яким проводять гемодіаліз. Підозра на вторинну карнітинову недостатність у пацієнтів, яким проводять гемодіаліз, у таких випадках: сильні та персистуючі спазми у м’язах та/або гіпотензивні епізоди під час проведення діалізу; енергетичний дефіцит, що призводить до значного негативного впливу на якість життя; м’язова слабкість та/або міопатія; кардіопатія; анемія, що не відповідає на лікування еритропоетином або потребує високих доз еритропоетину; втрата м’язової маси.
Протипоказання Підвищена чутливість до компонентів препарату.
Склад діюча речовина: левокарнітин; 1 мл розчину містить 200 мг левокарнітину; допоміжні речовини: кислота хлористоводнева розведена, вода для ін’єкцій.
Термін придатності 3 роки
Українська назва ЛЕКАРНІТА
Упаковка ампула
Фармакотерапевтична група Амінокислоти та їх похідні. Код ATХ А16А А01.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги