www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Лазея 80 мг №14 капсулы

  • Купить Лазея 80 мг №14 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 164.0024
170.32 грн.
Есть в наличии
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Основные физико-химические свойства:

Описание Лазея 80 мг №14 капсулы

Лазея капсулы 80 мг №14 (14х1) в блистере - содержит в качестве основного действующего вещества лавандовое масло. В Украине Лазея представлена в свободной продаже и не требует выписки соответствующего рецепта медспециалистом.


Основными показаниями к применению Лазеи являются:

  • нервное перенапряжение;

  • необоснованная раздраженность;

  • необъяснимое чувство тревоги и беспокойства.


Опираясь на многочисленные отзывы про употребление Лазеи в блистере, при длительном использовании, в максимальной дозировке, в некоторых случаях, данное лекарственное средство способно провоцировать появление аллергических высыпаний. Описание Лазеи содержит сведения о рекомендуемой дозировке фармацевтического препарата и его совместимости с различными лекарственными средствами. Так использование медикаментозного препарата недопустимо в отношении детей, не достигших 12-летнего возраста. Для взрослых суточная дозировка лекарства составляет 1 капсулу. Прием внутрь осуществляется путем проглатывания капсулы с желатиновой саморастворяющейся оболочкой. При этом лекарственное средство необходимо обильно запить водой, в количестве не менее стакана.


Имея индивидуальную непереносимость фруктозы, использование медпрепарата не рекомендуется. Также в инструкции к медпрепарату Лазея обозначено отсутствие сведений об использовании фармацевтического средства в период вынашивания ребенка и его кормления. Влияние медикамента на скорость реакции при управлении транспортными и прочими средствами не изучалась. Поэтому использование лекарства в таких случаях также не рекомендовано.


Со стоимостью препарата Лазея можно ознакомиться на интернет-сайте Аптека24 или по указанным номерам телефонов. На фармацевтическом рынке представлено множество аналогов препарата Лазея, однако эти лекарственные средства, в большинстве случаев, содержат в себе различные вспомогательные элементы. По причине этого данные медпрепараты имеют ряд серьезных побочных проявлений.


Как выгодно купить Лазея. Цена и качество

Купить Лазея 80 мг №14 в Украине, включая города Киев, Днепр, Харьков, Одесса, Львов, Николаев и многих других можно в нашей интернет-аптеке. Цена на Лазея 80 мг №14 при этом будет везде одинаковая.

Лазея 80 мг №14 капсулы Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ЛАЗЕЯ

Склад:

діюча речовина: олія лаванди; 1 капсула містить 80 мг олії лаванди Silexan® (Lavandula angustifolia) WS® 1265;

допоміжні речовини: желатин сукцинований, гліцерин 85%, олія рапсова рафінована, сорбіту розчин, що не кристалізується, лак карміновий (Е 120), титану діоксид (Е 171), патентований синій V (Е 131).

Лікарська форма.

Капсули.

Основні фізико-хімічні властивості: овальні, фіолетові, непрозорі, м’які желатинові капсули. Вміст капсули - прозора олія з характерним запахом. 

Фармакотерапевтична група.

Інші анксіолітики. Код АТХ N05В Х.     

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Лазея, яка містить лавандову олію Silexan®, чинить антидепресивну, анксіолітичну та заспокійливу дію після перорального введення препарату. Дослідження in vitro показали, що Silexan® взаємодіє з керованими напругою кальцієвими каналами (VOCCs), головним чином P/Q-типу, проте механізм дії або місце зв'язування з кальцієвими каналами не з’ясоване. Є повідомлення про те, що лавандова олія впливає на ГАМК-рецептори шляхом потенціювання відповіді ГАМК. Ліналоол, основний компонент лавандової олії, взаємодіє з глютаматовими рецепторами, пригнічує захват глютаматів, а також його вивільнення і модулює ГАМК-рецептори.

Фармакокінетика.

При пероральному введенні 80 мг Silexan® в дослідженні першої фази через 30 хвилин після його прийому, було реєстровано концентрацію основного компонента ефірної олії, ліналоолу, на рівні 22 нг/мл. Концентрація ліналоолу в плазмі знижувалася протягом 5 годин після введення з середнім значенням площі під кривою (AUC) на рівні 33 нг·год/мл.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування від легких до помірних форм тривожних розладів з такими симптомами, як нервове напруження, роздратованість і занепокоєння.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до лавандової олії або до будь-якого з компонентів препарату. Дитячий вік до 12 років.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Невідомі.

Особливості застосування.

Пацієнтам з рідкісною спадковою непереносимістю фруктози не слід приймати Лазею.

Застосування у період вагітності та годування груддю.

Клінічні дані щодо застосування лавандової олії в період вагітності відсутні. Лазею не рекомендується застосовувати під час вагітності. Безпека застосування у період годування груддю дотепер не вивчалася. Невідомо, чи проникають компоненти лавандової олії або їх метаболіти у грудне молоко. У період лактації не рекомендується застосовувати Лазею.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не відомо.

Спосіб застосування та дози.

Дорослим і дітям віком від 12 років: по 1 капсулі на день (що відповідає 80 мг олії лаванди).

Капсули слід приймати не розжовуючи, запиваючи достатньою кількістю рідини (переважніше стакан питної води). Лазею не рекомендується приймати в положенні лежачи.

Діти.

Призначають дітям віком від 12 років.

Передозування.

Повідомлень про випадки передозування не надходило.

Побічні реакції.

З боку шлунково-кишкового тракту:

часто: шлунково-кишкові розлади (в основному відрижка).

Розлади з боку шкіри та підшкірних тканин / розлади імунної системи:

часто: шкірні алергічні реакції.

Термін придатності.

5 років.

Не застосовувати препарат  після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 30 °C у недоступному для дітей місці.

Упаковка.  

По 14 капсул у блістері. По 1, 2 або 4 блістери в упаковці.

Категорія відпуску.

Без рецепта.

Виробник.

Др. Вільмар Швабе ГмбХ і Ко. КГ.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

Вільмар-Швабе-Штрассе, 4,

76227 Карлсруе, Німеччина.


Лазея 80 мг №14 капсулы Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Лазея 80 мг №14 капсулы Видеообзор

Лазея 80 мг №14 капсулы Характеристики

Лікарська форма Капсули по 80 мг № 14 (14х1), № 28 (14х2), № 56 (14х4) у блістерах
Виробник Др. Вільмар Швабе ГмбХ і Ко. КГ (первинна та вторинна упаковка, випуск серій), Німеччина Каталент Німеччина Ебербах ГмбХ (виробництво продукції in bulk), Німеччина
Вік від 12 років
Міжнародне найменування -
Показання Лікування від легких до помірних форм тривожних розладів з такими симптомами, як нервове напруження, роздратованість і занепокоєння.
Протипоказання Підвищена чутливість до лавандової олії або до будь-якого з компонентів препарату. Дитячий вік до 12 років.
Склад діюча речовина: олія лаванди; 1 капсула містить 80 мг олії лаванди Silexan® (Lavandula angustifolia) WS® 1265; допоміжні речовини: желатин сукцинований, гліцерин 85%, олія рапсова рафінована, сорбіту розчин, що не кристалізується, лак карміновий (Е 120), титану діоксид (Е 171), патентований синій V (Е 131).
Термін придатності 5 років
Українська назва ЛАЗЕЯ
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Інші анксіолітики.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги