Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Ларитилен №20 мята таблетки для рассасывания

  Loading...
   Купить Ларитилен №20 мята таблетки для рассасывания в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  70,10 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Ларитилен №20 мята таблетки для рассасывания

  Показания

  • Местное лечение острых воспалительных заболеваний ротовой полости и горла: гингивит, язвенный и афтозный стоматит, тонзиллит, ларингит и фарингит. 

  • Ларитилен ® также рекомендуется применять при наличии неприятного запаха изо рта.

  • Ларитилен ® можно применять в случаях смешанной инфекции ротовой полости и горла (по рекомендации врача) как вспомогательный препарат при лечении катаральной ангины, лакунарной ангины и ангины Плаута - Венсана; 

  • в случае кандидоза полости рта и глотки.

  • Рекомендуется в послеоперационный период после тонзиллэктомии и удаления зубов.

  Противопоказания

  Повышенная чувствительность к любой из веществ, входящих в состав препарата. Аллергия к четвертичных аммониевых соединений (например к бензалкония хлорида).


  ***************

  Показання

  • Місцеве лікування гострих запальних захворювань ротової порожнини та горла: гінгівіт, виразковий та афтозний стоматит, тонзиліт, ларингіт та фарингіт. 

  • Ларитилен® також рекомендується застосовувати при наявності неприємного запаху з рота.

  • Ларитилен® можна застосовувати у випадках змішаної інфекції ротової порожнини та горла (за рекомендацією лікаря); як допоміжний препарат при лікуванні катаральної ангіни, лакунарної ангіни та ангіни Плаута – Венсана; 

  • у разі кандидозу ротової порожнини та глотки.

  • Рекомендується у післяопераційний період після тонзилектомії та видалення зубів.

  Протипоказання

  • Підвищена чутливість до будь-якої з речовин, що входять до складу препарату.
  • Алергія до четвертинних амонієвих сполук (наприклад до бензалконію хлориду).


  Цена Ларитилен №20 мята таблетки для рассасывания актуальна при заказе на сайте. Купить Ларитилен №20 мята таблетки для рассасывания в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

  Ларитилен №20 мята таблетки для рассасывания Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ
  для медичного застосування лікарського засобу
  ЛАРИТИЛЕН®
  (LARYTYLEN)

  Склад:

  діючі речовини: деквалінію хлорид, дибукаїну гідрохлорид;

  1 таблетка для розсмоктування містить деквалінію хлориду в перерахунку на 100 % речовину 0,25 мг, дибукаїну гідрохлориду в перерахунку на 100 % речовину 0,03 мг;

  допоміжні речовини:
  таблетки зі смаком м’яти: сорбіт (Е 420), тальк, кремнію діоксид колоїдний водний, магнію стеарат, ароматизатор м’ята перцева, олія м’яти перцевої;

  таблетки зі смаком м’яти та малини: сорбіт (Е 420), тальк, кремнію діоксид колоїдний водний, магнію стеарат, ароматизатор малина, олія м’яти перцевої;

  таблетки зі смаком м’яти та лимону: сорбіт (Е 420), тальк, кремнію діоксид колоїдний водний, магнію стеарат, ароматизатор лимон, олія м’яти перцевої.

  Лікарська форма. Таблетки для розсмоктування.

  Основні фізико-хімічні властивості: білі круглі таблетки з фаскою з обох боків і рискою з одного боку.

  Фармакотерапевтична група. Препарати, що застосовуються при захворюваннях горла.

  Код АТХ R02A.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Як бактерицидна та фунгістатична речовина деквалінію хлорид впливає на мікроорганізми, що спричиняють змішані інфекції ротової порожнини та горла. Спектр дії цієї місцевої хіміотерапевтичної речовини широкий і включає більшість грампозитивних та грамнегативних бактерій, а також гриби, спірохети та патогенні мікроорганізми, що спричиняють змішані інфекції ротової порожнини та горла. Накопичення в організмі дибукаїну гідрохлориду полегшує больовий симптом, що супроводжує інфекції ротової порожнини та горла.

  Мікроорганізми, стійкі до дії деквалінію хлориду, невідомі.

  Не спричиняє утворення карієсу.

  Фармакокінетика.

  Основний активний інгредієнт абсорбується у дуже незначній кількості.

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Місцеве лікування гострих запальних захворювань ротової порожнини та горла: гінгівіт, виразковий та афтозний стоматит, тонзиліт, ларингіт та фарингіт. Ларитилен® також рекомендується застосовувати при наявності неприємного запаху з рота.

  Ларитилен® можна застосовувати у випадках змішаної інфекції ротової порожнини та горла (за рекомендацією лікаря); як допоміжний препарат при лікуванні катаральної ангіни, лакунарної ангіни та ангіни Плаута – Венсана; у разі кандидозу ротової порожнини та глотки.

  Рекомендується у післяопераційний період після тонзилектомії та видалення зубів.

  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до будь-якої з речовин, що входять до складу препарату. Алергія до четвертинних амонієвих сполук (наприклад до бензалконію хлориду).

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Антибактеріальна активність деквалінію знижується при одночасному застосуванні з аніонними тенсидами, наприклад, у складі зубної пасти. Застосування препарату не слід поєднувати з прийомом інгібіторів холінестерази.

   

  Особливості застосування.

  Оскільки препарат не містить цукру, він придатний для застосування хворим на цукровий діабет.

  Препарат містить сорбіт, тому його не слід застосовувати пацієнтам із рідкісними спадковими захворюваннями, такими як синдром непереносимості фруктози. Застосовувати з обережністю пацієнтам із низьким рівнем холінестерази у плазмі крові.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Вагітність

  За наявними даними, контрольованих досліджень не проводилося. За цих обставин препарат у період вагітності можна застосовувати після консультації з лікарем, якщо лікувальний ефект переважає можливий ризик для плода.

  Період годування груддю

  За наявними даними, не проводилися клінічні дослідження щодо проникнення діючих речовин у грудне молоко. Препарат не рекомендується застосовувати у період годування груддю.

   

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  За наявними даними, дослідження щодо впливу препарату на здатність керувати автомобілем та працювати з іншими  механізмами не проводилися. Проте можливість того, що препарат може мати якийсь негативний вплив відносно цього, дуже мала.

   

  Спосіб застосування та дози.

  Дорослим  та дітям віком від 12 років

  Призначають по 1 таблетці кожні 2 години, після зменшення симптомів запалення – по           1 таблетці кожні 4 години.

  Дітям віком від 4 років

  Призначають по 1 таблетці кожні 3 години, після зменшення симптомів запалення – по             1 таблетці кожні 4 години.

  Максимальна добова доза становить 10 – 12 таблеток у період гострої фази та 6 таблеток після того, як запальні симптоми зникнуть.

  Таблетки слід смоктати повільно, не розжовуючи. Тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально. Пацієнт має проконсультуватися з лікарем, якщо через 5 днів лікування препаратом симптоми не зникли або погіршилися.

  Діти. Препарат у даній лікарській формі не призначають дітям віком до 4 років.

  Передозування.

  Загалом препарат добре переноситься. У разі передозування можливі нудота, блювання, у рідкісних випадках - виразки та некроз стравоходу.

  Лікування передозування симптоматичне, при необхідності можна застосувати обволікаючі засоби.

  Не слід викликати блювання та промивати шлунок, ці заходи не є доцільними.

  Побічні реакції.

  Іноді можуть спостерігатися реакції гіперчутливості після застосування препарату, наприклад, висипання, свербіж, відчуття печіння, подразнення слизової оболонки ротової порожнини та горла. У рідких випадках, а саме при зловживанні, можливе виникнення виразки та некрозу. У разі виникнення будь-яких незвичних реакцій слід припинити застосування препарату та обов’язково проконсультуватися з лікарем щодо подальшої терапії.

  Термін придатності. 1,5 року.

  Умови зберігання.

  Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

  Упаковка.

  По 10 таблеток у блістері, по 1 або 2, або 4 блістери у пачці.

  Категорія відпуску. Без рецепта.

  Ларитилен №20 мята таблетки для рассасывания Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Ларитилен №20 мята таблетки для рассасывания Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Ларитилен №20 мята таблетки для рассасывания Характеристики

  Виробник ПАТ «Київмедпрепарат».
  Показання Місцеве лікування гострих запальних захворювань ротової порожнини та горла: гінгівіт, виразковий та афтозний стоматит, тонзиліт, ларингіт та фарингіт. Ларитилен® також рекомендується застосовувати при наявності неприємного запаху з рота. Ларитилен® можна застосовувати у випадках змішаної інфекції ротової порожнини та горла (за рекомендацією лікаря); як допоміжний препарат при лікуванні катаральної ангіни, лакунарної ангіни та ангіни Плаута – Венсана; у разі кандидозу ротової порожнини та глотки.
  Протипоказання Підвищена чутливість до будь-якої з речовин, що входять до складу препарату. Алергія до четвертинних амонієвих сполук (наприклад до бензалконію хлориду).
  Склад діючі речовини: деквалінію хлорид, дибукаїну гідрохлорид; 1 таблетка для розсмоктування містить деквалінію хлориду в перерахунку на 100 % речовину 0,25 мг, дибукаїну гідрохлориду в перерахунку на 100 % речовину 0,03 мг; допоміжні речовини: таблетки зі смаком м’яти: сорбіт (Е 420), тальк, кремнію діоксид колоїдний водний, магнію стеарат, ароматизатор м’ята перцева, олія м’яти перцевої; таблетки зі смаком м’яти та малини: сорбіт (Е 420), тальк, кремнію діоксид колоїдний водний, магнію стеарат, ароматизатор малина, олія м’яти перцевої; таблетки зі смаком м’яти та лимону: сорбіт (Е 420), тальк, кремнію діоксид колоїдний водний, магнію стеарат, ароматизатор лимон, олія м’яти перцевої.
  Термін придатності 1,5 року.
  Українська назва Ларитилен
  Упаковка По 10 таблеток у блістері, по 1 або 2, або 4 блістери у пачці.
  Фармакотерапевтична група Препарати, що застосовуються при захворюваннях горла.

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги