www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Ксеникал 120 мг N21 капсулы

Loading...
  Купить Ксеникал 120 мг N21 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Ксеникал 120 мг N21 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Ксеникал 120 мг N21 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24
Аналоги

Описание Ксеникал 120 мг N21 капсулы

Препарат Ксеникал 120 мг №21 предназначен для помощи людям, страдающих ожирением и избыточной массой тела, в дополнение к диете. Данный препарат подавляет желудочно-кишечные липазы, благодаря чему жиры, поступающие с пищей, не всасываются организмом, а выводятся через кишечник. Кроме того, применение капсул Ксеникал сокращает всасывание вредного холестерина.Краткая инструкция КсеникалОписание действия препарата Ксеникал говорит о том, что он оказывает положительное влияние на больных сахарным диабетом 2 типа, которые также страдают ожирением. Для того, чтобы Ксеникал действовал максимально эффективно, пациенты должны соблюдать диету с небольшим дефицитом калорий и общим содержанием жиров не более 30%. Инструкция препарата Ксеникал рекомендует принимать его три раза в день одновременно с приемом пищи. Однако исследования говорят, что эффект сохраняется, даже если препарат принять в течение часа после еды. Увеличение дозировки не приводит ни к привыканию, ни к увеличению эффекта.


Отзывы о препарате Ксеникал говорят о его высокой эффективности в сочетании с разумными ограничениями в питании. Стоимость капсул Ксеникал отличается в аптеках Украины, однако, заказывая данный препарат на сайте Аптеки-24, вы можете быть уверены, что цена Ксеникала у нас — лучшая в Украине!Где и как купить КсеникалБолее дешевые аналоги Ксеникала, даже если и приводят к снижению веса, не оказывают стабилизирующего действия. После курса данного препарата вес стабилизируется на нормальном для данного человека уровне, и больше не возвращается. Купить Ксеникал 120 мг №21 вы можете, оформив заказ на нашем сайте. Квалифицированные консультанты ответят на все ваши вопросы! Доставить Ксеникал мы можем как в Киев, так и в другие города Украины.


Цена Ксеникал (орлистат) 120 мг N21 капсулы актуальна при заказе на сайте. Купить Ксеникал (орлистат) 120 мг N21 капсулы в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы.

Ксеникал 120 мг N21 капсулы Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

 

КСЕНІКАЛ®

(XENICAL®)

 

Склад:

діюча речовина: 1 капсула містить 120 мг орлістату;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, натрію крохмальгліколят, натрію лаурилсульфат, повідон К 30, тальк;

оболонка: індигокармін (Е 132), титану діоксид (Е 171), желатин, друкарська фарба.

 

Лікарська форма. Капсули.

Основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули розміром № 1, непрозорі, бірюзового кольору, з маркуванням на корпусі «XENICAL 120», на кришечці – «ROCHE». Вміст капсул – гранули від білого до майже білого кольору.

 

Фармакотерапевтична група. Засоби з периферичним механізмом дії, що застосовуються при ожирінні.

Код АТХ А08А В01.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Орлістат – потужний і специфічний інгібітор шлунково-кишкових ліпаз, має тривалу дію. Його терапевтична дія здійснюється у просвіті шлунка та тонкого кишечнику і полягає в утворенні ковалентних сполук з активною сериновою ділянкою шлункової і панкреатичної ліпаз. Інактивований фермент при цьому втрачає здатність розщеплювати жири їжі, що надходять у формі тригліцеридів, і впливати на вільні жирні кислоти, які всмоктуються, та на моногліцериди.

Фармакокінетика.

Всмоктування.

Дослідження з участю добровольців із нормальною масою тіла та ожирінням показали, що дія на рівень абсорбції препарату є мінімальною. Через 8 годин після перорального застосування препарату незмінений орлістат у плазмі крові визначити не вдалося, а це означає, що його концентрація нижча за рівень 5 нг/моль.

Загалом після застосування терапевтичних доз виявити незмінений орлістат у плазмі крові вдавалося лише спорадично, при цьому концентрації його були вкрай малі (< 10 нг/мл або 0,02 мкмоль). Ознаки кумуляції були відсутні, що підтверджує мінімальне всмоктування препарату.

Розподіл.

Обєм розподілу визначити не можна, оскільки препарат дуже погано всмоктується і не має системної фармакокінетики, що можна визначити. In vitro орлістат понад більш ніж на 99 % зв’язується з білками плазми крові (в основному з ліпопротеїнами та альбуміном). У мінімальних кількостях орлістат може проникати в еритроцити.

 

Метаболізм.

За даними, одержаними в експерименті на тваринах, метаболізм орлістату здійснюється, головним чином, у стінках шлунково-кишкового тракту. Приблизно 42 % від тієї мінімальної фракції препарату, яка піддається системному всмоктуванню у хворих на ожиріння, припадає на два основних метаболіти – М1 і М3.

Молекули М1 і М3 мають відкрите b-лактонове кільце і дуже слабо інгібують ліпазу (відповідно у 1000 і 2500 разів менше, ніж орлістат). З урахуванням такої низької інгібуючої активності і низьких концентрацій у плазмі крові (у середньому 26 нг/мл і 108 нг/мл відповідно) після прийому терапевтичних доз ці метаболіти розглядаються як фармакологічно неактивні.

Виведення.

Основним шляхом елімінації є виведення препарату, який не всмоктався, з калом. З калом виводилося приблизно 97 % прийнятої дози препарату, причому 83 % – у вигляді незміненого орлістату.

Кумулятивна ниркова екскреція усіх субстанцій, структурно пов’язаних з орлістатом, становила менше 2 % прийнятої дози. Час до повної елімінації препарату з організму (з калом і сечею) становить 3-5 діб. Співвідношення шляхів виведення орлістату у добровольців із нормальною і надлишковою масою тіла виявилося однаковим. Як орлістат, так і його метаболіти М1 і М3, можуть піддаватися екскреції з жовчю.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Терапія у поєднанні з помірно гіпокалорійною дієтою у хворих на ожиріння з індексом маси тіла (ІМТ) ≥ 30 кг/м2 або пацієнтів із зайвою масою тіла (ІМТ ≥ 28 кг/м2), у тому числі тих, які мають асоційовані з ожирінням фактори ризику.

 

Лікування орлістатом слід припинити через 12 тижнів у випадку відсутності зниження маси тіла щонайменше на 5 % порівняно з початковою масою тіла.

 

Протипоказання.

Синдром хронічної мальабсорбції, холестаз, гіперчутливість до активної речовини або до будь-яких інших компонентів препарату, період годування груддю.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Циклоспорин.

При одночасному прийомі препарату Ксенікал® та циклоспорину відзначалося зниження плазмових концентрацій циклоспорину. Це може призвести до зниження імуносупресивної ефективності циклоспорину. Тому одночасне призначення разом із циклоспорином не рекомендується (див. розділ «Особливості застосування»). Однак при неможливості уникнути одночасного застосування орлістату та циклоспорину рекомендують частіше визначати концентрації циклоспорину у плазмі крові після призначення орлістату та після його відміни у пацієнтів, які отримують циклоспорин. Концентрацію циклоспорину у плазмі крові необхідно моніторувати до моменту її стабілізації.

Акарбоза.

При відсутності досліджень фармакокінетичної взаємодії слід уникати одночасного застосування орлістату та акарбози.

Антикоагулянти для перорального прийому.

При одночасному прийомі з препаратом Ксенікал® варфарину або інших антикоагулянтів необхідно моніторувати показники міжнародного нормалізованого відношення.

Жиророзчинні вітаміни.

При одночасному прийомі з препаратом Ксенікал® відзначалося зменшення всмоктування жиророзчинних вітамінів А, D, E, K. У переважної більшості пацієнтів, що приймали участь у клінічних дослідженнях терміном до  4 повних років лікування орлістатом рівні вітамінів А, D, E, K та бета-каротину залишалися в межах нормального діапазону. Для забезепечення нормального харчування пацієнтам, які знаходяться на дієті для контролю маси тіла, слід рекомендувати включати в раціон багато фруктів та овочів та застосовувати мультивітамінні добавки. Якщо пацієнту рекомендували полівітаміни, то їх слід приймати не менш ніж через 2 години після застосування препарату Ксенікал® або перед сном.

Аміодарон.

При одночасному застосуванні препарату Ксенікал® та аміодарону одноразово спостерігалося незначне зниження рівня аміодарону у плазмі крові в обмеженої кількості здорових добровольців. У пацієнтів, які отримують аміодарон, клінічне значення цього явища незрозуміле, однак у деяких випадках це може мати клінічне значення. У пацієнтів, які одночасно отримують орлістат та аміодарон, рекомендується посилення клінічного та     ЕКГ-моніторингу.

При одночасному застосуванні орлістату і антиепілептичних засобів (вальпроат, ламотриджин) були повідомлення про виникнення судом. Причинний зв’язок не встановлений, однак пацієнтів необхідно моніторувати щодо можливих змін у частоті  та/або тяжкості судом.

Рідко може виникати гіпотиреоз та/або зниження контролю гіпотиреозу. Механізм цього явища не доведений, однак може мати місце зниження всмоктування солей йоду та/або левотироксину (див. розділ «Особливості застосування»).

Повідомлялося про окремі випадки зниження ефективності антиретровірусних препаратів для ВІЛ інфікованих, антидепресантів та антипсихотичних засобів (включаючи літій), що співпадали з початком терапії орлістатом у пацієнтів з добре контрольованим перебігом захворювань. Саме тому слід ретельно розглянути всі можливі наслідки у таких пацієнтів, перш ніж розпочинати лікування орлістатом.

Відсутність взаємодії.

У фармакокінетичних дослідженнях з амітриптиліном, аторвастатином, бігуанідами, фібратами, флуоксетином, правастатином, лозартаном, фентерміном, дигоксином, фенітоїном, ніфедипіном ГІТС (гастроінтестинальна терапевтична система) і ніфедипіном з повільним вивільненням взаємодії не відзначалося. Відсутність цих взаємодій була продемонстрована в ході спеціальних досліджень взаємодій лікарських засобів.

Взаємодія з пероральними контрацептивами та орлістатом не була продемонстрована в ході спеціальних досліджень взаємодії. Проте орлістат може опосередковано знижувати доступність пероральних контрацептивів, що може призвести в окремих випадках до неочікуваної вагітності. У випадку тяжкої діареї рекомендуються додаткові методи контрацепції.

 

Особливості застосування.

У клінічних дослідженнях зниження маси тіла при застосуванні препарату Ксенікал® було менш вираженим у пацієнтів із цукровим діабетом 2 типу, ніж у пацієнтів без діабету. Під час застосування орлістату необхідно моніторувати лікування протидіабетичними лікарськими засобами.

Одночасне призначення разом із циклоспорином не рекомендується (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Хворим слід рекомендувати дотримуватись порад з дієтичного харчування.

Можливість виникнення побічних реакцій з боку шлунково-кишкового тракту може збільшуватися, якщо Ксенікал® застосовують на тлі харчування багатого на жири (наприклад, при дієті з розрахунком 2000 ккал/добу, понад 30 % складатимуть калорії жирового походження, що дорівнює близько 67 г жиру). Добову кількість жирів слід розподіляти на три основні прийоми.

При застосуванні препарату Ксенікал® повідомлялося про випадки ректальної кровотечі. При виникненні тяжких  та/або постійних симптомів рекомендується подальше обстеження.

Рекомендується застосування додаткового методу контрацепції для попередження можливої неефективності пероральної контрацепції, яка може виникнути у випадку тяжкої діареї.

Необхідно слідкувати за показниками коагуляції у пацієнтів, які одночасно отримують пероральні антикоагулянти (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Застосування орлістату може супроводжуватись гіпероксалурією та оксалатною нефропатією, що іноді призводить до ниркової недостатності. Цей ризик підвищується у пацієнтів із хронічними захворюваннями нирок та/або зменшенням об’єму циркулюючої рідини.

Рідко може виникати гіпотиреоз  та/або зниження контролю гіпотиреозу. Механізм цього явища не доведений, однак може мати місце зниження всмоктування солей йоду  та/або левотироксину (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

У пацієнтів із епілепсією орлістат може порушувати баланс протисудомної терапії шляхом зменшення всмоктування протиепілептичних засобів, що може призвести до виникнення судом (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Застосування орлістату може потенційно зменшувати всмоктування антиретровірусних препаратів для ВІЛ-інфікованих пацієнтів, а також негативно впливати на ефективність антиретровірусних препаратів для ВІЛ-інфікованих пацієнтів (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Немає клінічних даних щодо застосування орлістату вагітним.

У дослідженнях на тваринах не виявлено прямого або опосередкованого негативного впливу на вагітність, ембріональний/фетальний розвиток, пологи або постнатальний розвиток. Однак при відсутності клінічних даних Ксенікал® не слід призначати вагітним жінкам.

Виведення орлістату з грудним молоком не вивчалося, тому його не слід застосовувати у період годування груддю.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не впливає.

 

Спосіб застосування та дози.

Рекомендована доза препарату Ксенікал® для дорослих – по 1 капсулі 120 мг разом із водою безпосередньо перед прийомом їжі під час кожного основного прийому їжі або не пізніше ніж через 1 годину після їди. Якщо прийом їжі пропущений або якщо їжа не містить жиру, то застосування препарату Ксенікал® також можна пропустити.

Пацієнтам необхідно отримувати збалансовану, помірно гіпокалорійну дієту, яка містить приблизно 30 % калорій у вигляді жирів. Рекомендується харчування багате на фрукти та овочі. Добову кількість жирів, білків та вуглеводів слід розподіляти на 3 основні прийоми їжі.

Збільшення дози препарату Ксенікал® понад рекомендовану (120 мг 3 рази на добу) не призводить до посилення його терапевтичного ефекту. Застосування орлістату супроводжується збільшенням виділення жиру з фекаліями через 24-48 годин після прийому препарату. Після припинення лікування виділення жиру з фекаліями звичайно повертається до рівня перед застосуванням препарату Ксенікал® впродовж 48-72 годин.

 Ефект застосування препарату Ксенікал® у хворих із порушеннями функцій нирок та/або печінки, а також у дітей  та пацієнтів літнього віку не досліджувався.

 

Діти.

Клінічні дослідження застосування препарату Ксенікал® дітям (до 18 років) не проводились.

 

Передозування.

У клінічних дослідженнях в осіб із нормальною масою тіла і хворих на ожиріння застосування разових доз 800 мг орлістату або багаторазове застосування препарату по 400 мг 3 рази на добу впродовж 15 днів не супроводжувалося появою істотних небажаних явищ. Крім того, у хворих на ожиріння є досвід застосування орлістату по 240 мг 3 рази на добу впродовж 6 місяців.

Впродовж постмаркетингового спостереження у більшості випадків передозування орлістату повідомлялось або про відсутність небажаних явищ, або небажані явища не відрізнялись від тих, які спостерігалися при застосуванні препарату у терапевтичних дозах.

У разі вираженого передозування орлістату рекомендується контролювати стан пацієнта впродовж 24 годин. За даними досліджень з участю добровольців і на тваринах, будь-який системний ефект, який можна було б повязати з ліпазо-інгібуючими властивостями орлістату, повинен швидко минати.

 

Побічні реакції.

Клінічні дослідження.

Побічні ефекти препарату Ксенікал® у більшості випадків з’являються з боку шлунково-кишкового тракту. Кількість випадків побічних реакції зменшується у подальшому лікуванні орлістатом.

Для опису частоти побічних реакцій використовуються такі категорії: дуже часто (≥1/10), часто (≥ 1/100 до < 1/10), нечасто (≥ 1/1000 до <1/100), рідко (≥ 1/10000 до < 1/1000) і дуже рідко (<1/10000), включаючи окремі випадки. У кожній групі побічні реакції наводяться у порядку зменшення серйозності.

Нижче наведено побічні реакції (перший рік дослідження), що виникли з частотою > 2 % і з поширеністю на ≥ 1 % більше ніж при прийомі плацебо, під час клінічних досліджень тривалістю 1 та 2 роки.

З боку нервової системи: дуже часто – головний біль.

З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: дуже часто – інфекції верхніх дихальних шляхів; часто – інфекції нижніх дихальних шляхів.

З боку шлунково-кишкового тракту: дуже часто – абдомінальний біль/дискомфорт, жирні виділення з прямої кишки, виділення газів з кишечнику (метеоризм) з деякою кількістю випорожнень, імперативні позиви до дефекації, стеаторея, метеоризм, рідкі випорожнення, маслянисті виділення, почастішання дефекації; часто – біль чи дискомфорт у прямій кишці, м’які випорожнення, нетримання калу, здуття живота*, ураження зубів, ураження ясен.

З боку нирок та сечовидільної системи: часто – інфекції сечовивідних шляхів.

Порушення обміну речовин, метаболізму: дуже часто – гіпоглікемія*.

Інфекції та інвазії: дуже часто – грип.

Організм у цілому: часто – слабкість.

З боку репродуктивної системи та молочних залоз: часто – дисменорея.

Психічні розлади: часто – тривожний стан.

*лише специфічні побічні реакції, які виникли з частотою >2 % і з поширеністю на ≥1 % більше, ніж при прийомі плацебо, у пацієнтів з ожирінням і цукровим діабетом 2 типу.

У клінічних дослідженнях, що тривали 4 роки, загальна структура розподілу побічних явищ була подібною до такої, яка повідомлялась у дослідженнях тривалістю 1 і 2 роки. При цьому загальна частота побічних явищ з боку шлунково-кишкового тракту, які виникли впродовж першого року, зменшувалася з кожним роком впродовж 4-річного періоду.

Досвід постмаркетингового застосування (на основі спонтанних повідомлень, частота невідома).

Лабораторні дослідження: підвищення активності печінкових трансаміназ і лужної фосфатази. При одночасному призначенні орлістату і антикоагулянтів зареєстровані випадки зниження протромбіну, підвищення міжнародного нормалізованого відношення (МНВ) та незбалансованість лікування антикоагулянтами, які призводять до зміни параметрів гемостазу.

З боку шлунково-кишкового тракту: ректальна кровотеча, дивертикуліт, панкреатит.

З боку шкіри і її придатків: бульозне висипання.

З боку імунної системи: гіперчутливість, яка проявлялася свербежем, висипаннями, кропив’янкою, ангіоневротичним набряком, бронхоспазмом та анафілаксією.

З боку гепатобіліарної системи: холелітіаз, гепатит, що може бути серйозним. Повідомлялося про окремі летальні наслідки або випадки, що вимагали трансплантації печінки.

З боку нирок та сечовидільної системи: оксалатна нефропатія, що може призвести до порушення функцій нирок.

 

Термін придатності. 3 роки.

 

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці для захисту від вологи та світла.

 

Упаковка.

Блістерна упаковка з ПВХ/ПЕ/ПВДХ/фольги алюмінієвої або ПВХ/ПВДХ/фольги алюмінієвої.

По 21 капсулі у блістері.

По 1 блістеру (21 капсула) або по 2 блістери (42 капсули), або по 4 блістери (84 капсули) у картонній упаковці.

 

Категорія відпуску.

За рецептом.

 

Виробник.

Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд, Швейцарія

Рош С.п.А., Італія

 

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

Грензахерштрассе 124, СН-4070 Базель, Швейцарія

Віа Мореллі 2, 20090 Сеграте (провінція Мілан), Італія


Ксеникал 120 мг N21 капсулы Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Катерина Генадьевна 15.09.2016 Добрый день, препарат Ксеникал относиться к препаратам для похудения,он действительно действует, но перед тем как его использовать надо хорошенько подумать, а лучше посоветоваться с врачом. Все дело в том, что в состав этого препарата входит вещество сибутрамин, которое и регулирует процесс похудения, но это не простой "сжигатель" жира, а очень тяжелый медицинский препарат, который назначается для похудения в крайнем случае, когда ничто другое не действует. Вот тут и надо задуматься, если вам мешает всего навсего каких-то 5-10 кг, нужно правильно питаться и заниматься спортом.
 • Роксана 27.07.2016 После родов набрала 20 лишних кг. в течении полугода избавилась от них с помощью шейпинга, диеты + таблетки Ксеникал. Таблетки прописал врач-эндокринолог.
 • Лиза 02.03.2016 Хорошо помогает, но надо соблюдать правила питания ( уменьшать жирность продуктов)
 • Вера 43 года Киев 20.03.2014 Хочется выглядеть превосходно и думаю у меня это получается. Я соблюдаю диету, занимаюсь фитнесом, и принимаю препарат ксеникал! Эффект просто колоссальный. Главное не просто пить таблетки. А соблюдать режим!
 • Магда 14.05.2015 Заказала Ксеникал неделю назад, пью. Уже чувствую небольшой эффект))
 • Наталья 05.01.2013 Мне очень помог ксеникал. Никак не могла похудеть - вес все время понемногу увеличивался. Принимала капсулы, конечного долго - почти полгода - зато похудела на 25 кг. А главное, что вес теперь держится на месте. ну и к диете я привыкла - не ем жирного и мучного, что очень помогает.
 • Худеющая 10.05.2013 Я только месяц принимаю ксеникал. Но результут уже заметен. Ушло почти 4 кг. Самочувствие при этом не нарушилось ни на грамм!
 • Юлия 15.04.2013 Оказалось, что похудеть можно и без жесткой диеты. С ксеникалом не чувствую голода, а вес уходит. А как подключила бассейн, то результат еще заметнее стал.
 • Полина - худеть легко 12.05.2014 Класс! Можно есть все подряд и худеть, прям едим и худеем! Пью 2 месяца и уже ушло 8 кило, хочу еще хотя бы пятерочку скинуть!
 • таня 26.05.2013 Принимала ксеникал около двух месяцев похудела на 10 кг, сейчас не пью уже три месяца и вес стоит на месте. Планирую снова начать пить, а то после родов сбрасывать и сбрасывать лишние килограммы.
 • Вера 43 года Киев 26.10.2015 Хочется выглядеть превосходно и думаю у меня это получается. Я соблюдаю диету, занимаюсь фитнесом, и принимаю препарат ксеникал! Эффект просто колоссальный. Главное не просто пить таблетки. А соблюдать режим!
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Ксеникал 120 мг N21 капсулы Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Ксеникал 120 мг N21 капсулы Характеристики

Лікарська форма Капсули по 120 мг № 21 (21х1), № 42 (21х2), № 84 (21х4) у блістерах
Виробник Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд (виробництво нерозфасованої продукції, випробування контролю якості та випуск серії, первинне та вторинне пакування), Швейцарія Рош С.п.А. (виробництво нерозфасованої продукції, первинне та вторинне пакування, випробування контролю якості та випуск серії), Італія
Вік Клінічні дослідження застосування препарату Ксенікал® дітям (до 18 років) не проводились.
Міжнародне найменування Orlistat
Показання Терапія у поєднанні з помірно гіпокалорійною дієтою у хворих на ожиріння з індексом маси тіла (ІМТ) ? 30 кг/м2 або пацієнтів із зайвою масою тіла (ІМТ ? 28 кг/м2), у тому числі тих, які мають асоційовані з ожирінням фактори ризику. Лікування орлістатом слід припинити через 12 тижнів у випадку відсутності зниження маси тіла щонайменше на 5 % порівняно з початковою масою тіла
Протипоказання Синдром хронічної мальабсорбції, холестаз, гіперчутливість до активної речовини або до будь-яких інших компонентів препарату, період годування груддю.
Склад діюча речовина: 1 капсула містить 120 мг орлістату; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, натрію крохмальгліколят, натрію лаурилсульфат, повідон К 30, тальк; оболонка: індигокармін (Е 132), титану діоксид (Е 171), желатин, друкарська фарба.
Термін придатності 3 роки
Українська назва КСЕНІКАЛ
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Засоби з периферичним механізмом дії, що застосовуються при ожирінні. Код АТХ А08А В01.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Рекомендуем