www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Таблетки Кидди Фарматон N30

  • Купить Таблетки Кидди Фарматон N30 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Таблетки Кидди Фарматон N30 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Таблетки Кидди Фарматон N30 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 638004
Нет в наличии
сообщить о появлении
Основные физико-химические свойства:
Аналоги

Описание Таблетки Кидди Фарматон N30

Кидди Фарматон № 30 – витаминный препарат, выпускаемый в форме жевательных таблеток с приятным вкусом, и предназначенный для восполнения нехватки витаминов в растущем организме ребенка. В составе жевательных таблеток Кидди Фарматон присутствуют и аминокислота L-лизин, и кальций, и витаминный комплекс группы В (В2, В5, В1, В6 и PP), E, D.


В витаминно-минеральных и поливитаминных комплексах компонентное усвоение взаимосвязано. Таким образом, в Кидди Фарматон все вещества взаимно дополняя друг друга, способствуют усилению их действия. К примеру, L-лизин помогает ускорить процесс усвоения глицерофосфата кальция и, тем самым урегулировать минерализацию костей. 


Применение комплекса витаминов Кидди Фарматон отлично подходит для повышения активности и аппетита у ребенка, помогает восстанавливать силы после перенесения болезни или хирургических вмешательств, способствует активному росту в подростковом и детском возрасте.
По инструкции жевательные таблетки Кидди Фарматон лучше принимать раз в день – днем или с утра перед употреблением пищи. Также в описании содержится подробная информация о дозировке препарата для детей разного возраста: от одного года до семи лет и более.


У препарата имеются и некоторые противопоказания к применению. К таковым относятся нарушения работы печени, фенилкетонурия, гипервитаминоз, а также одновременный прием лекарств, которые увеличивают уровень кальция.


Стоит сказать, что Кидди Фарматон один из сотни витаминно-минеральных аналогов, которые предназначены для детей. По этой причине нужно подбирать такие средства, которые наиболее оптимально подходят под особенности детского организма совместно с врачом.


Отзывы о средстве Кидди Фарматон говорят в основном о положительном влиянии комплекса на организм ребенка. Купить по лучшей цене препарат Кидди Фарматон можно в нашей аптеке, которая есть в Киеве и прочих городах Украины. Стоимость лекарств у нас одна из самых низких, убедитесь в этом сами.

Таблетки Кидди Фарматон N30 Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

КІДДІ ФАРМАТОН

(KIDDI PHARMATON)

Склад:

діюча речовина: L-лізину гідрохлорид; кальцію гліцерофосфату розчин 50 %, що відповідає: кальцію, фосфору; тіаміну гідрохлорид (вітамін В1); рибофлавіну натрію фосфат (вітамін В2); піридоксину гідрохлорид (вітамін В6); холекальциферол (вітамін D3); all-rac-альфа-токоферолу ацетат (вітамін Е); нікотинамід (вітамін РР); D-пантенол;

1 мл сиропу містить: L-лізину гідрохлориду 20,0 мг; кальцію гліцерофосфату розчин 50% 204 мг, що відповідає: кальцію 8,67 мг, фосфору 13,33 мг; тіаміну гідрохлориду (вітамін B1) 0,2 мг; рибофлавіну натрію фосфату (вітамін B2) 0,23 мг; піридоксину гідрохлориду (вітамін B6) 0,4 мг; холекальциферолу (вітамін D3) 40 МО; all-rac-альфа-токоферолу ацетату (вітамін E) 1 мг; нікотинаміду (вітамін PP) 1,33 мг; D-пантенолу 0,67 мг;

допоміжні речовини: апельсиновий аромат; сорбіту розчин, що не кристалізується (Е 420); натрію кармелоза; полісорбати; сахарин натрію; калію сорбат (Е 202); натрію бензоат (Е 211); кислота лимонна, моногідрат (Е 330); динатрію едетат; кислота аскорбінова (Е 300); етанол 96 % (Е 1510); вода очищена.

Лікарська форма. Сироп.

Основнi фiзико-хiмiчнi властивостi: в’язка рідина, від прозорої до злегка опалесцентної, від оранжевого до оранжево-коричневого кольору, з апельсиновим запахом і солодким апельсиновим смаком.

Фармакотерапевтична група. Полівітаміни з мінералами.

Код АТХ A11A А.

Фармакологiчнi властивості.

Фармакодинаміка.

КІДДІ ФАРМАТОН, сироп, що містить лізин, головним чином є зміцнюючим засобом для дітей та підлітків у період росту. Також показаний як тонізуючий засіб під час одужання та застосування особливих дієт.

Різноманітне збалансоване харчування, як правило, забезпечує належне постачання вітамінів і мінералів. КІДДІ ФАРМАТОН, сироп, містить вітаміни, мінерали, а також лізин. Лізин є однією з незамінних амінокислот і, окрім іншого, необхідний для формування кісток.

Самостійно організм не здатний продукувати необхідні амінокислоти, потрібно забезпечити їх надходження в достатній кількості.

Вітаміни групи В необхідні для нормалізації метаболічних процесів.

Мінерали кальцію та фосфору необхідні для утворення кісткової маси. Головним чином, вони надходять в організм із молоком і молочними продуктами.

Фармакокінетика.

На сьогодні немає даних щодо фармакокінетичних показників.

Клінічні характеристики.

Показання.

Підвищена потреба у вітамінах, мінералах та лізині у період росту, при втраті апетиту, а також під час одужання (після хвороби, інфекції або хірургічного втручання).

Протипоказання.

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату;

підвищена чутливість до сої або арахісу;

порушення метаболізму кальцію (гіперкальціємія та гіперкальціурія);

гіпервітаміноз D, Е;

ниркова недостатність;

нефролітіаз (кальцієвого походження);

одночасне лікування іншими препаратами, що містять вітамін D;

активна форма туберкульозу легенів;

тиреотоксикоз;

саркоїдоз в анамнезі;

виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у стадії загострення;

гіперурикемія.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

На зниження реабсорбції вітаміну D можуть впливати протиепілептичні засоби та рифампіцин. Порушення всмоктування вітаміну D з препарату можливе при прийомі проносних засобів мінерального походження.

Вітамін В6 може послаблювати дію леводопи.

Особливості застосування.

КІДДІ ФАРМАТОН, сироп, не слід застосовувати впродовж тривалого часу у дозах, що перевищують рекомендовані.

КІДДІ ФАРМАТОН, сироп, містить сорбіт і сахарин.

15 мл препарату містить 2,5 г сорбіту. Препарат не слід приймати хворим із рідкісною спадковою непереносимістю фруктози.

Можливе природне помутніння сиропу за рахунок наявності у ньому фруктового екстракту, що не зменшує його ефективності. Перед вживанням сироп слід добре збовтати.

Не рекомендується застосовувати з іншими препаратами, що містять вітаміни та мінерали, з метою запобігання передозування.

З обережністю призначають пацієнтам із захворюваннями печінки, жовчнокам’яною хворобою, хронічним панкреатитом та гострим нефритом.

При застосуванні препарату можливе забарвлення сечі у жовтий колір, що пояснюється наявністю рибофлавіну у складі препарату.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

КІДДІ ФАРМАТОН, сироп, призначений для застосування дітям.

Дослідження щодо застосування препарату у період вагітності або годування груддю не проводилися, тому не рекомендовано застосовувати препарат у цей період.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Препарат призначений для застосування в педіатрії. Досліджень щодо здатності впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом та роботі з іншими механізмами не проводилося.

Спосіб застосування та дози.

Дітям віком від 1 до 5 років – 7,5 мл на добу.

Дітям віком від 6 років до 18 років – 15 мл на добу.

КІДДІ ФАРМАТОН, сироп, можна розбавляти водою або змішувати з їжею. Препарат слід приймати за сніданком або обідом.

Курс лікування визначає лікар індивідуально.

Діти.

Препарат застосовують дітям віком від 1 року.

Передозування.

Можливе посилення побічних реакцій.

При значному передозуванні токсичність препарату може обумовлюватись наявністю жиророзчинних вітамінів. Тривалий щоденний прийом великої кількості препарату може спричинити такі симптоми хронічної токсичності, як диспептичні розлади (блювання, діарея), порушення з боку центральної нервової системи (включаючи головний біль, сонливість) та інші порушення, зокрема порушення обміну кальцію, сечової кислоти, а також порушення серцевого ритму, що може потребувати лікування. Гострі симптоми з’являються тільки при прийомі занадто перевищених доз.

При виникненні гіперкальціємії необхідно звернутися до лікаря.

Побічні реакції.

Порушення з боку імунної системи, з боку шкіри та підшкірної клітковини: реакції гіперчутливості.

Порушення з боку шлунково-кишкового тракту: диспептичні розлади.

Термін придатності. 2 роки.

Використати протягом 30 діб після першого відкриття флакону.

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 °C у місці, недоступному для дітей.

Упаковка.

По 100 мл у флаконі; по 1 флакону в комплекті з пластиковим мірним ковпачком у картонній коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Виробник.

Гінсана СА, Швейцарія/Ginsana SA, Switzerland.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

Віа Муліні, 6934 Біоджіо, Швейцарія/Via Mulini, 6934 Bioggio, Switzerland.


Таблетки Кидди Фарматон N30 Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Таблетки Кидди Фарматон N30 Видеообзор

Таблетки Кидди Фарматон N30 Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.