www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

ХепиДерм-Здоровье плюс 100 г крем

Loading...
    Купить ХепиДерм-Здоровье плюс 100 г крем в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24
Аналоги

Описание ХепиДерм-Здоровье плюс 100 г крем

Декспантенол при наружном применении быстро абсорбируется кожей. В клетках кожи декспантенол быстро превращается в пантотеновую кислоту и восполняет запасы этого витамина в организме. При поступлении в системный кровоток пантотеновая кислота связывается с протеинами плазмы (B-глобулином и альбумином). 

Пантотеновая кислота не подвергается биотрансформации, она удаляется неизмененной (60-70 % выводится с мочой, остальное – с фекалиями). Абсорбция хлоргексидина сквозь неповрежденную кожу не обнаружена. У младенцев, которых купали в моющем 4 % растворе хлоргексидина глюконата, наблюдались низкие концентрации хлоргексидина в крови (1 мкг/мл). 

Бензалконий не абсорбируется неповрежденной кожей и слизистыми оболочками, при применении в рекомендованных дозах не проникает в плазму крови и грудное молоко. 


Цена ХепиДерм-Здоровье плюс 100 г крем актуальна при заказе на сайте. Купить ХепиДерм-Здоровье плюс 100 г крем в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы.

ХепиДерм-Здоровье плюс 100 г крем Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ХепіДерм Плюс

(HappyDerm Plus)

Cклад лікарського засобу:

діючі речовини: 1 г препарату  містить: декcпантенолу 50 мг, бензалконію хлориду  0,5 мг; хлоргексидину диглюконату розчину 38,8 мг;

допоміжні речовини: спирт цетостеариловий; поліетиленгліколю (макроголу) стеарат; олія рицинова поліетоксильована, гідрогенізована; DL-пантолактон; пропіленгліколь; олія мінеральна; парафін білий м’який; вода очищена.

Лікарська форма. Крем.

 

Крем від білого до майже білого кольору однорідної консистенції.

Назва і місцезнаходження виробника.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Фармацевтична компанія «Здоров’я».

Україна, 61013, Харківська обл., місто Харків, вулиця Шевченка будинок 22.

Фармакотерапевтична група. Дерматологічні засоби. Препарати, що сприяють загоюванню (рубцюванню) ран. Код АТС D03А X50.

Крем чинить  ранозагоювальну, протизапальну, антибактеріальну, протигрибкову дію.

Декспантенол  у  клітинах шкіри швидко перетворюється на пантотенову кислоту (вітамін В5) і діє як вітамін. Пантотенова кислота є компонентом життєво необхідного коензиму А, який відіграє провідну роль у метаболізмі клітини. Таким чином, декспантенол сприяє формуванню та загоєнню пошкоджених ділянок шкіри і слизових оболонок, підвищує гідратацію рогового шару шкіри, покращує бар’єрні функції шкіри, прискорює мітоз, збільшує міцність колагенових волокон.

Хлоргексидин - антисептик, який добре переноситься і чинить  бактерицидну дію щодо грампозитивних бактерій, особливо чутливих до штамів Staphylococcus aureus – мікроорганізмів, які найчастіше пов’язані зі шкірними інфекціями. Меншою мірою хлоргексидин активний щодо грамнегативних патогенних мікроорганізмів. Деякі різновиди Pseudomonas і Proteus є стійкими до хлоргексидину. Препарат активний щодо грибів Сandida albicans і деяких інших. При місцевому застосуванні препарат запобігає інфікуванню поверхні рани.

Бензалконію хлорид - четвертинна амонієва сполука, яка чинить  антисептичну й протимікробну дію. Бензалконію хлорид чинить бактерицидну дію на широкий спектр грампозитивних і грамнегативних бактерій. Проявляє активність відносно ентерококів, гонококів, стафілококів, коринебактерій, грибів роду Candida, вірусу герпесу типу II, цитомегаловірусу і ВІЛ, хламідій і трихомонад.

Оригінальний склад препарату забезпечує підвищення ступеня виразності антимікробної дії.

Фармакокінетика.

Декспантенол при зовнішньому застосуванні швидко абсорбується шкірою. В клітинах шкіри декспантенол швидко перетворюється в пантотенову кислоту і поповнює запаси цього вітаміну в організмі. При надходженні до системного кровотоку пантотенова кислота зв’язується з протеїнами плазми (β-глобуліном та альбуміном). Пантотенова кислота не зазнає біотрансформації, вона видаляється незміненою (60-70 % виводиться із сечею, решта – з фекаліями).

Абсорбція хлоргексидину крізь непошкоджену шкіру не виявлена. У немовлят, яких купали в миючому 4 % розчині хлоргексидину глюконату, спостерігались низькі концентрації хлоргексидину в крові (1 мкг/мл).

Бензалконій не абсорбується непошкодженою шкірою та слизовими оболонками, при застосуванні в рекомендованих дозах не проникає в плазму крові та грудне молоко.

Показання для застосування. Препарат  ХепіДерм Плюс застосовують місцево за такими показаннями:

-         для лікування дрібних саден, подряпин, порізів, розчосів, тріщин шкіри, дрібних опіків та профілактики їхнього інфікування;

-         для лікування тріщин сосків  у жінок, які годують груддю;

-         для лікування інфекцій шкіри, зокрема  вторинно інфікованих екзем та нейродермітів;

-         у комбустіології для лікування гранулюючих опікових ран, підготовки їх до аутодермопластики і після пластичних операцій для поліпшення приживлення шкірних трансплантатів;

-         у хірургії для лікування ран різної локалізації і генезу, у тому числі післяопераційних ран, трофічних виразок і пролежнів у фазі регенерації (2 фаза ранового процесу);

-         у радіаційній медицині для лікування променевих виразок у фазі регенерації.

Протипоказання. Препарат не слід застосовувати при підвищеній індивідуальній чутливості до будь-якого з його компонентів.

Препарат заборонено наносити на  перфоровану барабанну перетинку.

Препарат не можна застосовувати для лікування інфікованих ран з рясною гнійною ексудацією в першій фазі процесу загоєння ран. Застосування крему можливе тільки після ліквідації гнійної інфекції та переходу запального процесу у фазу регенерації.

Препарат не слід застосовувати при алергічних захворюваннях та гемофілії.

Особливі застереження.

Тільки для зовнішнього застосування.

Не застосовувати навколо очей та вух. Не застосовувати для обробки ротової порожнини та великої площі тіла.

При випадковому потраплянні в очі слід промити їх великою кількістю проточної води.

Якщо розміри рани протягом 10–14 днів залишаються великими або рана не загоюється, слід переглянути призначення  препарату.

ХепіДерм Плюс не рекомендується застосовувати для обробки подразнень шкіри, імовірність інфікування яких є низькою.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

У період вагітності слід уникати застосування крему на великі поверхні шкіри, оскільки дані щодо контрольованих досліджень за участю вагітних жінок відсутні.

Жінкам у період годування груддю  перед годуванням дитини залишки крему необхідно видалити за допомогою чистих м’яких серветок, а соски і шкіру біля сосків обмити теплою кип’яченою водою.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з  іншими механізмами. Не  впливає.

 

Діти. Препарат застосовують дітям віком від  1 року.

Спосіб застосування та дози.

Крем застосовують місцево.

Частоту нанесення крему та тривалість лікування визначає  лікар індивідуально,  залежно від перебігу захворювання, ефективності та переносимості терапії.

Дорослим і дітям віком від 1 року препарат наносять тонким шаром один або кілька разів на добу, залежно від потреби, на попередньо очищені уражені ділянки шкіри. Дозу препарату встановлюють індивідуально,   залежно  від  площі ураженої ділянки. За необхідності можуть бути застосовані оклюзійні пов’язки. 

Зазвичай препарат слід застосовувати до повного загоювання ран і ліквідації запального процесу.

Передозування.

При місцевому застосуванні препарату про випадки передозування не повідомлялося.

Побічні ефекти. Препарат зазвичай добре переноситься. Побічні ефекти виникають рідко у вигляді відчуття легкого  печіння або алергічних реакцій (свербіж, кропив’янка), контактний дерматит, алергічний дерматит, еритема, екзема, висип, подразнення шкіри, пухирці.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види  взаємодії.

Декспантенол може підсилювати дію деполяризуючих міорелаксантів (суксаметонію хлориду, декаметонію броміду) і зменшувати дію недеполяризуючих міорелаксантів (тубокурарину       хлориду) у зв’язку зі здатністю стимулювати синтез ацетилхоліну.

Хлоргексидин не сумісний з омилювальними речовинами та іншими аніонними сполуками.

Бензалконію хлорид не сумісний з милами та іншими аніонними сурфактантами, а також з цитратами, йодидами, нітратами, перманганатами, саліцилатами, солями срібла та тартратами.

ХепіДерм Плюс  не рекомендується застосовувати одночасно з іншими антисептиками, щоб запобігти їх взаємному впливу (протидії або інактивації).

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище  25 ºС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка. Крем  по 20 г, по 40 г або по 100 г  в тубі у коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.


ХепиДерм-Здоровье плюс 100 г крем Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

ХепиДерм-Здоровье плюс 100 г крем Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

ХепиДерм-Здоровье плюс 100 г крем Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.