www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Инфанрикс DTPa 0.5 мл вакцина

 • Купить Инфанрикс DTPa 0.5 мл вакцина в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Основные физико-химические свойства:
Аналоги

Описание Инфанрикс DTPa 0.5 мл вакцина

Прививка Инфанрикс DTPa в количестве 1 дозы в комплекте со шприцом 0,5 мл - это смешанная вакцина против коклюша, дифтерии и столбняка, которая обеспечивает специфический иммунитет к данным болезням. Согласно статистике действенность вакцины составляет 88%, что является достаточно высоким показателем первичной иммунизации. Вакцина Инфанрикс DTPa применяется как профилактическое средство от% 

 • коклюша; 

 • столбняка;

 • дифтерии.

У детей в возрасте более 3 месяцев в качестве первичной иммунизации, а также для ревакцинации после применения АКДС.

Согласно описанию средства, первичную иммунизацию можно производить у младенцев старше шести недель. Введение препарата следует осуществлять внутримышечно, курсом из 4 инъекций. Место введения вакцины на протяжении курса следует менять. Использование препарата Инфанрикс DTPa стоит осуществлять строго в соответствии с инструкцией и с соблюдением всех правил антисептики и гигиены.

Во время вакцинации могут возникнуть побочные эффекты, связанные с активными веществами средства. Однако исследования доказывают, что по сравнению с вакцинами типа КДС количество негативных эффектов у препарата Инфанрикс DTPa значительно ниже. Возможно возникновение аллергии, а также, изредка, ОРЗ. Перед проведением вакцинации необходимы тщательный осмотр и консультация врача, чтобы исключить потенциальные противопоказания. Так как активные вещества вакцины могут проходить сквозь барьер плаценты, использование данного лекарства в период беременности и кормления грудью строго запрещен.

Цена Инфанрикс DTPa 0.5 мл вакцина актуальна при заказе на сайте. Купить Инфанрикс DTPa 0.5 мл вакцина в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы.

Инфанрикс DTPa 0.5 мл вакцина Инструкция

Інструкція

для медичного застосування

медичного імунобіологічного препарату

 

ІНФАНРИКС

Комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку ацелюлярна очищена інактивована рідка

 

 

 

Склад: одна доза (0,5 мл) містить:

діючі речовини:

дифтерійний анатоксин                                                                 - не менше 30 МО;

правцевий анатоксин                                                                     - не менше 40 МО;

детоксикований кашлюковий анатоксин (PT)                            - 25 мкг;

філаментозний гемаглютинін (FHA)                                           - 25 мкг;

пертактин (PRN)                                                                             - 8 мкг.

Дифтерійний та правцевий анатоксини, отримані з культур Corynebacterium diphtheria  і Clostridium tetani, інактивують і очищують. Компоненти безклітинної кашлюкової вакцини (PT, FHA і пертактин) готують шляхом вирощування І фази культури Bordetella pertussis, із якої PT, FHA і пертактин екстрагують та обробляють формальдегідом. Інактивація РТ є незворотньою.

Допоміжні речовини: алюмінію гідроксид, натрію хлорид та вода для ін‘єкцій.

Кінцева вакцина приготовлена у фізіологічному розчині.

 

Лікарська форма: суспензія для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: мутна рідина, повільно осідаючи утворює білий осад. Безбарвний супернатант.

ІНФАНРИКC™ - комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку, що складається з очищених дифтерійного та правцевого анатоксинів, а також суміші трьох очищених антигенів збудника кашлюку (кашлюковий анатоксин, філаментозний  гемаглютинін, пертактин), адсорбованих на гідроокису алюмінію.

ІНФАНРИКС™ відповідає вимогам Всесвітньої організації охорони здоров’я до виробництва біологічних речовин, вакцин для профілактики дифтерії та правця. При виробництві вакцини субстанції людського походження не використовуються.

 

Фармакотерапевтична група. Бактеріальні вакцини. Код АТХ. J07AJ52.

 

 

Імунологічні і біологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Імунна реакція після первинної імунізації вакциною ІНФАНРИКС™

Через один місяць після 3-дозового курсу первинної вакцинації, проведеної у перші 6 місяців життя, більш ніж 99% немовлят, вакцинованих ІНФАНРИКС™, мали титри антитіл  більші за 0,1 МО/мл, як для дифтерії, так і для правця. Вакцина містить кашлюкові антигени (РТ, FHA і пертактин), що відіграють важливу роль у формуванні специфічного імунітету проти кашлюку. Імунна  відповідь на ці антигени була більше, ніж у  95 % цих дітей (за даними клінічних випробувань).

Імунна реакція після бустерної вакцинації вакциною ІНФАНРИКС™

Після введення бустерної дози ІНФАНРИКС™ на другому році життя (13 - 24 місяці) всі раніше вакциновані немовлята мали титри антитіл більші за 0,1 МО/мл, як для дифтерії, так і для правця. Імунна відповідь на кашлюкові антигени була більше, ніж у 96% цих дітей.

Фармакокінетика.

Оцінка фармакокінетичних властивостей не є обов’язковою для вакцин.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Активна первинна імунізація проти дифтерії, правця і кашлюку у дітей віком від 2 місяців. Вакцина ІНФАНРИКС™ показана також у вигляді бустерної дози для дітей, які раніше були імунізовані вакциною для профілактики дифтерії, правця і кашлюку.

 

Щеплення дітей на території України здійснюється згідно з вимогами діючих наказів МОЗ України щодо профілактичних щеплень.

 

Протипоказання.

Вакцину ІНФАНРИКС™ не слід призначати особам з відомою гіперчутливістю до будь-якого компоненту вакцини або особам, у яких виникли  ознаки гіперчутливості після попереднього введення вакцини ІНФАНРИКС™ або вакцини для профілактики дифтерії, правця і кашлюку з цільноклітинними компонентами.

Вакцина ІНФАНРИКС™ протипоказана для щеплення дітей, у яких виникла енцефалопатія невідомої етіології протягом 7 днів, після попереднього щеплення вакциною, що містила кашлюковий компонент. У цьому випадку курс вакцинації слід продовжити вакциною з дифтерійним і правцевими компонентами.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

ІНФАНРИКС™  може призначатися у будь-якому часовому співвідношенні з іншими вакцинами, призначеними для щеплення дітям.

ІНФАНРИКС™  може призначатися в одному шприці з вакциною для профілактики захворювань, викликаних Haemophilus influenzae тип b (ХІБЕРИКС™). Інші ін’єкційні вакцини слід вводити обов’язково у різні ін’єкційні ділянки.

У пацієнтів, які отримують імуносупресивну терапію або у пацієнтів з імунодефіцитом може бути не отримана  адекватна імунна відповідь на введення вакцини.

 

Особливості застосування.

Згідно з належною клінічною практикою, вакцинації повинні передувати перегляд медичної карти пацієнта (особливо щодо попередньої вакцинації і можливих випадків побічної дії) і клінічне обстеження.

Як і при застосуванні інших вакцин, введення вакцини ІНФАНРИКС™ повинно бути відкладено в осіб з гострими захворюваннями, що супроводжуються лихоманкою. Проте, наявність незначної інфекції не є протипоказанням до проведення імунізації.

Якщо відомо, що будь-який з наведених нижче симптомів був у часі пов’язаний з отриманням вакцини з кашлюковим компонентом, рішення про подальше щеплення повинно бути ретельно обмірковане. Можуть бути обставини, такі як висока захворюваність на кашлюк, коли потенційна користь переважає можливий ризик, зокрема, оскільки ці події не пов’язані з тривалими ускладненнями.

Наступні реакції раніше розглядалися як протипоказання для введення DTPw вакцин (цільноклітинних) і зараз можуть розглядатися як реакції, при яких вакцину слід призначати з обережністю:

- температура ≥ 40,5 °С у межах 48 годин після вакцинації, не пов’язана з іншими причинами, які можна ідентифікувати;

- колапс або шокоподібний стан (гіпотонічно-гіпореспонсивний епізод) у межах 48 годин після вакцинації;

- пронизливий плач або крик, що  триває ≥ 3 годин, спостерігається у межах 48 годин після вакцинації;

- судоми з лихоманкою або без неї, що мають місце в межах 3 днів після вакцинації, або без неї.

У дітей з прогресуючими неврологічними порушеннями, включаючи  інфантильні спазми, неконтрольовану епілепсію або прогресуючу енцефалопатію, краще відкласти імунізацію проти кашлюка (Ра-ацелюлярним кашлюк, Pw-цільноклітинний кашлюк) до покращення або стабілізації стану. Однак, рішення про застосування кашлюкової вакцини слід приймати на індивідуальній основі після ретельного зваження можливих ризиків та переваг. 

Судоми з лихоманкою в анамнезі або судоми в сімейному анамнезі не є протипоказанням для щеплення.

ВІЛ не є протипоказанням для щеплення.

Як і при застосуванні всіх інших ін’єкційних вакцин, на випадок виникнення анафілактичних реакцій після введення вакцини потрібно мати напоготові усе необхідне для проведення відповідного лікування. Тому пацієнти повинні бути під наглядом не менше 30 хвилин після вакцинації.

Як і всі вакцини для профілактики дифтерії, правця і кашлюку, ІНФАНРИКС™ слід вводити впродовж курсу вакцинації кожну наступну дозу вакцини глибоко внутрішньом’язово, бажано в іншу ін’єкційну ділянку.

Вакцину ІНФАНРИКС™ слід призначати з обережністю особам з тромбоцитопенією або порушенням згортання крові, оскільки при внутрішньом’язовому введенні у таких осіб можуть мати місце кровотечі.

Цей лікарський засіб містить менше 1 ммоль (23 мг)/дозу натрію, тобто практично вільний від натрію.

За жодних обставин вакцину ІНФАНРИКС™ не слід вводити внутрішньовенно.

При призначенні первинної імунізації недоношеним немовлятам (≤ 28 тижнів гестації) слід мати на увазі потенційний ризик розвитку у них апное та необхідність контролю за дихальною функцією протягом 48 – 72 годин після вакцинації, особливо у випадку, якщо немовля має в анамнезі респіраторний дистрес-синдром. Оскільки користь вакцинації у цієї групи немовлят є високою, від вакцинації не слід відмовлятись або її відкладати.

Обморок (запаморочення) може виникнути під час або раніше, будь-якої вакцинації як психогенна відповідь на голку. Важливо наявність процедури для запобігання травм при запамороченні.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Оскільки ІНФАНРИКС™ не призначена для використання у дорослих, то належні дані щодо використання в період вагітності або лактації у людей та належні репродуктивні дослідження на тваринах відсутні.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не стосується даної групи.

 

 

Спосіб застосування та дози.

Рекомендована доза вакцини 0,5 мл. Курс первинної вакцинації складається з трьох доз на першому році життя з наступним введенням бустерної дози на другому та шостому році життя.

Вакцина ІНФАНРИКС™ призначена для глибокого внутрішньом’язового введення.

Вакцину ІНФАНРИКС™ слід призначати з обережністю особам із тромбоцитопенією або порушеннями згортання крові, оскільки при внутрішньом’язовому введенні у таких осіб можуть мати місце кровотечі. Місце ін’єкції слід міцно притиснути (не розтираючи) принаймі дві хвилини.

За жодних обставин вакцину ІНФАНРИКС™ не слід вводити внутрішньовенно.

Інструкція з застосування/використання.

Вакцина ІНФАНРИКС™ представлена у вигляді мутної білої суспензії. Під час зберігання спостерігається білий осад та прозора надосадова рідина. Перед введенням вакцину необхідно добре струсити, щоб отримати гомогенну, мутну, білу суспензію і візуально перевірити на наявність будь-яких механічних включень та/або зміни зовнішнього вигляду. Слід утилізувати вакцину, якщо будь-що з переліченого вище було виявлено.

Діти.

Вакцина ІНФАНРИКС™ застосовується у дітей віком від 2 місяців.

Передозування.

За даними післяліцензійного фармаконагляду надходили повідомлення про випадки передозування. Побічні явища, що виникали при передозуванні, не відрізнялися   специфічністю і  були подібними до тих, що спостерігалися під час звичайного введення вакцини. 

 

Побічні реакції.

Клінічні дослідження

Наведений нижче профіль безпеки базується на даних, отриманих при імунізації більш ніж 11 400 пацієнтів.

Як і при застосуванні вакцини DTPa та комбінованих вакцин, що містять DTPa, повідомляли про збільшення,  частоти місцевих реакций та лихоманки після бустерної вакцинації, порівняно із первинним курсом вакцинації. Частота виникнення побічних ефектів на одну дозу вакцини визначена наступним чином:

Дуже часто: > 10 %.

Часто: > 1 % та < 10 %.

Нечасто: > 0,1 % та < 1 %.

Рідко: > 0,01 % та < 0,1 %.

Дуже рідко: < 0,01 %.

Порушення з боку кровоносної та лімфатичної системи

Дуже рідко: лімфаденопатія1.

Порушення метаболізму та аліментарні розлади

Часто: втрата апетиту2.

Порушення психіки

Дуже часто: дратівливість.

Часто: неспокій2, пронизливий крик.

Порушення функції нервової системи

Дуже часто: сонливість.

Нечасто: головний біль1.

Порушення дихання, органів грудної порожнини та середостіння

Нечасто: кашель1, бронхіт1.

Порушення шлунково-кишкового тракту

Часто: шлунково-кишкові розлади, такі як: діарея і блювання.

Порушення функції шкіри та підшкірних тканин

Часто: свербіж.

Нечасто: висипання.

Рідко: кропивниця.

Загальні порушення та реакції у місці ін’єкції:

Дуже часто: почервоніння, місцева припухлість у місці ін’єкції (< 50 мм), лихоманка

> 38  оС.

Часто: біль2, місцева припухлість у місці ін’єкції (> 50 мм)3.

Нечасто: реакції у місці ін’єкції, включаючи затвердіння, втомлюваність1, лихоманка       > 39,1 оС, дифузний набряк кінцівки, у яку здійснювалася ін’єкція, що іноді розповсюджується на найближчий суглоб.3
Инфанрикс DTPa 0.5 мл вакцина Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Аптека24 06.02.2017 Елена, если вам еще актуально, то оставьте заказа на сайте или обратитесь в колл центр и вас проконсультирует наш менеджер.
 • Елена 02.02.2017 Скажите могу ли я заказать вакцину в Полтаве? и когда это будет возможно?
 • инна 26.01.2017 есть в наличии?
 • татьяна 26.01.2017 Могу ли я приобрести вакцину в Харькове
 • Инна 24.01.2017 Есть в наличии?
 • Тетяна 24.01.2017 Скажіть будь ласка,чи можна зараз купити чистий інфанрікс. Мені потрібні три ампули. Якщо є зв'яжіться зі мною- 0962727944
 • Лилия 21.01.2017 Добрый день.Когда в наличии будет эта вакцина?
 • karim 28.12.2016 Да
 • Виктория 27.07.2016 Добрый день. Есть ли сейчас в наличии данная вакцина?
 • Маковоз Admin apteka24 08.06.2016 Виробник: ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз С.А., Бельгія
 • Ольга 07.06.2016 Чье производство?
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
 • Ирина 24.01.2017 Есть ли в наличии вакцина? цена актуальна?
 • Маковоз Admin apteka24 23.06.2016 Яна, сейчас есть 7 свободных вакцин в Одессе.
 • Яна 21.06.2016 есть ли товар вналичии?
 • Маковоз Admin apteka24 08.06.2016 Вакцина ІНФАНРИКС ГЕКСА™ – комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярний компонент), гепатиту В, поліомієліту та захворювань, збудником яких є Haemophilus influenzae типу b. Вакцина ІНФАНРИКC DTPa™ - комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку, що складається з очищених дифтерійного та правцевого анатоксинів, а також суміші трьох очищених антигенів збудника кашлюку (кашлюковий анатоксин, філаментозний гемаглютинін, пертактин), адсорбованих на гідроокису алюмінію.
 • Ольга 02.06.2016 А в чем разница между Инфанрикс DTPa и Инфанрикс Гекса?
Задать вопрос

Инфанрикс DTPa 0.5 мл вакцина Видеообзор

Инфанрикс DTPa 0.5 мл вакцина Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
С этим товаром покупают