www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Гидрокортизон 1% 10 г мазь

Loading...
  Купить Гидрокортизон 1% 10 г мазь в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
38.1 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Гидрокортизон 1% 10 г мазь

Гидрокортизон 1% 10 г мазь - противовоспалительный и противоаллергический препарат. Препарат уменьшает воспаление и покраснение, сокращает миграцию защитных клеток – лейкоцитов и лимфоцитов в месте воспаления. Оказывает противоаллергическое действие.


Применяют Гидрокортизон при воспалительных и аллергических заболеваниях кожи немикробной этиологии: 

 • экземе;
 • аллергическом дерматите;
 • контактном дерматите;
 • нейродермите;
 • псориазе.


Среди противопоказаний специалисты выделяют гиперчувствительность к компонентам препарата. Применение противопоказано при раневых, язвенных поражениях, бактериальных, вирусных и грибковых заболеваниях кожи. Препарат не назначают беременным.Препарат применятся местно. Пораженную поверхность кожи смазывают тонким слоем мази не чаще 3-4 раз в день. Курс лечения - 1-3 нед. Доза препарата, используемая в течение недели, не должна превышать 30-60 г. При зуде в области ануса перед нанесением препарата следует обмыть пораженную область теплой водой с мылом, затем водой и высушить поверхность кожи полотенцем или салфеткой. Для мокнущих заболеваний кожи, поражений волосистой части головы, используются лосьон и эмульсия для наружного применения.Цена Гидрокортизон 1% 10 г мазь актуальна при заказе на сайте. Купить Гидрокортизон 1% 10 г мазь в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Гидрокортизон 1% 10 г мазь Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

 

ГІДРОКОРТИЗОН

(HYDROCORTIZONE)

 

Склад:

діюча речовина: гідрокортизону ацетат;

1 г мазі містить гідрокортизону ацетату 0,01г ;

допоміжні речовини: парафін білий м’який, метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216), ланолін, пентол, вода очищена, кислота стеаринова.

 

Лікарська форма. Мазь.

 

Фармакотерапевтична група. Кортикостероїди для застосування в дерматології.

Код АТС D07А A02.

 

Клінічні характеристики.

Показання. Поверхневі неінфіковані дерматози, які лікуються місцевими кортикостероїдами (екзема, алергічний та контактний дерматит, нейродерміт, псоріаз).

Продовження лікування або підтримуюча терапія дерматозів, для лікування яких у минулому застосовували сильніші кортикостероїди.

 

Протипоказання.

-          Пошкодження шкіри, спричинені бактеріальними інфекціями (наприклад  піодермія, сифілітичні або туберкульозні ураження), вірусними інфекціями (наприклад вітряна віспа, простий герпес, оперізувальний герпес, бородавка звичайна, бородавка плоска, кондилома, контагіозний молюск); інфекції, спричинені грибками та дріжджами; паразитарні інфекції (наприклад короста);

-          виразкові ураження шкіри та рани;

-          побічні реакції, спричинені кортикостероїдами (наприклад періоральний дерматит, стриї);

-          іхтіоз, ювенільний підошовний дерматоз, вульгарні вугри, розацеа, ламкість судин шкіри, атрофія шкіри;

-          алергічні реакції гіперчутливості на компоненти препарату або кортикостероїди (останні виникають рідко);

-          новоутворення шкіри.

 

Спосіб застосування та дози.

Препарат наносять у невеликій кількості на шкіру 1-3 рази на день. При поліпшенні стану, як правило, достатньо застосування препарату 1 раз на день або 2-3 рази на тиждень.

Термін застосування визначає лікар.

Гідрокортизон слід наносити рівномірним тонким шаром на уражені ділянки шкіри. Препарат можна обережно втирати в шкіру для прискорення його проникнення. Для забезпечення кращого терапевтичного ефекту можна накласти оклюзійну пов’язку.

 

Побічні реакції.

Рідко (>1/10 000, < 1/1000)

Порушення з боку шкіри та підшкірної клітковини:

-          дерматит, екзема, контактний дерматит;

-          контактна алергія, пустульозне акне;

-          атрофія шкіри, часто необоротна, що супроводжується потоншенням епідермісу, телеангіектазіями, пурпурою та стриями;

-          депігментація, гіпертрихоз;

-          розацеаподібний та періоральний дерматит, що супроводжується або не супроводжується атрофією шкіри;

-          «ефект рикошету», що може привести до стероїдної залежності;

-          уповільнене загоювання ран.

Ендокринні порушення: адренокортикальна супресія.

Дуже рідко (< 1/10 000, включаючи окремі повідомлення).

Порушення з боку органів зору: підвищення внутрішньоочного тиску, підвищений ризик виникнення катаракти (при систематичному попаданні препарату на кон’юнктиву).

Порушення з боку імунної системи: реакції гіперчутливості.

 

Передозування.

У випадку хронічного передозування або невідповідного застосування можуть виникати побічні ефекти, описані у розділі «Побічні реакції».

У випадку, якщо спостерігаються симптоми гіперкортицизму, лікування слід припинити.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність. Протипоказано.

Годування груддю. Гідрокортизон, мазь, можна застосовувати жінкам, які годують груддю, лише за умов короткочасного лікування і нанесення на невелику ділянки шкіри. При довгостроковому лікуванні або нанесенні на великі ділянки ураженої шкіри слід припинити годування груддю.

 

Діти. Застосовувати дітям віком від 2 років.

 

Особливості застосування.

Застосовувати з обережністю при цукровому діабеті.

Системні побічні реакції при місцевому застосуванні кортикостероїдів у дорослих виникають надзвичайно рідко, але можуть буди серйозними. Особливо це стосується адренокортикальної супресії при тривалому застосуванні препарату.

Ризик системних ефектів підвищується у таких випадках:

-          застосування з використанням пов’язки (целофанова пов’язка або в ділянці шкірних складок);

-          застосування на великих ділянках шкіри;

-          тривале лікування;

-          застосування дітям (діти надзвичайно чутливі через тонку шкіру та відносно велику площу її поверхні);

Ризик розвитку місцевих побічних реакцій збільшується зі зростанням сили дії препарату та тривалості лікування. Застосування із використанням пов’язки (целофанова пов’язка або нанесення у ділянках шкірних складок) підвищує цей ризик. Шкіра обличчя та волосистої ділянки голови, а також геніталій особливо чутлива щодо виникнення побічних реакцій. При невідповідному застосуванні, а також при наявності бактеріальних, паразитарних, грибкових або вірусних інфекцій прояви цих захворювань можуть маскуватися та/або посилюватися.

Не наносити мазь на повіки через можливість потрапляння на кон’юнктиву і підвищений ризик розвитку звичайної глаукоми або субкапсулярної катаракти.

З обережністю слід наносити препарат на шкіру обличчя, геніталій та волосисту частину голови, шкіра яких найбільш чутлива до кортикостероїдів.

Слід враховувати, що при застосуванні кортикостероїдів на великих ділянках шкіри, особливо з використанням (целофанової) пов’язки або в ділянці складок, існує можливість збільшення всмоктування препарату, що може призводити до пригнічення адренокортикальної функції.

Пригнічення кори надниркових залоз може швидко розвинутись у дітей. Може також пригнічуватись продукція гормонe росту. Якщо необхідне довгострокове лікування, бажано регулярно контролювати зріст та масу тіла дитини, а також визначати рівні кортизолу у плазмі крові.

При проведенні порівняльних досліджень не відзначалося суттєвих відмінностей адренокортикальної функції у дітей, яким протягом 4 тижнів застосовували мазь  Гідрокортизон.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі  з іншими механізмами. Немає даних стосовно впливу Гідрокортизону, мазі, на здатність керувати автотранспортом або механізмами. Виникнення впливу не передбачається.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Немає даних про лікарську взаємодію Гідрокортизону, мазі.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.  

Гідрокортизону 17-бутират є активним негалогенізованим кортикостероїдом для місцевого застосування. Швидко чинить протизапальну, проти набрякову, протисвербіжну дію. Його ефективність така ж сама, як і галогенізованих стероїдів.  Застосування у рекомендованих дозах не спричиняє пригнічення гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної системи. Хоча застосування великих доз препарату протягом тривалого часу, особливо при використанні оклюзій них пов’язок, може призвести до збільшення вмісту кортизолу у плазмі крові, це не супроводжується зниженням реактивності гіпофізарно-наднирковозалозної системи, а відміна препарату призводить до швидкої нормалізації продукції кортизолу.

Фармакокінетика.

Всмоктування. Після аплікації відбувається накопичення активної речовини в епідермісі, переважно у зернистому шарі.

Метаболізм. Гідрокортизону 17-бутират, абсорбований через шкіру, метаболізується до гідрокортизону та інших метаболітів безпосередньо в епідермісі, а потім у печінці.

Виведення. Метаболіти та незначна частина незміненого гідрокортизону 17-бутирату виводиться із сечею та калом.

 

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості:

мазь білого з жовтуватим відтінком або світло-жовтого кольору.

 

Термін придатності. 3 роки.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

 

Умови зберігання. Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці при температурі не вище 20 ºС.

 

Упаковка.

По 10 г у тубі. По 1 тубі у картонній пачці.

 

Категорія відпуску.

За рецептом.

 

Виробник. ВАТ «НИЖФАРМ».

 

Місцезнаходження.

Російська Федерація, 603950, м. Нижній Новгород, ГСП-459, вул. Салганська, 7. 


Гидрокортизон 1% 10 г мазь Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Доброскок Алина 17.10.2018 хорошая мазь. При хейлите хорошо помогает. Не жжет. Очная мазь тоже эффективная.
 • Людмила 26.09.2018 единственная мазь которая помогает от воспаления.Никакие капли не берут
 • Галя 13.09.2018 Замечательная мазь. У сына было небольшое восполение глаза. Доктор посоветовал гидрокортизон. Эффект был виден уже на следующее утро
 • Ira 11.08.2016 Использовала гидрокортизон (глазную мазь) для лечения халазионов и конъюнктивита. Мазь неплохо снимала симптомы коньюнктивита (слезоточивость и покраснение глаз), но против халязионов была бессильна (постоянные их рецивы просто замучиили меня!) Многие окулисты прописывают глазную гидрокортизоновую мазь при лечении халязионов (на первой стадии лечения - консервативной). У меня, как уже я говорила, эффекта не было никакого, а вот некоторым помогает. Цена символическая - рублей 20-30, поэтому попробовать рекомендую, ну а вдруг? Симпотомы коньнктивита снимает быстро, конечно, лечит только в КОМПЛЕКСЕ с другими средствами. Само по себе не так эффективна, особенно для таких хроников как я. Недостаток: мазь чересчур плотной консистенции, поэтому, чтобы заложить ее за веко, нужно очень постараться. Используйте ватные палочки или спец. спонж - стеклянную палочку.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
 • Владимир 06.12.2018 Мазь помогает при аллергии на коже. Дешевое и приятное средство
Задать вопрос

Гидрокортизон 1% 10 г мазь Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Гидрокортизон 1% 10 г мазь Характеристики

Лікарська форма по 10 г у тубі алюмінієвій.
Виробник Ефект, АТ, р. Харків, Україна
Вік від 1 року.
Міжнародне найменування Hydrocortisone
Показання Запальні та алергічні захворювання шкіри немікробного походження: екзема, себорея, псоріаз, алергічні дерматити, нейродерміти.
Протипоказання Інфекційні захворювання шкіри: туберкульоз, мікози, піодермія, виразкові ураження шкіри; вагітність, період годування груддю, дитячий вік до 1 року. Підвищена чутливість до гідрокортизону та інших компонентів препарату. Препарат не застосовують для лікування очних захворювань; слід уникати його потрапляння в очі.
Склад 10 г мазі містять гідрокортизону ацетату 0,1 г; допоміжні речовини: ланолін безводний, пентол, вазелін, кислота стеаринова, метилпарагідроксибензоат (Е-218), пропілпарагідроксибензоат (Е-216), вода очищена.
Термін придатності 2 роки.
Українська назва Гідрокортизована мазь
Упаковка туба
Фармакотерапевтична група Кортикостероїди для застосування у дерматології. Код АТС D07А А02.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.