www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Гепарин-Дарница 600 ЕД 30 г гель

Loading...
  Купить Гепарин-Дарница 600 ЕД 30 г гель в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
65.4 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Гепарин-Дарница 600 ЕД 30 г гель

Показания

 • Лечение заболеваний поверхностных вен, таких как варикозное расширение вен и связанных с ним осложнений, флеботромбоз, тромбофлебит, поверхностный перифлебит. 

 • Послеоперационный варикозно флебит, осложнения после хирургического удаления подкожной вены ноги. 

 • Травмы и ушибы, инфильтраты и локализованные отеки, подкожные гематомы. 

 • Травмы и растяжения мышечно-сухожильных и капсул-связочного структур.

Противопоказания

Повышенная чувствительность к гепарину или любого из компонентов препарата, трофические язвы ног, кровоточащие и / или инфицированные раны, геморрагический диатез, пурпура, тромбоцитопения, гемофилия, склонность к кровотечению.

*****************

Показання

 • Лікування захворювань поверхневих вен, таких як варикозне розширення вен і пов’язаних з ним ускладнень, флеботромбоз, тромбофлебіт, поверхневий перифлебіт. 

 • Післяопераційний варикозний флебіт, ускладнення після хірургічного видалення підшкірної вени ноги. 

 • Травми та забиті місця, інфільтрати та локалізовані набряки, підшкірні гематоми. 

 • Травми та розтягнення м’язово-сухожильних та капсуло-зв’язочних структур.

Протипоказання

Індивідуальна підвищена чутливість до гепарину або будь-якого з компонентів препарату, трофічні виразки ніг, що кровоточать, та/або інфіковані рани, геморагічний діатез, пурпура, тромбоцитопенія, гемофілія, схильність до кровотечі.Цена Гепарин-Дарница 600 ЕД 30 г гель актуальна при заказе на сайте. Купить Гепарин-Дарница 600 ЕД 30 г гель в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Гепарин-Дарница 600 ЕД 30 г гель Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування лікарського засобу
ГЕПАРИН-ДАРНИЦЯ
(НЕPARIN-DARNITSA)

Склад:

діюча речовина: heparin;

1 г гелю містить гепарину натрію 600 МО;

допоміжні речовини: карбомер, трометамін, пропіленгліколь, спирт бензиловий, вода очищена.

Лікарська форма. Гель.

Основні фізико-хімічні властивості: однорідний, прозорий, безбарвний гель, зі слабким специфічним запахом.

Фармакотерапевтична група. Засоби для застосування при варикозному розширенні вен. Гепарин. Код АТХ С05В А03.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Гепарин натрію є антикоагулянтом прямої дії; він блокує біосинтез тромбіну, гальмує утворення фібрину з фібриногену, зменшує агрегацію тромбоцитів і пригнічує активність гіалуронідази. При місцевому застосуванні гель Гепарин-Дарниця чинить антитромботичну, протизапальну і протинабрякову дію. Препарат не проявляє місцевоподразнювальної дії.

Фармакокінетика.

При нанесенні на шкіру в системний кровотік потрапляє незначна кількість гепарину натрію, яка виводиться в основному нирками.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування захворювань поверхневих вен, таких як варикозне розширення вен і пов’язаних з ним ускладнень, флеботромбоз, тромбофлебіт, поверхневий перифлебіт. Післяопераційний варикозний флебіт, ускладнення після хірургічного видалення підшкірної вени ноги. Травми та забиті місця, інфільтрати та локалізовані набряки, підшкірні гематоми. Травми та розтягнення м’язово-сухожильних та капсуло-зв’язочних структур.

Протипоказання.

Індивідуальна підвищена чутливість до гепарину або будь-якого з компонентів препарату, трофічні виразки ніг, що кровоточать, та/або інфіковані рани, геморагічний діатез, пурпура, тромбоцитопенія, гемофілія, схильність до кровотечі.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Пероральні антикоагулянти – одночасне застосування з гелем Гепарин-Дарниця може спричиняти подовження протромбінового часу.

Нестероїдні протизапальні лікарські засоби, венотонізуючі лікарські засоби – при одночасному застосуванні підсилюється ефект гелю Гепарин-Дарниця.

Лікарські засоби для зовнішнього застосування (наприклад, препарати нестероїдних протизапальних засобів) – при одночасному застосуванні з гелем Гепарин-Дарниця значно підсилюється всмоктування інших лікарських засобів через шкіру.

Не слід застосовувати препарат разом із лікарськими засобами для місцевого застосування, наприклад, з препаратами, що містять тетрациклін, гідрокортизон, саліцилову кислоту, з антикоагулянтами.

Особливості застосування.

Гель Гепарин-Дарниця не слід наносити на відкриті рани і застосовувати при наявності гнійних процесів.

Не застосовувати на великих ділянках шкіри, на ділянках шкіри з підвищеною чутливістю, на слизові оболонки. Не можна допускати потрапляння гелю в очі.

Рекомендується проводити контроль показників згортання крові під наглядом лікаря.

У разі розладів згортання крові гель не рекомендується наносити на великі ділянки шкіри. Препарат не слід призначати при кровотечах.

Препарат слід застосовувати з обережністю при геморагічних процесах.

У разі лікування флебіту препарат не слід втирати в шкіру.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не застосовувати препарат у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не впливає.

 

Гепарин-Дарница 600 ЕД 30 г гель Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Алёна 01.04.2014 Хороший препарат для профилактики,сосудистые звездочки исчезли, а очень крупные стали светлее.Быстро впитывается, не оставляет следов на одежде.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Гепарин-Дарница 600 ЕД 30 г гель Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Гепарин-Дарница 600 ЕД 30 г гель Характеристики

Лікарська форма Гель, 600 МО/г по 30 г у тубі № 1
Виробник ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця", Україна
Вік З огляду на обмежений досвід застосування препарат не слід призначати дітям
Міжнародне найменування Heparin
Показання Лікування захворювань поверхневих вен, таких як варикозне розширення вен і пов’язаних з ним ускладнень, флеботромбоз, тромбофлебіт, поверхневий перифлебіт. Післяопераційний варикозний флебіт, ускладнення після хірургічного видалення підшкірної вени ноги. Травми та забиті місця, інфільтрати та локалізовані набряки, підшкірні гематоми. Травми та розтягнення м’язово-сухожильних та капсуло-зв’язочних структур.
Протипоказання Індивідуальна підвищена чутливість до гепарину або будь-якого з компонентів препарату, трофічні виразки ніг, що кровоточать, та/або інфіковані рани, геморагічний діатез, пурпура, тромбоцитопенія, гемофілія, схильність до кровотечі.
Склад діюча речовина: heparin; 1 г гелю містить гепарину натрію 600 МО; допоміжні речовини: карбомер, трометамін, пропіленгліколь, спирт бензиловий, вода очищена.
Термін придатності 3 роки
Українська назва ГЕПАРИН-ДАРНИЦЯ
Упаковка у тубі
Фармакотерапевтична група Засоби для застосування при варикозному розширенні вен. Гепарин

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги