www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Фортум фл. 500мг N1*

  • Купить Фортум фл. 500мг N1* в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 136.0095
69.84 грн.
Есть в наличии
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Основные физико-химические свойства:

Описание Фортум фл. 500мг N1*


Как выгодно купить Фортум фл. 500мг N1*. Цена и качество

Купить Фортум фл. 500мг N1* в Украине, включая города Киев, Днепр, Харьков, Одесса, Львов, Николаев и многих других можно в нашей интернет-аптеке. Цена на Фортум фл. 500мг N1* при этом будет везде одинаковая.

Фортум фл. 500мг N1* Инструкция

Фортум фл. 500мг N1* Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Фортум фл. 500мг N1* Видеообзор

Фортум фл. 500мг N1* Характеристики

Лікарська форма Порошок для розчину для ін`єкцій по 500 мг у флаконах № 1
Виробник ГлаксоСмітКляйн Мануфактуринг С.п.А., Італія
Вік Застосовувати дітям з перших днів життя.
Міжнародне найменування Ceftazidime
Показання Лікування наведених нижче інфекцій у дорослих та дітей, включаючи новонароджених: -внутрішньолікарняна пневмонія; -інфекції дихальних шляхів у хворих на муковісцидоз; -бактеріальний менінгіт; -хронічний середній отит; -злоякісний зовнішній отит; -ускладнені інфекції сечовивідних шляхів; -ускладнені інфекції шкіри та м’яких тканин; -ускладнені інфекції черевної порожнини; -інфекції кісток і суглобів; -перитоніт, пов’язаний з проведенням діалізу у хворих, які знаходяться на безперервному амбулаторному перитонеальному діалізі. Лікування бактеріємії, що виникає у пацієнтів у результаті будь-якої з наведених вище інфекцій. Цефтазидим можна застосовувати для лікування хворих із нейтропенією та гарячкою, що виникає у результаті бактеріальної інфекції. Цефтазидим можна застосовувати для профілактики інфекційних ускладнень при операціях на передміхуровій залозі (трансуретральна резекція). При призначенні цефтазидиму слід враховувати його антибактерільний спектр, скерований головним чином проти грамнегативних аеробів (див. розділи «Особливості застосування» та «Фармакологічні властивості»). Цефтазидим слід застосовувати з іншими антибактеріальними засобами, якщо очікується, що ряд мікроорганізмів, що спричинили інфекцію, не підпадають під спектр дії цефтазидиму. Призначати препарат слід згідно з існуючими офіційними рекомендаціями щодо призначення антибактеріальних засобів.
Протипоказання Підвищена чутливість до цефтазидиму або до інших компонентів препарату. Підвищена чутливість до цефалоспоринових антибіотиків. Наявність в анамнезі тяжкої гіперчутливості (наприклад, анафілактичні реакції) до інших бета-лактамних антибіотиків (пеніциліни, монобактами та карбапенеми).
Склад 1 флакон містить цефтазидиму (у формі цефтазидиму пентагідрату) 500 мг або 1 г, або 2 г; допоміжні речовини: натрію карбонат безводний.
Термін придатності 3 роки
Українська назва ФОРТУМ
Упаковка флакон
Фармакотерапевтична група Антибактеріальний засіб для системного застосування. Цефалоспорини ІІІ покоління

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги
С этим товаром покупают