www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Фолио №150 таблетки

Loading...
    Купить Фолио №150 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Фолио №150 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Фолио №150 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
367.6 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Фолио №150 таблетки

Фолио №150 – это биологически активная добавка к еде. Применение препарата Фолио предназначено для женщин, которые планируют беременность, беременны или кормят грудью. Средство содержит в своем составе йод и фолиевую кислоту. Эти элементы остро необходимы для развития ребенка, как в животе матери, так и в грудном возрасте.


Применение

В описании к препарату Фолио указано, что средство дозировано согласно рекомендациям Всемирной Организации Здравоохранения. Фолио принимают для профилактики врожденных пороков развития, которые связаны с недостатком фолиевой кислоты или йода. Также употребление таблеток Фолио способствует укреплению иммунитета женщины. Кроме того, согласно инструкции Фолио не может препятствовать оральным контрацептическим средствам, и его рекомендовано применять также при планировании беременности. Принимать Фолио следует каждый день по одной таблетке. 

Поскольку препарат содержит йод, то женщины с заболеваниями щитовидки или принимающие препараты йода должны вначале проконсультироваться с врачом по поводу использования Фолио. Также своего лечащего врача необходимо предупредить, если имеется непереносимость лактозы.

В отзывах о препарате Фолио женщины пишут о высокой эффективности средства. Те из них, которые беременеют не в первый раз, отмечают, что при приеме Фолио беременность проходила гораздо спокойнее. Многие также рассказывают о рекомендациях врачей, которые советовали им принимать это средство. Кроме того, большинство положительно высказывались о стоимости препарата Фолио, что немаловажно при длительном приеме.

Если Вы хотите купить препарат Фолио, то оставьте заявку на нашем сайте. Наша аптека может доставить Вам заказ по Киеву или в другой город Украины. Также на сайте Вы можете ознакомиться с аналогами препарата Фолио.


**************


Фоліо №150 - це біологічно активна добавка до їжі. Застосування препарату Фоліо призначене для жінок, які планують вагітність, вагітні або годують грудьми. Засіб містить в своєму складі йод і фолієву кислоту. Ці елементи гостро необхідні для розвитку дитини, як в животі матері, так і в грудному віці.


Застосування

В описі до препарату Фоліо зазначено, що засіб дозовано відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я. Фоліо приймають для профілактики вроджених вад розвитку, які пов'язані з нестачею фолієвої кислоти або йоду. Також вживання таблеток Фоліо сприяє зміцненню імунітету жінки. Крім того, згідно з інструкцією Фоліо не може перешкоджати оральним контрацептивний засобів, і його рекомендовано застосовувати також при плануванні вагітності. Приймати Фоліо слід кожен день по одній таблетці.

Оскільки препарат містить йод, то жінки з захворюваннями щитовидки або приймають препарати йоду повинні спочатку проконсультуватися з лікарем з приводу використання Фоліо. Також свого лікуючого лікаря необхідно попередити, якщо є непереносимість лактози.

У відгуках про препарат Фоліо жінки пишуть про високу ефективність засобу. Ті з них, які вагітніють не в перший раз, відзначають, що при прийомі Фоліо вагітність проходила набагато спокійніше. Багато також розповідають про рекомендації лікарів, які радили їм приймати цей засіб. Крім того, більшість позитивно висловлювалися про вартість препарату Фоліо, що важливо при тривалому прийомі.

Якщо Ви хочете купити препарат Фоліо, то залиште заявку на нашому сайті. Наша аптека може доставити Вам замовлення по Києву або в інше місто України. Також на сайті Ви можете ознайомитися з аналогами препарату Фоліо.


Цена Фолио №150 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Фолио №150 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Фолио №150 таблетки Инструкция

Склад

табл., № 150 
1 таблетка містить: фолієву кислоту — 400 мкг, калію йодид — 200 мкг. 
Допоміжні речовини лактоза, мікрокристалічна целюлоза (Е460), глюкоза, кремнієва кислота, стеарат магнію (Е470). 

Загальна характеристика

ФОЛІО - оригінальна комбінація фолієвої кислоти і йоду, німецької компанії «Стеріфарм», спеціально розроблена для жінок, які планують вагітність, вагітних і годуючих груддю. Кожній жінці, що планує вагітність, а тим більше майбутній мамі лікарі говорять про те, як важливо для неї і її дитини достатнє надходження в організм йоду і фолієвої кислоти.

Фолієва кислота приймає участь у кровотворенні. Її нестача призводить до накопичення в плазмі крові гомоцистеїну, який є індикатором атеросклиротичних змін. Дефіцит фолієвої кислоти при вагітності може призвести до гіпотрофії плоду та недоношеності, а також підвищує ризик виникнення вроджених вад у дитини: дефекти спинного та головного мозку, серця, нирок.

Йод необхідний для нормального функціонування щитоподібної залози, так як входить до складу її гормонів (тироксину, трийодтироніну). При недостачі йоду у вагітної, у новонародженого може розвинутися ендемічний зоб, гіпотрофія та кретинізм (невиліковна розумова відсталість).

Потреба у фолієвій кислоті та йоді сильно підвищується у період вагітності та під час годування груддю, та не може бути компенсована в достатній кількості навіть за рахунок здорового та сбалансованого харчування. Тому лікарі гінекологи, акушери, дієтологи, а також органи охорони здоров'я наполегливо рекомендують усім жінкам дітородного віку, вагітним та жінкам, які годують груддю - приймати 400 мкг фолієвої кислоти та 200 мкг йоду щоденно. Це відповідає одній таблетці Фоліо®.

Рекомендації щодо застосування

Якщо Ви плануєте вагітність, то до свого раціону харчування потрібно включити фолієву кислоту та йод — бажано не пізніше ніж за 4 тижні до початку запланованої вагітності, та продовжувати як мінімум до 12 тижнів вагутності.
Якщо Ви приймали контрацептиви, а зараз плануєту вагітність, прийом фолієвої кислоти та йоду потрібно почати відразу після закінчення використання контрацептивів. 
Щоденний прийом Фоліо® забезпечить оптимальний розвиток Вашої дитини, поліпшить стан перебігу вагітності. 
Фоліо® пропонується в зручній упаковці-дозаторі по 150 таблеток. Ця кількість розрахована на 5 місяців вживання.

Не містить ГМО. 
Не є лікарським засобом. 
Не використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. 

Спосіб застосування та дози

Дорослим по 1 таблетці на сніданок під час вживання їжі. Не перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу. 

Застереження

Підвищена індивідуальна чутливість до окремих компонентів. Особам із захворюванням щитоподібної залози, або тим, що приймають інші препарати йоду, необхідно перед застосуванням проконсультуватися з лікарем. 

Умови зберігання

В оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі 25° С. 

Термін придатності

5 років від дати виготовлення.

Фолио №150 таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Фолио №150 таблетки Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Фолио №150 таблетки Характеристики

Склад табл., № 150 1 таблетка містить: фолієву кислоту — 400 мкг, калію йодид — 200 мкг. Допоміжні речовини лактоза, мікрокристалічна целюлоза (Е460), глюкоза, кремнієва кислота, стеарат магнію (Е470).
Термін придатності 5 років від дати виготовлення.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.