Войдите в личный кабинет
apteka24.ua
Собрать заказ
по фото рецепта

Флуконазол 200 мг 100 мл №1 раствор

Код товара:Код:  5086004
В наличии
92,7грн
Цена и наличие актуальны на 
Продавец товара: Аптека24

До 31.08 доставка заказов на сумму от 300 грн осуществляется бесплатно!

Способы доставки могут отличаться в зависимости от населенного пункта и действующих в нём курьерских служб. Выберите город для расчета стоимости доставки.
Доставка в:выбрать

Оплата: наличными при получении, оплата картой на сайте, наложенный платеж

Гарантия

Весь товар сертифицирован. Подробнее

Хранение лекарственных средств соответствует оптимальному температурному режиму и «холодовой цепи» для термолабильных препаратов

Продавец гарантирует упаковку заказанного товара, которая обеспечивает его целостность и сохранность надлежащего качества и товарного вида

Основные физико-химические свойства
Классификация товараЛС общий режим
Кол-во в упаковке1
ПроизводительЄвролайф Хелткеар Пвт. Лтд., Індія
Форма выпускаРаствор для инъекций

Характеристики Флуконазол 200 мг 100 мл №1 раствор

Действующее веществофлуконазол
Маркетинговое названиеФлуконазол
Рецептурный отпускТолько с рецептом
Дозировка200 мг
Придатний до01.05.2021
Упаковкаконтейнер
Термін придатності2 роки
АТС-КлассификацияJ02A C01
Міжнародне найменуванняFluconazole
Фармакотерапевтична групаПротигрибкові засоби для системного застосування. Похідні триазолу
Код Морион112261
Лікарська формаРозчин для інфузій, 200 мг/100 мл по 100 мл у контейнерах № 1
Складдіюча речовина: флуконазол; 100 мл розчину містять 200 мг флуконазолу; допоміжні речовини: натрію хлорид, динатрію едетат, вода для ін’єкцій.
ПоказанняЛікування таких захворювань у дорослих: – криптококовий менінгіт; – кокцидiоїдоз; – інвазивні кандидози; – кандидози слизових оболонок, включаючи кандидоз ротоглотки та кандидоз стравоходу, кандидурія, хронічний кандидоз шкіри і слизових оболонок; – хронічний атрофічний кандидоз (кандидоз, спричинений використанням зубних протезів) при неефективності місцевої терапії. Профілактика таких захворювань у дорослих: – рецидив криптококового менінгіту у пацієнтів з високим ризиком його розвитку; – рецидив кандидозу ротоглотки або стравоходу у пацієнтів з ВІЛ з високим ризиком його розвитку; – профілактика кандидозних інфекцій у пацієнтів із тривалою нейтропенією (наприклад, пацієнтів зі злоякісними захворюваннями крові, які отримують хіміотерапію, або пацієнтів при трансплантації гемопоетичних стовбурових клітин). Флуконазол можна застосовувати дітям від народження для лікування кандидозів слизових оболонок (кандидоз ротоглотки, кандидоз стравоходу), інвазивних кандидозів, криптококового менінгіту та для профілактики кандидозних інфекцій у пацієнтів зі зниженим імунітетом. Можна застосовувати як підтримуючу терапію для попередження рецидиву криптококового менінгіту у дітей із високим ризиком його розвитку. Терапію препаратом можна розпочинати до отримання результатів культуральних та інших лабораторних досліджень; після отримання результатів антибактеріальну терапію слід скоригувати відповідним чином.
ПротипоказанняПідвищена чутливість до флуконазолу та до допоміжних речовин або до інших азольних речовин, подібних за хімічною структурою. Одночасне призначення флуконазолу та терфенадину протипоказане хворим, які лікуються Флуконазолом у дозі 400 мг на добу і більше. Пацієнтам, яким уводиться Флуконазол, протипоказане призначення лікарських засобів, що подовжуть інтервал QT та метаболізуються за допомогою ферменту CYP3A4 (наприклад цизаприду, астемізолу, пімозиду, хінідину та еритроміцину).
ВікПрепарат можна застосовувати дітям від народження.

Инструкция Флуконазол 200 мг 100 мл №1 раствор

Описание Флуконазол 200 мг 100 мл №1 раствор

Оставить отзыв

Поставьте оценку

Видеообзор Флуконазол 200 мг 100 мл №1 раствор

preview
Также вас могут заинтересовать