Войдите в личный кабинет
apteka24.ua
Собрать заказ
по фото рецепта

Флуконазол-Дарница 2 мг/мл 100 мл №1 раствор

Код товара:Код:  145.0491
В наличии
117,6грн
Цена и наличие актуальны на 
Продавец товара: Аптека24

До 31.08 доставка заказов на сумму от 300 грн осуществляется бесплатно!

Способы доставки могут отличаться в зависимости от населенного пункта и действующих в нём курьерских служб. Выберите город для расчета стоимости доставки.
Доставка в:выбрать

Оплата: наличными при получении, оплата картой на сайте, наложенный платеж

Гарантия

Весь товар сертифицирован. Подробнее

Хранение лекарственных средств соответствует оптимальному температурному режиму и «холодовой цепи» для термолабильных препаратов

Продавец гарантирует упаковку заказанного товара, которая обеспечивает его целостность и сохранность надлежащего качества и товарного вида

Основные физико-химические свойства
Классификация товараЛС общий режим
Кол-во в упаковке1
ПроизводительПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця", Україна
Форма выпускаРаствор для инъекций

Характеристики Флуконазол-Дарница 2 мг/мл 100 мл №1 раствор

Действующее веществофлуконазол
Маркетинговое названиеФлуконазол – дарниця
Рецептурный отпускБез рецепта
Термін придатності2 роки
Упаковкафлакон
Придатний до01.12.2022
АТС-КлассификацияJ02A C01
Фармакотерапевтична групаПротигрибкові засоби для системного застосування. Похідні триазолу.
Міжнародне найменуванняFluconazole
ВікПрепарат застосовують дітям від народження.
Дозировка2 мг
Код Морион326592
Лікарська формаРозчин для інфузій, 2 мг/мл по 100 мл у флаконах № 1, у флаконах № 1 в пачці
Складдіюча речовина: флуконазол; 1 мл розчину містить: флуконазол - 2 мг; допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін’єкцій.
ПоказанняЛікування у дорослих таких захворювань, як: – криптококовий менінгіт; – кокцидiоїдоз; – інвазивні кандидози; – кандидози слизових оболонок, включаючи кандидоз ротоглотки та кандидоз стравоходу, кандидурія, хронічний кандидоз шкіри і слизових оболонок; – хронічний атрофічний кандидоз (кандидоз, спричинений використанням зубних протезів) при неефективності місцевої терапії. Профілактика у дорослих таких захворювань, як: – рецидив криптококового менінгіту у пацієнтів з високим ризиком його розвитку; – рецидив кандидозу ротоглотки або стравоходу у пацієнтів з ВІЛ з високим ризиком його розвитку; – профілактика кандидозних інфекцій у пацієнтів із тривалою нейтропенією (наприклад у пацієнтів зі злоякісними захворюваннями крові, які отримують хіміотерапію, чи у пацієнтів при трансплантації гемопоетичних стовбурових клітин). Препарат застосовують дітям від народження для лікування кандидозів слизових оболонок (кандидоз ротоглотки, кандидоз стравоходу), інвазивних кандидозів, криптококового менінгіту та для профілактики кандидозних інфекцій у пацієнтів зі зниженим імунітетом. Препарат можна застосовувати як підтримуючу терапію для попередження рецидиву криптококового менінгіту у дітей із високим ризиком його розвитку. Терапію препаратом можна розпочинати до отримання результатів культуральних та інших лабораторних досліджень; після отримання результатів антибактеріальну терапію слід скоригувати відповідним чином.
ПротипоказанняГіперчутливість до флуконазолу, інших азольних сполук або до будь-якої з допоміжних речовин препарату. Одночасне застосування флуконазолу та терфенадину пацієнтам, які отримують флуконазол багаторазово у дозах 400 мг/добу та вище (згідно з результатами дослідження взаємодії багаторазового застосування). Одночасне застосування флуконазолу та інших лікарських засобів, що подовжують інтервал QT та метаболізуються за допомогою ферменту CYP3А4 (наприклад цизаприду, астемізолу, пімозиду, хінідину та еритроміцину).

Описание Флуконазол-Дарница 2 мг/мл 100 мл №1 раствор

Раствор Флуконазол-Дарница 2 мг/мл 100 мл – медикаментное средство с выраженным противогрибковым эффектом, проявляющее активность относительно кандиды, микроспорума, трихофитона, критококка, бластомицет, гистоплазмы. Препарат хорошо проникает во все биологические жидкости, ткани и органы организма.


Показания к применению

Взрослым препарат назначают при:

  • инвазивном кандидозе;

  • криптокококковом менингите;

  • кандидозе пищевода, слизистых оболочек и кожного покрова;

  • кандидозе атрофическом хронической формы;

  • менингите с риском рецидива;

  • поддерживающей терапии для профилактики рецидива криптокококкового менингита;

  • профилактика кандидозной инфекции при длительной нейтропении


Способ применения

Раствор Флуконазол Дарница вводится внутривенно до достижения клинико-лабораторного эффекта. Суточная дозировка флуконазола будет зависеть от тяжести и типа грибковой инфекции.Цена Флуконазол-Дарница 2 мг/мл 100 мл №1 раствор актуальна при заказе на сайте. Купить Флуконазол-Дарница 2 мг/мл 100 мл №1 раствор в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Оставить отзыв

Поставьте оценку

Видеообзор Флуконазол-Дарница 2 мг/мл 100 мл №1 раствор

preview
Также вас могут заинтересовать