www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Капсулы Флекцерин 50 мг №30

  • Купить Капсулы Флекцерин 50 мг №30  в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Капсулы Флекцерин 50 мг №30  в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Капсулы Флекцерин 50 мг №30  в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 203.0197
182.76 грн.
Есть в наличии
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Основные физико-химические свойства:
Рекомендуем

Описание Капсулы Флекцерин 50 мг №30

Капсулы Флекцерин 50 мг № 30 являются противоревматическим и нестероидным противовоспалительным средством, применяемым для терапии остеоартроза и остеоартрита. Препарат обладает свойствами противовоспалительного, антипиретического и анальгетического средства.


В основе лекарства имеется активное вещество диацереин, который инструкция медикамента Флекцерин классифицирует как медленно действующее средство, эффект которого проявляется на протяжении 2-4 недель терапии, а клиническая значимость достигается после приема средства не менее четырех-шести недель. Активное вещество препарата Флекцерин обладает особым оригинальным механизмом действия, отличающимся от действия аналоговых противовоспалительных нестероидных средств. Как и активный метаболит реин, диацереин способствует ингибированию активности и синтеза 1 интерлейкина, играющего ведущую роль в патогенезе остеоартрита, при этом он также увеличивает выработку превращающего фактора роста, который инициирует хондроцитовую пролиферацию и стимулирует продуцирование гиалурона, протеогликанов и 2 коллагена.


Применение лекарственного средства Флекцерин показано описанием при лечении ревматических патологий суставов, в частности с отзывов о препарате понятно, что главным образом это лекарство используется для терапии остеоартроза и остеоартрита. Капсулы Флекцерин в течение первых двух-четырех недель следует пить по одному драже в 50 мг после употребления еды на ночь. После 2-4 недель дозация медикамента Флекцерин увеличивается к 100 мг в сутки за два приема (утром и вечером по одной капсуле). Применение лекарства Флекцерин в среднем длится не меньше шести месяцев и устанавливается персонально для каждого пациента врачом. Противопоказано пить капсулы Флекцерин при непереносимости лекарственных компонентов или антрахинона. Также нельзя пить Флекцерин и в период беременности.


Купить лекарственное средство Флекцерин или его аналоги по оптимально низкой цене можно на сайте нашей аптеки, воспользовавшись удобной формой оформления заявки и получив препарат в Киеве или любом другом городе Украины. На сайте Аптеки24 у вас также есть возможность ознакомиться со стоимостью аналогов и отзывами о прочих лекарствах.

Капсулы Флекцерин 50 мг №30 Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

 

ФЛЕКЦЕРИН

(FLEKCERIN)

 

Склад:

діюча речовина: diacerein;

1 капсула містить діацереїну  50 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, натрію кроскармелоза, повідон, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат;

тверда желатинова капсула містить: желатин, індигокармін (індиготин) (Е 132), хіноліновий жовтий (Е 104), титану діоксид (Е 171).

 

Лікарська форма. Капсули тверді.

 

Фармакотерапевтична група. Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби.

Код АТС M01A X21.

 

Клінічні характеристики.

 

Показання.

Ревматичні захворювання суглобів (остеоартрити, остеоартрози).

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату або до антрахінону в анамнезі.

 

Спосіб застосування та дози.

Протягом перших 2-4 тижнів лікування Флекцерин призначають дорослим по 1 капсулі (50 мг) після прийому їжі на ніч. Починаючи з 2-4-го тижня лікування, дозу препарату збільшують до 100 мг на   добу за 2 прийоми (по 1 капсулі вранці і ввечері після їди). Препарат застосовують протягом тривалого періоду (не менше 6 місяців).

Тривалість курсу лікування встановлює лікар індивідуально.

Пацієнти з хронічною нирковою недостатністю.

При нирковій недостатності може змінюватися фармакокінетика діацереїну. У цих випадках           рекомендується знижувати дозу до 1 капсули на добу (кліренс креатиніну < 30 мг/мл).

 

Побічні реакції.

Можливі диспепсичні явища, діарея, біль у животі, які виникають протягом першого місяця лікування.

Інші побічні ефекти включають підвищення рівня печінкових ферментів, інтенсивне забарвлення сечі в жовтий колір, алергічні шкірні реакції (кропив’янка, свербіж).

 

Передозування.

При випадковому або навмисному прийомі великих доз діацереїну може виникнути діарея.

Специфічного антидоту не існує. Невідкладне лікування полягає у відновленні електролітного      балансу.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Протипоказано.

 

Діти.

Ефективність і безпека застосування препарату дітям не встановлені, тому діацереїн протипоказано застосовувати у цій віковій групі.

 

Особливості застосування.

З огляду на пізній початок дії (через 2-4 тижні) протягом першого місяця лікування Флекцерином його можна поєднувати з іншими нестероїдними протизапальними препаратами та аналгетиками.

Під час терапії діацереїном слід періодично (1 раз на 2-3 місяці) робити розгорнутий аналіз крові, визначення ферментів печінки та аналіз сечі.

Слід тимчасово припинити лікування у випадку терапії антибіотиками, оскільки останні можуть вплинути на кишкову флору та кінетику препарату. Лікування діацереїном може посилити симптоми ентероколіту у хворих, які приймають антибіотики та хіміотерапію, що впливають на кишкову флору. З обережністю призначати пацієнтам із хронічною нирковою недостатністю.

У ході досліджень не відбувалося фармакокінетичних змін діацереїну при помірному і тяжкому цирозі печінки.

При застосуванні діацереїну з їжею зростає всмоктування препарату (на 24 %); з іншого боку, тривалий дефіцит їжі зменшує біодоступність діацереїну. Як частота виникнення побічних ефектів, так і прискорений транзит через кишечник прямо пропорційно залежать від кількості діацереїну, що всмоктався. Прийом препарату натщесерце або після дуже невеликої кількості їжі може призвести до розвитку побічної дії.

Препарат містить лактозу, тому його не слід застосовувати при спадковій непереносимості галактози, дефіциті лактази Лаппа або порушенні мальабсорбції глюкози-галактози.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Немає повідомлень про вплив діацереїну на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Діацереїн не слід приймати одночасно з препаратами, які змінюють проходження вмісту кишечнику або волокнами рослинного походження. Слід уникати одночасного застосування препаратів, які містять гідроксид алюмінію та магнію, тому що це може вплинути на всмоктування діацереїну.

Встановлено синергічну дію діацереїну з нестероїдними протизапальними засобами та ненаркотичними аналгетиками.

Не слід застосовувати Флекцерин одночасно з хіміотерапією або антибіотиками, що впливають на кишкову флору, а також із проносними лікарськими засобами.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Флекцерин – це лікарський засіб для лікування остеоартриту та остеоартрозу, який має аналгетичні, антипіретичні та протизапальні властивості. Діацереїн класифікується як повільно діючий засіб, ефект якого з’являється протягом 2-4 тижнів лікування і досягає клінічної значущості після 4-6 тижнів. Він має оригінальний механізм дії, що відрізняється від механізму дії нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ). Діацереїн, як і його активний метаболіт реїн, інгібує синтез та активність інтерлейкіну-1 (IL-1), що відіграє провідну роль у патогенезі остеоартриту, і водночас підвищує продукування трансформуючого фактора росту-b (TGF-b), який ініціює проліферацію хондроцитів і стимулює продукування колагену II, протеогліканів і гіалурону.

На відміну від нестероїдних протизапальних засобів діацереїн не інгібує синтез простагландинів і, отже, не має гастродуоденальних побічних ефектів.

Фармакокінетика.

Абсорбція діацереїну уповільнюється при одночасному застосуванні з їжею. Діацереїн повністю конвертується у реїн-метаболіт шляхом деацелювання перед надходженням у центральний кровообіг. Біодоступність реїн-метаболіту становить 35-56 %. Об’єм розподілу – приблизно 13,2 л. Реїн-метаболіт зв’язується з білками плазми майже на 99 %, проте цей зв’язок не є стабільним. Реїн-метаболіт або виводиться нирками у незміненому вигляді (20 %), або кон’югується у печінці до реїн-глюкуроніду (60 %) або реїн-сульфату (20 %), які також виводяться з сечею. Період напіввиведення становить приблизно 7-8 годин.

При застосуванні діацереїну у пацієнтів літнього віку не відзначалося будь-яких змін його фармакокінетичних властивостей.

 

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: капсули тверді желатинові № 1 з кришечкою і корпусом зеленого кольору. Вміст капсул – гранульований порошок жовтого кольору.

 

Термін придатності. 2 роки.

 

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

 

Упаковка. По 10 капсул у блістері; по 1 або 3 блістери у пачці.

 

Категорія відпуску. За рецептом.

 

Виробник. ПАТ «Київський вітамінний завод».

 

Місцезнаходження. Україна, 04073, м. Київ, вул. Копилівська, 38.


Капсулы Флекцерин 50 мг №30 Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Капсулы Флекцерин 50 мг №30 Видеообзор

Капсулы Флекцерин 50 мг №30 Характеристики

Лікарська форма Капсули тверді по 50 мг № 10х1, № 10х3 у блістерах в пачці
Виробник ПАТ "Київський вітамінний завод", Україна
Вік не застосовуеться дітям
Міжнародне найменування Diacerein
Показання Ревматичні захворювання суглобів (остеоартрити, остеоартрози).
Протипоказання Підвищена чутливість до компонентів препарату або до антрахінону в анамнезі.
Склад діюча речовина: diacerein; 1 капсула містить діацереїну 50 мг; допоміжні речовини: лактози моногідрат, натрію кроскармелоза, повідон, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат; тверда желатинова капсула містить: желатин, індигокармін (індиготин) (Е 132), хіноліновий жовтий (Е 104), титану діоксид (Е 171).
Термін придатності 2 роки
Українська назва ФЛЕКЦЕРИН
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби. Код АТС M01A X21.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги