www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Энтероспазмил №30 капсулы

 • Купить Энтероспазмил №30 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 1996002
Нет в наличии
сообщить о появлении
Основные физико-химические свойства:
Аналоги

Описание Энтероспазмил №30 капсулы

Энтероспазмил №30 отпускается в виде белых капсул с белым порошкообразным содержимым, которые упакованы в блистеры по 15 штук и по 2 блистера в картонной коробочке. Согласно отзывам, стоимость Энтероспазмила в Украине, полностью оправдывает его качество - медпрепарат отлично справляется с нарушениями функций желудка и кишечными расстройствами.


Так как данное медсредство предназначено для устранения дисфункций желудочно-кишечного тракта, показания для применения Энтероспазмила, обозначенные в инструкции, заключаются в следующем:


 • спазматические боли гладкой мускулатуры и нарушения в ее работе;

 • вздутие, вызванное заболеваниями желудочно-кишечного тракта;

 • затрудненное или болезненное пищеварение;

 • заглатывание большого количества воздуха в процессе приема пищи;

 • гастрокардиальный синдром;

 • период реабилитации после хирургических операций;

 • воспаление слизистого слоя желудка, в следствие которого происходит нарушение его функций;

 • воспалительное заболевание толстой кишки;

 • заболевания гинекологической этиологии и болезни мочевыводящих путей.


В описании также указано, что Энтероспазмил может использоваться в качестве вспомогательного медсредства, используемого перед обследованием органов, располагающихся в малом тазу и брюшной полости. Противопоказан медпрепарат при наличии кишечной непроходимости, а также при заболеваниях желудочно-кишечного тракта, имеющих хроническую форму и не поддающихся лечению. Употребление Энтероспазмила с анальгетиками, например, Морфина или его аналоги, может спровоцировать спазматический синдром.


Для беременных и кормящих грудью медпрепарат необходимо употреблять только после рекомендаций гастроэнтеролога. Среди побочных эффектов могут наблюдаться высыпания на кожных покровах, крайне редко – бронхоспазмы. Допускается употребление медпрепарата детям, достигших 6-ти лет. Принимать фармацевтическое средство следует за пол часа до трапезы, запивая небольшим количеством воды комнатной температуры.Как выгодно купить Энтероспазмил. Цена и качествоКупить Энтероспазмил в Украине, включая города Киев, Днепр, Харьков, Одесса, Львов, можно в нашей интернет-аптеке. Цена на Энтероспазмила при этом будет везде одинаковая. 

Энтероспазмил №30 капсулы Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ЕНТЕРОСПАЗМІЛ

(ENTEROSPASMYL)

 

Склад:

діючі речовини: 1 капсула містить флороглюцинолу дигідрату 80 мг, симетикону 125 мг;

допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний, тальк, целюлоза мікрокристалічна, кальцію гідрофосфат, желатин, сірки діоксид (Е 220), титану діоксид (Е 171).

 

Лікарська форма. Капсули.

Основні фізико-хімічні властивості: білого кольору матові капсули, розмір 0, які містять порошок білого кольору.

 

Фармакотерапевтична група.

Засоби для лікування функціональних розладів шлунково-кишкового тракту.

Код АТХ А03А Х.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Ентероспазміл комбінований препарат, який включає неатропіновий спазмолітичний засіб флороглюцинол дигідрат та симетикон, що запобігає накопиченню газів у кишечнику.

Симетикон – нетоксична інертна поверхнево активна речовина на основі кремнію, яка перешкоджає утворенню і сприяє руйнуванню газових пухирців. Завдяки зменшенню поверхневого натягу спричиняє з’єднання пухирців газу у шлунково-кишковому тракті, що призводить до дисперсії та вивільнення газу фізіологічним шляхом.

Симетикон попереджує утворення дефектів зображення, які виникають через газові пухирці при ультразвуковому або рентгенологічному дослідженнях.

Флороглюцинолу дигідрат сповільнює надлишкову моторику ободової та товстої кишок, що типово виникає у відповідь на прийом  їжі у пацієнтів з функціональними кишковими розладами.

Клінічні дослідження підтверджують розслаблюючий ефект гладкої мускулатури шлунково-кишкового тракту.

 

Фармакокінетика.

Після прийому внутрішньо флороглюцинол швидко абсорбується і метаболізується під час першого проходження через печінку, виводиться з організму у вигляді метаболітів переважно із сечею. Час досягнення максимальної концентрації у плазмі крові Тmax − 1 година, при значенні Cmax 2,74 мг/мл період напіввиведення T½ становить 2 години. Системна біодоступність після перорального прийому – 30 %.

Симетикон не абсорбується в організмі, після проходження через шлунково-кишковий тракт виводиться у незміненому вигляді.

 

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Спазми гладкої мускулатури, у тому числі ті, що супроводжуються больовим синдромом різної інтенсивності, та метеоризм різної етіології: здуття живота при функціональних шлунково-кишкових захворюваннях, диспепсія, аерофагія, синдром Ремхельда, післяопераційний період, гастрит, кардіо- та/або пілороспазм, ентерит, коліт, функціональна діарея, спастичний коліт із запором, синдром подразненого кишечнику, холецистолітіаз, холангіолітіаз, холецистит, перихолецистит, холангіт, папіліт; захворювання сечовивідних шляхів та гінекологічні захворювання, що супроводжуються спазмами гладкої мускулатури та флатуленцією.

Як допоміжний засіб перед рентгенологічним, ультразвуковим та інструментальним обстеженням органів черевної порожнини і малого таза.

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до флороглюцинолу дигідрату, симетикону або до інших компонентів препарату.

Кишкова непрохідність, обструктивні стани шлунково-кишкового тракту.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Необхідно уникати взаємодії флуроглюцинолу з сильними анальгетиками, такими як морфін або його похідні, через можливий спазматичний ефект.

 

Особливості застосування.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат не слід призначати в І триместрі вагітності. Щодо застосування препарату в                 ІІ-ІІІ триместрах вагітності необхідно проконсультуватися з лікарем.

На період годування груддю застосування препарату слід припинити.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не впливає.

 

Спосіб застосування та дози.

Препарат приймати до їди, а у разі необхідності – при появі болісних відчуттів, запиваючи невеликою кількістю води. Тривалість лікування визначається індивідуально та залежить від  наявності та тривалості симптомів захворювання.

Діти віком від 6 до 12 років: приймати по 1 капсулі 3 рази на добу.

Дорослі та діти віком від 12 років: при функціональних шлунково-кишкових захворюваннях, при захворюваннях жовчовивідних шляхів, при захворюваннях сечовивідних шляхів та гінекологічних захворюваннях – по 2 капсули 3 рази на добу.

Для підготовки до рентгенологічних та/або ультразвукових досліджень рекомендується приймати за добу до дослідження по 1 капсулі 2 рази на добу та 1 капсулу вранці у день дослідження.

Максимальна добова доза становить 6 капсул, що відповідає 480 мг флороглюцинолу дигідрату та 750 мг симетикону.

 

Діти.

Препарат застосовувати дітям віком від 6 років.

 

Передозування.

Дотепер випадки передозування невідомі.

 

 

 

Побічні реакції.

В окремих випадках при застосуванні препарату можуть спостерігатися реакції гіперчутливості, такі як шкірні алергічні реакції (шкірні висипання, свербіж), бронхоспазм.

 

Термін придатності. 2 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

 

Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці. Не заморожувати!

 

Упаковка. По 15 капсул у блістері, 1 або 2 блістери у картонній коробці.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.

 

Виробники.

1.        Фармацевтична лабораторія РОДАEЛЬ, Франція/Laboratoires Pharmaceutiques RODAEL, France.

 

2.        Альфа Вассерман С.п.А., Італія/Alfa Wassermann S.р.A., Italy.

 

Місцезнаходження виробників та їхня адреса місця провадження діяльності.

1.        Вул. Сокс, 1, 59380, Бєрн, Франція/1 route de Socx, 59380 Bierne, France.

 

2.        Віа Енріко Фермі, 1, Аланно, 65020, Італія/Via Enrico Fermi, 1, Alanno, 65020, Italy.

Энтероспазмил №30 капсулы Все формы препарата

Энтероспазмил №30 капсулы Отзывы (0)

Все отзывы Все вопросы
Оставить отзыв
Как вы оцениваете этот товар?

Оставить вопрос
Как вы оцениваете этот товар?

Энтероспазмил №30 капсулы Видеообзор

Энтероспазмил №30 капсулы Характеристики

Лікарська форма Капсули по № 30 (15х2)
Виробник Фармацевтична лабораторія РОДАЕЛЬ, Франція Альфа Вассерманн С.п.А., Італія
Вік від 6 років.
Показання Спазми гладкої мускулатури, у тому числі ті, що супроводжуються больовим синдромом різної інтенсивності, та метеоризм різної етіології: здуття живота при функціональних шлунково-кишкових захворюваннях, диспепсія, аерофагія, синдром Ремхельда, післяопераційний період, гастрит, кардіо- та/або пілороспазм, ентерит, коліт, функціональна діарея, спастичний коліт із запором, синдром подразненого кишечнику, холецистолітіаз, холангіолітіаз, холецистит, перихолецистит, холангіт, папіліт; захворювання сечовивідних шляхів та гінекологічні захворювання, що супроводжуються спазмами гладкої мускулатури та флатуленцією. Як допоміжний засіб перед рентгенологічним, ультразвуковим та інструментальним обстеженням органів черевної порожнини і малого таза.
Протипоказання Підвищена чутливість до флороглюцинолу дигідрату, симетикону або до інших компонентів препарату. Кишкова непрохідність, обструктивні стани шлунково-кишкового тракту.
Склад діючі речовини: 1 капсула містить флороглюцинолу дигідрату 80 мг, симетикону 125 мг; допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний, тальк, целюлоза мікрокристалічна, кальцію гідрофосфат, желатин, сірки діоксид (Е 220), титану діоксид (Е 171).
Термін придатності 2 роки
Українська назва ЕНТЕРОСПАЗМІЛ
Упаковка у блістерах
Фармакотерапевтична група Засоби для лікування функціональних розладів шлунково-кишкового тракту.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.