www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Энерлив 300 мг N30 капсулы

Loading...
    Купить Энерлив 300 мг N30 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Энерлив 300 мг N30 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Энерлив 300 мг N30 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24
Аналоги

Описание Энерлив 300 мг N30 капсулы

Капсулы Энерлив 300 мг №30 являются препаратом, который используют в терапии гепатитов различной этиологии. Активный компонент данного препарата – это соевые фосфолипиды, обогащенные и обезжиренные. Благодаря их воздействию на организм применение Энерлива позволяет сократить печеночное жировое перерождение, понизить холестерин, а также заметно снижают скорость развития соединительной ткани в печени. Информацию о составе, а также фармакологии и фармакинетике препарата содержит официально признанная инструкция Энерлива, вложенная в каждую упаковку.


Данный препарат назначают при гепатитах, как острых, так и хронических, а также гепатозах, вызванных токсинами, лекарственными препаратами, алкоголем и перееданием, различными ядами. Кроме того, существуют положительные отзывы об Энервиле как о препарате для лечения легких случаев гиперхолестеринемии в случаях, когда диета и немедикаментозные принципы лечения не помогают.

Описание способа применения Энерлива:


Препарат Энерлив принимают трижды в день перед приемом пищи по 2 капсулы, не разжевывая и запивая большим количеством воды. Данная дозировка актуальна для взрослых пациентов и подростков старше 12 лет. Решение о необходимости применения препарата в терапии детей до 12 лет принимает исключительно врач – так же, как и продолжительность курса. Не используют данный препарат для лечения пациентов с антифосфолипидным синдромом, чувствительностью к компонентам лекарства, а также аллергией на сою и арахис. Не рекомендуется использовать беременным и кормящим женщинам.


Цена Энерлив может быть различной в разных аптеках Киева и Украины. Если же вы хотите купить Энерлив выгодно, оформляйте заявку на нашем сайте. Так вы быстро получите свой заказ в своем городе, сможете подобрать аналоги Энерлива либо других препаратов с нашими консультантами, а также сэкономите средства!

Энерлив 300 мг N30 капсулы Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

 

ЕНЕРЛІВâ

(ENERLIVâ)

 

Склад лікарського засобу:

діюча речовина: 1 капсула м’яка містить знежирених збагачених соєвих фосфоліпідів 300 мг;

допоміжні речовини: моно-, ди- ефіри жирних харчових кислот і гліцерину, тригліцериди середнього ланцюга, олія соєва рафінована, альфа-токоферол, желатин; гліцерин 85 %.

 

Лікарська форма. Капсули м’які.

Довгасті безбарвні прозорі желатинові капсули, що містять в’язку рідину від золотисто-жовтого до жовто-коричневого кольору.

 

Назви та місцезнаходження виробників.

 

Випуск серій:

 

Каталент Німеччина Ебербах ГмбХ.

Catalent Germany Eberbach GmbH.

Гамельсбахер штрасе 2, 69412 Ебербах, Німеччина. 

Gammelsbacher str. 2, 69412 Eberbach, Germany.

 

БЕРЛІНХЕМІ АГ -.

Berlin- Chemie AG.

Глінікер Вег 125, 12489 Берлін, Німеччина.

Glienicker Weg 125, 12489 Berlin, Germany.

 

Фармакотерапевтична група.

Препарати, що застосовуються при захворюваннях печінки, ліпотропні речовини. Код АТС А05В А.
При ушкодженнях печінки мембрани гепатоцитів та їх органели завжди зазнають ушкоджень, що може призводити до зміни активності мембрано-зв’язаних ферментів та рецепторних систем, порушення метаболічної функції клітини та зниження інтенсивності регенерації печінки. Фосфоліпіди, що містяться у препараті, за своєю хімічною структурою подібні до ендогенних фосфоліпідів, але набагато переважають їх за рахунок високого вмісту поліненасичених жирних кислот. Ці високоенергетичні сполуки вбудовуються переважно у структури клітинних мембран та полегшують відновлення ушкоджених тканин печінки. Оскільки цис-подвійні зв’язки цих полієнових кислот перешкоджають паралельному розташуванню вуглеводних ланцюгів мембранних фосфоліпідів, щільність розташування фосфоліпідних структур зменшується, внаслідок чого швидкість надходження та виведення речовин зростає. Зв’язані з мембраною ферменти утворюють функціональні одиниці, які можуть посилювати їх активність та забезпечувати фізіологічний перебіг основних метаболічних процесів.
Фосфоліпіди впливають на порушений ліпідний обмін шляхом регуляції метаболізму ліпопротеїдів, у результаті чого нейтральні жири та холестерин перетворюються на форми, придатні для транспортування, особливо завдяки збільшенню здатності ліпопротеїдів високої щільності (ЛПВЩ) приєднувати холестерин, та спрямовуються для подальшого окислення. Під час виведення фосфоліпідів через жовчовивідні шляхи літогенний індекс знижується і відбувається стабілізація жовчі.
При пероральному застосуванні більша частина препарату всмоктується у тонкому кишечнику. Основна його кількість розщеплюється під дією фосфоліпази-А до 1-ацил-лізо-фосфатидилхоліну, 50 % якого одразу реацилюються у поліненасичений фосфатидилхолін ще під час всмоктування у кишечнику. Поліненасичений фосфатидилхолін проникає у кров через лімфатичні шляхи і далі, переважно у комплексі з ЛПВЩ, транспортується у печінку. Максимальний вміст фосфатидилхоліну у крові через 6-24 години після перорального застосування становить у середньому 20 %. Період напіввиведення для холінового компонента становить 66 годин, для ненасичених жирних кислот – 32 години.
 

Показання для застосування.

Жирова дегенерація печінки (у тому числі ураження печінки при діабеті), гострі та хронічні гепатити, цироз печінки, перед- та післяопераційне лікування хворого при хірургічному втручанні на печінці та жовчовивідних шляхах, токсичні ураження печінки, токсикози вагітності, радіаційний синдром.

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.

 

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Вказівка для хворих на цукровий діабет: 1 капсула містить менше 0,1 хлібної одиниці.

 

 

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Протипоказань немає.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами не змінюється.

 

Діти. Препарат призначений для застосування дітям старше 12 років.

 

Спосіб застосування та дози.

Дорослі та діти старше 12 років. Початкова доза становить 2 капсули Енерлівуâ 3 рази на добу, а підтримуюча – 1 капсула 3 рази на добу.

Препарат застосовують під час вживання їжі, не розжовують та запивають невеликою кількістю рідини.

Рекомендована тривалість лікування становить не менше 3 місяців.

 

Передозування.

Повідомлень про передозування Енерлівуâ або про інтоксикацію ним  досі не надходило.

 

Побічні ефекти.

Частота явищ визначається таким чином: дуже часто (≥ 1/10); часто (≥ 1/100 до < 1/10); іноді (≥ 1/1000 до < 1/100); рідко (≥ 1/10000 до < 1/1000); дуже рідко (< 1/10000), у тому числі поодинокі випадки.

Іноді можуть мати місце такі порушення з боку травного тракту як скарги з боку шлунка, рідкі випорожнення, понос. У поодиноких випадках були повідомлення про абдомінальний біль та нудоту.

Дуже рідко спостерігаються алергічні реакції, у тому числі екзантема та кропив’янка. Дуже рідко можуть спостерігатися свербіж та шкірні висипання. У рідких випадках соєва олія може спричинити тяжкі алергічні реакції.

Було одне повідомлення про появу у жінки петехій та кровотечі у міжменструальний період, однак причинний зв’язок з препаратом Енерлівâ не був встановлений.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Можлива взаємодія Енерлівуâ з антикоагулянтними засобами на зразок кумарину (варфарин,  фенпрокумон), тому може виникнути необхідність у корекції дози цього лікарського засобу.

 

Термін придатності. 2 роки. Не застосовувати лікарський засіб після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

 

Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 °С. Лікарський засіб зберігати у недоступному для дітей місці.

 

Упаковка. По 10 або по 20 капсул м’яких у блістері; по 3 або по 5 блістерів по 10 капсул у картонній коробці; по 5 блістерів по 20 капсул у картонній коробці.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.


Энерлив 300 мг N30 капсулы Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • Лариса 01.08.2013 Применял при гиперхолестеринемии ,показатели по холестерине за месяц улучшились,хотя и кушаю очень много и диету не всегда получается соблюдать ,так что рекомендую .проблема только в том ,что последнее время тяжело его купить...
  • Инна 20.06.2013 Пила энерлив два месяца. В целом, все хорошо, эффект ожидаемый был, побочных действий мною особых замечено не было
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Энерлив 300 мг N30 капсулы Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Энерлив 300 мг N30 капсулы Характеристики

Лікарська форма Капсули м'які по 300 мг, по 10 капсул у блістері, по 3, або по 5 блістерів в картонній коробці; по 20 капсул у блістері, по 5 блістерів в картонній коробці
Виробник Каталент Німеччина Ебербах ГмбХ (виробництво "in bulk", контроль серій), Німеччина Каталент Німеччина Шорндорф ГмбХ (кінцеве пакування), Німеччина БЕРЛІН-ХЕМІ АГ (кінцеве пакування, контроль та випуск серій), Німеччина
Вік 12+
Міжнародне найменування Mono
Показання Жирова дегенерація печінки (у тому числі ураження печінки при діабеті), гострі та хронічні гепатити, цироз печінки, перед- та післяопераційне лікування хворого при хірургічному втручанні на печінці та жовчовивідних шляхах, токсичні ураження печінки, токсикози вагітності, радіаційний синдром.
Протипоказання Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.
Склад діюча речовина: 1 капсула м’яка містить знежирених збагачених соєвих фосфоліпідів 300 мг; допоміжні речовини: моно-, ди- ефіри жирних харчових кислот і гліцерину, тригліцериди середнього ланцюга, олія соєва рафінована, альфа-токоферол, желатин; гліцерин 85 %.
Термін придатності 2 роки
Українська назва ЕНЕРЛІВ
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Препарати, що застосовуються при захворюваннях печінки, ліпотропні речовини. Код АТХ А05В А.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.