www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Энджерикс-B для детей 0.5 мл 10 мкг №10

  • Купить Энджерикс-B для детей 0.5 мл 10 мкг №10 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 863159
Нет в наличии
сообщить о появлении
Основные физико-химические свойства:
Аналоги

Описание Энджерикс-B для детей 0.5 мл 10 мкг №10

Препарат Энджерикс-B для детей 0.5мл 10мкг №10 является вакциной, направленной на создание защиты организма ребенка против вируса гепатита В. В основу вакцины входит антиген гепатита В, который переносится частицами гидроксид алюминия. Активным компонентом препарата является специальная культура дрожжей, а не донорская кровь больных.

Вакцина Энджерикс-B полностью соответствует всем правилам ВОЗ и является абсолютно безопасной. Действие препарата основывается на проникновении антигена в организм и провоцировании формирования антител к этому вирусу. В результате образуется устойчивый специфический иммунитет к данной разновидности инфекции. 

Здоровым младенцам прививка Энджерикс-B делается при рождении, в 1 месяц и в 6 месяцев, стойкость иммунитета к вирусу гепатита В определяют в возрасте 7 месяцев.

Вакцина имеет вид суспензии для инъекционного введения. В инструкции к препарату детально описаны способы применения средства. Раствор вводится внутримышечно: детям постарше в дельтовидную мышцу, а грудничкам в бедро. Есть несколько различных схем иммунизации, однако при них подразумевается выполнение трех инъекций. При некоторых программах вероятно проведение ревакцинации.

В описании Энджерикс-B присутствует информация о том, что вакцинация данным препаратом противопоказана при непереносимости компонентов средства и недугах инфекционного характера с острой формой, при которых присутствует лихорадка и жар.

Цена Энджерикс-B для детей 0.5 мл 10 мкг №10 актуальна при заказе на сайте. Купить Энджерикс-B для детей 0.5 мл 10 мкг №10 в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы.

Энджерикс-B для детей 0.5 мл 10 мкг №10 Инструкция

Інструкція 
медичного імунобіологічного препарату
Енджерикс-В /Engerix ™ -B

Вакцина для профілактики вірусного гепатиту В, рекомбінантна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА.
міжнародна непатентована назва:  Hepatitis B (rDNA) vaccineосновні властивості лікарської форми: Енджерикс™-В, Вакцина для профілактики вірусного гепатиту В, рекомбінантна - стерильна суспензія, що містить очищений основний поверхневий антиген вірусу, одержаний за допомогою технології рекомбінантної ДНК та адсорбований на гідроксиді алюмінію. Антиген виділяють із культури дріжджових клітин (Saccharomyces cerevisiae), у яких є ген, що кодує основний поверхневий антиген вірусу гепатиту В (HВsAg). Цей поверхневий антиген дріжджових клітин ретельно очищають за допомогою декількох фізико-хімічних методів, що застосовуються послідовно. Поверхневий антиген спонтанно трансформується у сферичні частки діаметром 20 нм, в яких містяться неглікозильовані поліпептиди антигену і ліпідний матрикс, що складається, головним чином, з фосфоліпідів. Велика кількість ретельних досліджень показала, що ці частки мають властивості, характерні для природного HВsAg. Стандартизація методів ферментації та очищення дозволила забезпечити високу стабільність складу вакцини Енджерикс™-В. Вакцина проходить високий ступінь очищення і відповідає вимогам ВООЗ для рекомбінантних вакцин проти гепатиту В. Для її виробництва не використовуються субстанції людського походження.
СКЛАД. Доза вакцини (1,0 мл)  містить: діючі речовини:  20 мкг HВsAg;
доза вакцини (0,5 мл) містить: діючі речовини:  10 мкг HBsAg.
Допоміжні речовини: алюмінію гідроксид, натрію хлорид, динатрію фосфат дигідрат, натрію фосфорнокислий однозаміщений 2-водний, вода для ін’єкцій.
Полісорбат 20 (присутній у слідових кількостях як результат виробничого процесу).
ЛІКАРСЬКА ФОРМА. Суспензія для ін’єкцій.
Фармакотерапевтична група. Противірусні вакцини. Вакцина для профілактики гепатиту В.
КОД за АТС. J07B C01.
ІМУНОБІОЛОГІЧНІ ТА БІОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ.
Фармакодинаміка.
Вакцина Енджерикс™-В стимулює утворення специфічних гуморальних антитіл проти HBsAg (основного поверхневого антигену вірусу гепатиту В). Титр антитіл проти HBsAg, вищий за 10 МО/л, корелює з достатнім ступенем імунного захисту проти інфекції, викликаної вірусом гепатиту В (HBV).
Ефективність імунного захисту
У групах ризику: у широкомасштабних дослідженнях у новонароджених, дітей та дорослих, які входять до групи ризику, була продемонстрована 95-100 % ефективність імунного захисту.
Ефективність імунного захисту становила 95 % у новонароджених від HBsAg-позитивних матерів, імунізованих відповідно зі схемами у 0, 1  і 2 або 0, 1 і 6 місяців без супутнього введення HBIg (імуноглобуліна проти НВV) при народженні. Однак при одночасному введенні HBIg і вакцини при народженні дитини ефективність імунного захисту збільшувалася до 98%.
Через двадцять років після первинної вакцинації у дитинстві, діти, народжені матерями, які є носіями HBV, отримували повторну дозу Енджерикс™-В. Через один місяць мінімум 93% пацієнтів (N=75) мали вторинну імунну відповідь, що свідчить про наявність імунологічної пам’яті.
Здорові особи: у нижченаведеній таблиці сумовані рівні серопротекцій (у відсотках пацієнтів з титром антитіл проти HBsAg  ≥ 10 МО/л), отриманих у клінічних дослідженнях при застосуванні різних схем вакцинації (див. розділ «Спосіб застосування і дози»).

Групи пацієнтів Схема вакцинації Рівень серопротекції
Здорові особи 0, 1, 6 місяців
0, 1, 2 – 12 місяців
На 7-й місяць: ≥ 96 %
На 1-й місяць:  15 %
На 3-й місяць:  89 %
На 13-й місяць:  95,8 %
Здорові особи 20 років і старше 0, 7, 21 день – 12 місяців На 28-й день:  65,2 %
На 2-й місяць:  76 %
На 13-й місяць:  98,6 %

Порівняльна таблиця ефективності імунного захисту (серопротекція СП), досягнутого при застосуванні двох різних дозових схем у осіб віком від 11 до 15 років включно протягом
66 місяців спостереження після першої дози первинної вакцинації:
Групи вакцинованих Показник серопротекції
 Місяць 2 Місяць 6 Місяць 7 Місяць 30 Місяць 42 Місяць 54 Місяць 66
Енджерикс™-В
10 мкг
(схема 0, 1, 6 місяців)
55,8 % 87,6 % 98,2 % 96,9 % 92,5 % 94,7 % 91,4 %
Енджерикс™-В
20 мкг
(схема 0, 6 місяців)
11,3 % 26,4 % 96,7 % 87,1 % 83,7 % 84,4 % 79,5 %

Наведені дані свідчать, що первинна вакцинація індукує циркуляцію антитіл до HBsAg, яка зберігається  протягом щонайменше 66 місяців. Після завершення курсу первинної вакцинації у кожний проміжок часу немає суттєвої клінічної різниці у рівні серопротекції при порівнянні 2-х схем вакцинації.  Всі суб’єкти з обох груп вакцинації (включаючи тих, які мали рівень антитіл до HBsAg < 10 МО/л) отримали додаткову дозу на 72-му та 78-му місяці після первинної вакцинації. Через 1 місяць після цієї додаткової дози у всіх вакцинованих була виявлена анамнестична відповідь на цю дозу та доведена серопротекція (тобто рівень антитіл до HBsAg був ≥ 10 МО/л). Ці дані підтверджують, що захист проти гепатиту В здійснюється через імунну відповідь у всіх пацієнтів, які відповіли на первинну вакцинацію, але втратили захисний рівень антитіл проти гепатиту В.
Ревакцинація у здорових осіб
Пацієнти (N=284) віком 12-13 років, яким проводилася вакцинація у дитинстві з введенням 3 доз Енджерикс™-В, одержали повторну дозу. Через один місяць у 98,9% пацієнтів було досягнуто рівень серопротекції.
Пацієнти з нирковою недостатністю включаючи пацієнтів, які перебувають на гемодіалізі:

Вік (роки) Схема вакцинації Рівень серопротекції
16 років і старше 0, 1, 2, 6 місяців
(2 x 20 мг)
На 3-й місяць: 55,4 %
На 7-й місяць: 87,1 %

Пацієнти з цукровим діабетом II типу:
Вік (роки) Схема вакцинації Рівень серопротекції на
7-й місяць
20-39 0, 1, 6 місяців
(20 мг)
88,5 %
40-49 81,2 %
50-59 83,2 %
≥ 60 58,2 %

·        Зниження частоти гепатоцелюлярної карциноми у дітей.
Після вакцинації з метою профілактики гепатиту В, проведеної в національному масштабі на Тайвані, у дітей 6-14 років спостерігалося значне зниження частоти розвитку гепатоцелюлярної карциноми. Мало місце також значне зниження поширеності антигену вірусу гепатиту В, персистенція якого є суттєвим фактором у розвитку гепатоцелюлярної карциноми.
ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ. Енджерикс™-В показаний для активної імунізації з метою профілактики захворювання, викликаного усіма відомими підтипами HBV у пацієнтів будь-якого віку, для яких існує ризик інфікування.
У зонах з низькою ендемічністю гепатиту В рекомендується імунізувати вакциною Енджерикс™-В новонароджених дітей та підлітків, а також осіб, що складають  групи підвищеного ризику інфікування:
–               медичні працівники,
–               співробітники міліції, пожежних бригад, військовослужбовці,
–               пацієнти, яким проводилось переливання крові,
–               особи, які проживають у спеціальних установах, та персонал, який їх обслуговує,
–               особи, у яких підвищений ризик захворюваності пов’язаний з їхньою сексуальною орієнтацією,
–               наркомани, які використовують наркотики у вигляді ін’єкцій,
–               особи, які виїжджають у зони з високою ендемічністю гепатиту В,
–               діти, народжені матерями – носіями вірусу гепатиту В,
–               уродженці зон з високою ендемічністю гепатиту В,
–               пацієнти із серповидно-клітинною анемією,
–               пацієнти, що чекають на трансплантацію органів та тканин,


Энджерикс-B для детей 0.5 мл 10 мкг №10 Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Энджерикс-B для детей 0.5 мл 10 мкг №10 Видеообзор

Энджерикс-B для детей 0.5 мл 10 мкг №10 Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
С этим товаром покупают