www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Дуспаталин 200 мг N30 таблетки

Loading...
  Купить Дуспаталин 200 мг N30 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Дуспаталин 200 мг N30 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Дуспаталин 200 мг N30 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24
Аналоги

Описание Дуспаталин 200 мг N30 таблетки

Таблетки Дуспаталин 200 мг №30 – это препарат с действующим компонентом мебеверин, который таким образом действует на организм, что ионы кальция не могут попадать в клетки гладкой мускулатуры кишечника. Описание Дуспаталина говорит о том, что данный препарат устраняет спазм, при этом не оказывая подавляющего действия на перистальтику органов, расслабляет сфинктер, а также – желчевыводящие пути. Применение Дуспаталина максимально безопасно, так как в кровь поступают только неактивные вещества, быстро выводящиеся желчью и почками.


Инструкция Дуспаталина рекомендует данный препарат в таких ситуациях:

 • различные заболевания желчных путей;
 • синдром раздраженного кишечника;
 • спазмический абдоминальный болевой синдром разной степени тяжести.Цена Дуспаталин 200 мг N30 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Дуспаталин 200 мг N30 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Дуспаталин 200 мг N30 таблетки Инструкция

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування лікарського засобу

 

ДУСПАТАЛІН®

(DUSPATALIN®)

 

Склад:

діюча речовина: мебеверину гідрохлорид;

1 таблетка містить мебеверину гідрохлориду 135 мг;

допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; крохмаль картопляний; повідон; тальк; магнію стеарат;

оболонка: тальк, сахароза, желатин, акація, віск карнаубський.

 

Лікарська форма. Таблетки, вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: кругла таблетка білого кольору, вкрита цукровою оболонкою, діаметром 11 мм та вагою 420 мг.

 

Фармакотерапевтична група. Засоби при функціональних шлунково-кишкових розладах. Синтетичні антихолінергічні засоби, естерифіковані третинні аміни.

Код АТХ А03А А04.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Мебеверин є міотропним спазмолітиком з прямою дією на гладку мускулатуру шлунково-кишкового тракту. Він усуває спазми без пригнічення нормальної моторики кишечнику.

Фармакокінетика.

Абсорбція.

Мебеверин швидко і повністю абсорбується  при пероральному застосуванні таблеток.

Розподіл.

Після багаторазового застосування значущого накопичення не спостерігається.

Біотрансформація.

Мебеверину гідрохлорид головним чином метаболізується естеразами, які на першому етапі метаболізму розщеплюють ефірні зв’язки з утворенням вератрової кислоти і мебеверинового спирту.

У плазмі  деметилкарбоксильна кислота (ДМКК)  є основним метаболітом. Період напіввиведення ДМКК у рівноважному стані становить 2,45 години. При багаторазовому застосуванні Cmax і tmax ДМКК становлять 1670 нг/мл і 1 годину відповідно.

Виведення.

Мебеверин повністю метаболізується і не екскретується у незміненому вигляді, а метаболіти виводяться практично повністю. Вератрова кислота екскретується із сечею. Мебевериновий спирт також виводиться нирками у вигляді відповідних карбоксильної (КК) та деметилкарбоксильної кислот (ДМКК).

 

Клінічні характеристики.  

Показання.

Симптоматичне полегшення синдрому подразненого кишечнику.

 

Протипоказання.

Гіперчутливість до активної речовини або до будь-якої допоміжної речовини.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Проводилися дослідження взаємодії тільки з алкоголем. Дослідження in vitro та in vivo на тваринах продемонстрували відсутність будь-якої взаємодії мебеверину гідрохлориду та етанолу.

 

Особливості застосування.

Оскільки таблетки препарату Дуспаталін®, вкриті оболонкою, містять лактозу та сахарозу, пацієнтам з рідкісними спадковими захворюваннями, такими як непереносимість галактози або фруктози, дефіцит лактази, синдром мальабсорбції глюкози-галактози або недостатність сахарази-ізомальтази, не слід приймати цей препарат.

Не слід застосовувати лікарський засіб без консультації з лікарем перед початком лікування у разі, якщо у вас вперше виникли наступні стани:

-        вік від 40 років,

-        кровотеча з кишечника,

-        нездужання або блювання,

-        блідість або відчуття втоми,

-        тяжкий запор,

-        лихоманка,

-        нещодавня поїздка за кордон,

-        вагітність або підозра на вагітність,

-        аномальна вагінальна кровотеча або виділення,

-        затруднене сечовипускання або біль при сечовипусканні.

Проконсультуйтесь з лікарем у разі виникнення нових симптомів, або у разі погіршення існуючих симптомів, або якщо симптоми не покращуються протягом більше 2 тижнів лікування.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність

Існують тільки дуже обмежені дані про застосування мебеверину у вагітних жінок. Дослідження репродуктивної токсичності у тварин є недостатніми. Мебеверин не рекомендується застосовувати протягом вагітності.

Годування груддю

Невідомо, чи екскретується мебеверин або його метаболіти у грудне молоко людини. Екскреція мебеверину у грудне молоко тварин не досліджена. Дуспаталін® не слід застосовувати у період  годування груддю.

 

Фертильність

Немає клінічних даних щодо впливу на чоловічу або жіночу фертильність; однак дослідження на тваринах не свідчать про шкідливий вплив мебеверину на фертильність.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або  іншими механізмами.

Дослідження впливу на здатність керувати автомобілем і працювати з механізмами не проводилися. Фармакодинамічний та фармакокінетичний профіль, а також постмаркетинговий досвід не свідчать про будь-який шкідливий вплив на здатність керувати автомобілем або працювати з механізмами.

 

Спосіб застосування та дози.

Для перорального застосування.

Таблетки слід запивати достатньою кількістю води (не менше 100 мл). Не рекомендується розжовувати у зв’язку з неприємним смаком.

Тривалість застосування необмежена.

Якщо одну або більше доз пропущено, пацієнт повинен прийняти наступну дозу, як призначено. Пропущену(і) дозу(и) не слід приймати додатково до регулярної дози.

Дорослі (в тому числі і пацієнти літнього віку):

Приймати по 1 таблетці 3 рази на добу бажано за 20 хвилин до прийому їжі.

Якщо симптоми зберігаються протягом більше 2 тижнів, слід проконсультуватися з лікарем.

Застереження:

Не слід перевищувати вказану дозу.

Спеціальні популяції.

Досліджень дозування для хворих літнього віку, пацієнтів з порушенням функції нирок та/або печінки не проводилося. З огляду на наявні постмаркетингові дані специфічного ризику для хворих літнього віку, пацієнтів з порушенням функції нирок та/або печінки не виявлено. Корекція дози для пацієнтів літнього віку та пацієнтів з порушенням функції нирок та/або печінки не вважається необхідною.

 

Діти.

Через недостатню кількість даних щодо безпеки та ефективності, препарат не рекомендується застосовувати дітям та підліткам до 18 років.

 

Передозування.

При передозуванні теоретично може спостерігатися збудження центральної нервової системи. У випадках передозування мебеверином симптоми були відсутні або вони були помірними і швидко зникали. Симптоми передозування, що спостерігалися, були неврологічного та кардіоваскулярного походження.

Специфічний антидот невідомий. Рекомендовано симптоматичне лікування при передозуванні. Промивання шлунка рекомендується тільки у випадку інтоксикації кількома препаратами, або у випадку коли симптоми передозування діагностовано протягом 1 години з моменту прийому лікарського засобу. Заходи для зниження абсорбції не є необхідними.

 

Побічні реакції.

Повідомлялося про наступні побічні реакції, що виникали спонтанно протягом            постмаркетингового застосування. Точну частоту за наявними даними точно визначити неможливо.

Спостерігалися алергічні реакції переважно з боку шкіри та реакції, що не обмежувались проявами тільки на шкірі.

Порушення з боку імунної системи:

гіперчутливість (анафілактичні реакції).

Порушення з боку шкіри і підшкірної клітковини:

кропив’янка, ангіоневротичний набряк, набряк обличчя,  висипання.

 

Термін придатності. 5 років.

 

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці у недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 ºС.

 

Упаковка. По 15 таблеток у блістері, по 1 бліcтеру у картонній коробці.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.

 

Виробник.

Абботт Хелскеа САС/Abbott Healthcare SAS.

 

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Рут де Бельвіль, Льйо ді Мелар, 01400, Шатийон-сюр-Шаларон, Франція/Route de Belleville, Lieu dit Maillard, 01400, Chatillon-sur-Chalaronne, France.

 

Повідомити Абботт про небажане явище або про скаргу на якість при застосуванні лікарського засобу Ви можете за телефоном (цілодобово) або за адресою:

Україна, 01032, Київ, вул. Жилянська, 110, 2 пов., тел. +380 44 498 6080 (для України та інших країн СНД).

Дуспаталин 200 мг N30 таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Stesss007 29.09.2016 Отличная аптека. Быстрое и качественное обслуживание. Всегда доставка в срок! Очень приятно сотрудничать! Могу только порекомендовать покупать тут препараты.
 • аноним 02.08.2016 Препарат помог снять спазм с желчных протоков и протоков поджелудочной железы, что улучшело мое самочувствие.Отмечу, что Дюспаталин способен снимать болевой синдром в течение 2 – 3 дней при обострении холецистита или панкреатита!!!Оч эффективный пр-т!)
 • admin apteka24 23.05.2016 Действующее вещество одно и то же, дозировка одинаковая отличаются только производителем. Дуспаталин делают во Франции, меверин - в Украине.
 • Светлана 06.11.2014 Неоднократно применяла в своей практике и слышала только положительные отзывы о дуспаталине. Люди на нем буквально вставали с постели. Он особенно эффективен и незаменим при печеночной колике, кто пережил эту боль, понимает, какой это ужас, и банальная но-шпа здесь уже не поможет. Кроме того, дуспаталин, хотя и очень дорогой, оправдывает себя тем, что является избирательным спазмолитиком, то есть действует конкретно на желудочно-кишечный тракт.
 • Angellinka 27.08.2014 Постоянно мучалась болями в кишечнике, не раз собиралась вызывать скорую. Бывали такие спазмы, что не могла пошевелиться, лежала в позе эмбриона. Врачи выписывали разные спазмолитики, но толку от них не было. Посоветовали Дуспаталин, выпила - через 15 минут боль как рукой сняло! ТЕперь всегда ношу его с собой)
 • Администрация 11.10.2014 Уважаемые клиенты! Данный препарат также известен по названием Дюспалтин (российское МОЗ) Дуспалтин использует МОЗ Украины.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
 • irbis80 22.05.2016 Здравствуйте. В чем отличие препарата Дуспаталин 200 мг N30 от Меверин 0.2 г N30 кроме цены? судя по симптомам -печеночная колика... (правда до этого человек лечился диабетоном, вот и доигрался похоже...) С Ув. [email protected]
Задать вопрос

Дуспаталин 200 мг N30 таблетки Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Дуспаталин 200 мг N30 таблетки Характеристики

Лікарська форма Капсули пролонгованої дії, тверді по 200 мг № 30 (10х3), № 30 (15х2), № 15 (15х1), № 60 (15х4) у блістерах
Виробник Абботт Хелскеа САС, Франція
Вік після 10 років
Міжнародне найменування Mebeverine
Показання Дорослі та діти віком від 10 років: · симптоматичне лікування абдомінального болю і спазмів, розладів кишечнику і відчуття дискомфорту у ділянці кишечнику при синдромі подразненого кишечнику; · лікування шлунково-кишкових спазмів вторинного ґенезу, спричинених органічними захворюваннями.
Протипоказання Гіперчутливість до активної речовини або до будь-якого з неактивних компонентів препарату.
Склад діюча речовина: 1 капсула містить мебеверину гідрохлориду 200 мг; допоміжні речовини: магнію стеарат, метакрилатного сополімеру дисперсія, тальк, гіпромелоза, поліакрилатна дисперсія, гліцерол триацетат; тверда желатинова капсула (розмір № 1): титану діоксид (Е 171), желатин.
Термін придатності 3 роки
Українська назва ДУСПАТАЛІН
Упаковка блістер
Фармакотерапевтична група Засоби, що застосовуються при функціональних шлунково-кишкових розладах. Синтетичні антихолінергічні засоби, естерифіковані третинні аміни.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Рекомендуем