www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
Поиск
Поиск
Корзина Ваша корзина пуста

Таблетки Дуспаталин 200 мг №30

Основные физико-химические свойства:
 • Форма выпуска Таблетки
 • Кол-во в упаковке 30 Количество в упаковке
 • Дозировка 200 мг Количество лекарства в препарате
 • Рецептурный отпуск Только с рецептом Требование к отпуску товара в аптеке
 • Производитель Аббот Хелскеа САС.,Франція Компания или группа компаний, которая произвела препарат на собственных мощностях или по лицензии

Описание Таблетки Дуспаталин 200 мг №30

Таблетки Дуспаталин 200 мг №30 – это препарат с действующим компонентом мебеверин, который таким образом действует на организм, что ионы кальция не могут попадать в клетки гладкой мускулатуры кишечника. Описание Дуспаталина говорит о том, что данный препарат устраняет спазм, при этом не оказывая подавляющего действия на перистальтику органов, расслабляет сфинктер, а также – желчевыводящие пути. Применение Дуспаталина максимально безопасно, так как в кровь поступают только неактивные вещества, быстро выводящиеся желчью и почками.

Инструкция Дуспаталина рекомендует данный препарат в таких ситуациях:

 • различные заболевания желчных путей;
 • синдром раздраженного кишечника;
 • спазмический абдоминальный болевой синдром разной степени тяжести.

Таблетки Дуспаталин принимают перорально, обычно назначают частоту приема – два раза в день. Данный препарат не назначают пациентам с непереносимостью мебеверина, а также женщинам в период беременности. Возможны небольшие побочные явления, такие как головокружение, тошнота, которые быстро и самостоятельно проходят. Аналоги Дуспаталин – это таблетки дюспаталин, цена которых практически не отличается, а также другие препараты, содержащие мебеверин.

Как лучше купить Дуспаталин. Цена и качество.

Купить Дуспаталин можно в Киеве, Днепре, Львове, Харькове, Николаеве, Херсоне,  Одессы и других городах Украины. Обращайте внимание на стоимость Дуспаталина, так как она может заметно отличаться от розничной. Цена Дуспаталина в нашей интернет-аптеке – самая низкая в сети Аптека24!

Основные физико-химические свойства:
 • Форма выпуска Таблетки
 • Кол-во в упаковке 30 Количество в упаковке
 • Дозировка 200 мг Количество лекарства в препарате
 • Рецептурный отпуск Только с рецептом Требование к отпуску товара в аптеке
 • Производитель Аббот Хелскеа САС.,Франція Компания или группа компаний, которая произвела препарат на собственных мощностях или по лицензии
 • Классификация товара Лекарственные средства - общий режим Тип товара, режим отпуска, хранения и транспортировки
 • АТС-Классификация A03A A04 Анатомо-терапевтическо-химическая классификация (АТХ) это международная система классификации лекарственных средств. Латинское название - Anatomical Therapeutic Chemical (ATC)

Таблетки Дуспаталин 200 мг №30 Инструкция по применению

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування лікарського засобу

 

ДУСПАТАЛІН®

(DUSPATALIN®)

 

Склад:

діюча речовина: мебеверину гідрохлорид;

1 таблетка містить мебеверину гідрохлориду 135 мг;

допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; крохмаль картопляний; повідон; тальк; магнію стеарат;

оболонка: тальк, сахароза, желатин, акація, віск карнаубський.

 

Лікарська форма. Таблетки, вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: кругла таблетка білого кольору, вкрита цукровою оболонкою, діаметром 11 мм та вагою 420 мг.

 

Фармакотерапевтична група. Засоби при функціональних шлунково-кишкових розладах. Синтетичні антихолінергічні засоби, естерифіковані третинні аміни.

Код АТХ А03А А04.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Мебеверин є міотропним спазмолітиком з прямою дією на гладку мускулатуру шлунково-кишкового тракту. Він усуває спазми без пригнічення нормальної моторики кишечнику.

Фармакокінетика.

Абсорбція.

Мебеверин швидко і повністю абсорбується  при пероральному застосуванні таблеток.

Розподіл.

Після багаторазового застосування значущого накопичення не спостерігається.

Біотрансформація.

Мебеверину гідрохлорид головним чином метаболізується естеразами, які на першому етапі метаболізму розщеплюють ефірні зв’язки з утворенням вератрової кислоти і мебеверинового спирту.

У плазмі  деметилкарбоксильна кислота (ДМКК)  є основним метаболітом. Період напіввиведення ДМКК у рівноважному стані становить 2,45 години. При багаторазовому застосуванні Cmax і tmax ДМКК становлять 1670 нг/мл і 1 годину відповідно.

Виведення.

Мебеверин повністю метаболізується і не екскретується у незміненому вигляді, а метаболіти виводяться практично повністю. Вератрова кислота екскретується із сечею. Мебевериновий спирт також виводиться нирками у вигляді відповідних карбоксильної (КК) та деметилкарбоксильної кислот (ДМКК).

 

Клінічні характеристики.  

Показання.

Симптоматичне полегшення синдрому подразненого кишечнику.

 

Протипоказання.

Гіперчутливість до активної речовини або до будь-якої допоміжної речовини.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Проводилися дослідження взаємодії тільки з алкоголем. Дослідження in vitro та in vivo на тваринах продемонстрували відсутність будь-якої взаємодії мебеверину гідрохлориду та етанолу.

 

Особливості застосування.

Оскільки таблетки препарату Дуспаталін®, вкриті оболонкою, містять лактозу та сахарозу, пацієнтам з рідкісними спадковими захворюваннями, такими як непереносимість галактози або фруктози, дефіцит лактази, синдром мальабсорбції глюкози-галактози або недостатність сахарази-ізомальтази, не слід приймати цей препарат.

Не слід застосовувати лікарський засіб без консультації з лікарем перед початком лікування у разі, якщо у вас вперше виникли наступні стани:

-        вік від 40 років,

-        кровотеча з кишечника,

-        нездужання або блювання,

-        блідість або відчуття втоми,

-        тяжкий запор,

-        лихоманка,

-        нещодавня поїздка за кордон,

-        вагітність або підозра на вагітність,

-        аномальна вагінальна кровотеча або виділення,

-        затруднене сечовипускання або біль при сечовипусканні.

Проконсультуйтесь з лікарем у разі виникнення нових симптомів, або у разі погіршення існуючих симптомів, або якщо симптоми не покращуються протягом більше 2 тижнів лікування.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність

Існують тільки дуже обмежені дані про застосування мебеверину у вагітних жінок. Дослідження репродуктивної токсичності у тварин є недостатніми. Мебеверин не рекомендується застосовувати протягом вагітності.

Годування груддю

Невідомо, чи екскретується мебеверин або його метаболіти у грудне молоко людини. Екскреція мебеверину у грудне молоко тварин не досліджена. Дуспаталін® не слід застосовувати у період  годування груддю.

 

Фертильність

Немає клінічних даних щодо впливу на чоловічу або жіночу фертильність; однак дослідження на тваринах не свідчать про шкідливий вплив мебеверину на фертильність.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або  іншими механізмами.

Дослідження впливу на здатність керувати автомобілем і працювати з механізмами не проводилися. Фармакодинамічний та фармакокінетичний профіль, а також постмаркетинговий досвід не свідчать про будь-який шкідливий вплив на здатність керувати автомобілем або працювати з механізмами.

 

Спосіб застосування та дози.

Для перорального застосування.

Таблетки слід запивати достатньою кількістю води (не менше 100 мл). Не рекомендується розжовувати у зв’язку з неприємним смаком.

Тривалість застосування необмежена.

Якщо одну або більше доз пропущено, пацієнт повинен прийняти наступну дозу, як призначено. Пропущену(і) дозу(и) не слід приймати додатково до регулярної дози.

Дорослі (в тому числі і пацієнти літнього віку):

Приймати по 1 таблетці 3 рази на добу бажано за 20 хвилин до прийому їжі.

Якщо симптоми зберігаються протягом більше 2 тижнів, слід проконсультуватися з лікарем.

Застереження:

Не слід перевищувати вказану дозу.

Спеціальні популяції.

Досліджень дозування для хворих літнього віку, пацієнтів з порушенням функції нирок та/або печінки не проводилося. З огляду на наявні постмаркетингові дані специфічного ризику для хворих літнього віку, пацієнтів з порушенням функції нирок та/або печінки не виявлено. Корекція дози для пацієнтів літнього віку та пацієнтів з порушенням функції нирок та/або печінки не вважається необхідною.

 

Діти.

Через недостатню кількість даних щодо безпеки та ефективності, препарат не рекомендується застосовувати дітям та підліткам до 18 років.

 

Передозування.

При передозуванні теоретично може спостерігатися збудження центральної нервової системи. У випадках передозування мебеверином симптоми були відсутні або вони були помірними і швидко зникали. Симптоми передозування, що спостерігалися, були неврологічного та кардіоваскулярного походження.

Специфічний антидот невідомий. Рекомендовано симптоматичне лікування при передозуванні. Промивання шлунка рекомендується тільки у випадку інтоксикації кількома препаратами, або у випадку коли симптоми передозування діагностовано протягом 1 години з моменту прийому лікарського засобу. Заходи для зниження абсорбції не є необхідними.

 

Побічні реакції.

Повідомлялося про наступні побічні реакції, що виникали спонтанно протягом            постмаркетингового застосування. Точну частоту за наявними даними точно визначити неможливо.

Спостерігалися алергічні реакції переважно з боку шкіри та реакції, що не обмежувались проявами тільки на шкірі.

Порушення з боку імунної системи:

гіперчутливість (анафілактичні реакції).

Порушення з боку шкіри і підшкірної клітковини:

кропив’янка, ангіоневротичний набряк, набряк обличчя,  висипання.

 

Термін придатності. 5 років.

 

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці у недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 ºС.

 

Упаковка. По 15 таблеток у блістері, по 1 бліcтеру у картонній коробці.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.

 

Виробник.

Абботт Хелскеа САС/Abbott Healthcare SAS.

 

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Рут де Бельвіль, Льйо ді Мелар, 01400, Шатийон-сюр-Шаларон, Франція/Route de Belleville, Lieu dit Maillard, 01400, Chatillon-sur-Chalaronne, France.

 

Повідомити Абботт про небажане явище або про скаргу на якість при застосуванні лікарського засобу Ви можете за телефоном (цілодобово) або за адресою:

Україна, 01032, Київ, вул. Жилянська, 110, 2 пов., тел. +380 44 498 6080 (для України та інших країн СНД).

Таблетки Дуспаталин 200 мг №30 Отзывы (6)

Все отзывы Все вопросы
#7942
29.09.2016
Отличная аптека. Быстрое и качественное обслуживание. Всегда доставка в срок! Очень приятно сотрудничать! Могу только порекомендовать покупать тут препараты.
Оцените отзыв: 0
#6002
02.08.2016
Препарат помог снять спазм с желчных протоков и протоков поджелудочной железы, что улучшело мое самочувствие.Отмечу, что Дюспаталин способен снимать болевой синдром в течение 2 – 3 дней при обострении холецистита или панкреатита!!!Оч эффективный пр-т!)
Оцените отзыв: 0
#5109
23.05.2016
Действующее вещество одно и то же, дозировка одинаковая отличаются только производителем. Дуспаталин делают во Франции, меверин - в Украине.
Оцените отзыв: 0
#786
06.11.2014
Неоднократно применяла в своей практике и слышала только положительные отзывы о дуспаталине. Люди на нем буквально вставали с постели. Он особенно эффективен и незаменим при печеночной колике, кто пережил эту боль, понимает, какой это ужас, и банальная но-шпа здесь уже не поможет. Кроме того, дуспаталин, хотя и очень дорогой, оправдывает себя тем, что является избирательным спазмолитиком, то есть действует конкретно на желудочно-кишечный тракт.
Оцените отзыв: 0
#785
27.08.2014
Постоянно мучалась болями в кишечнике, не раз собиралась вызывать скорую. Бывали такие спазмы, что не могла пошевелиться, лежала в позе эмбриона. Врачи выписывали разные спазмолитики, но толку от них не было. Посоветовали Дуспаталин, выпила - через 15 минут боль как рукой сняло! ТЕперь всегда ношу его с собой)
Оцените отзыв: 0
#784
11.10.2014
Уважаемые клиенты! Данный препарат также известен по названием Дюспалтин (российское МОЗ) Дуспалтин использует МОЗ Украины.
Оцените отзыв: 0
Показать еще
Оставить отзыв
Как вы оцениваете этот товар?

#5106
irbis80
22.05.2016
Здравствуйте. В чем отличие препарата Дуспаталин 200 мг N30 от Меверин 0.2 г N30 кроме цены? судя по симптомам -печеночная колика... (правда до этого человек лечился диабетоном, вот и доигрался похоже...) С Ув. irbis80@gmail.com
Оцените отзыв:
Оставить вопрос
Как вы оцениваете этот товар?

Таблетки Дуспаталин 200 мг №30 аналоги

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Характеристики
Описание
Лікарська форма
Капсули пролонгованої дії, тверді по 200 мг № 30 (10х3), № 30 (15х2), № 15 (15х1), № 60 (15х4) у блістерах
Виробник
Абботт Хелскеа САС, Франція
Вік
після 10 років
Міжнародне найменування
Mebeverine
Показання
Дорослі та діти віком від 10 років: · симптоматичне лікування абдомінального болю і спазмів, розладів кишечнику і відчуття дискомфорту у ділянці кишечнику при синдромі подразненого кишечнику; · лікування шлунково-кишкових спазмів вторинного ґенезу, спричинених органічними захворюваннями.
Протипоказання
Гіперчутливість до активної речовини або до будь-якого з неактивних компонентів препарату.
Склад
діюча речовина: 1 капсула містить мебеверину гідрохлориду 200 мг; допоміжні речовини: магнію стеарат, метакрилатного сополімеру дисперсія, тальк, гіпромелоза, поліакрилатна дисперсія, гліцерол триацетат; тверда желатинова капсула (розмір № 1): титану діоксид (Е 171), желатин.
Термін придатності
3 роки
Українська назва
ДУСПАТАЛІН
Упаковка
блістер
Фармакотерапевтична група
Засоби, що застосовуються при функціональних шлунково-кишкових розладах. Синтетичні антихолінергічні засоби, естерифіковані третинні аміни.
Основные физико-химические свойства:
 • Форма выпуска Таблетки
 • Кол-во в упаковке 30 Количество в упаковке
 • Дозировка 200 мг Количество лекарства в препарате
 • Рецептурный отпуск Только с рецептом Требование к отпуску товара в аптеке
 • Производитель Аббот Хелскеа САС.,Франція Компания или группа компаний, которая произвела препарат на собственных мощностях или по лицензии
 • Классификация товара Лекарственные средства - общий режим Тип товара, режим отпуска, хранения и транспортировки
 • АТС-Классификация A03A A04 Анатомо-терапевтическо-химическая классификация (АТХ) это международная система классификации лекарственных средств. Латинское название - Anatomical Therapeutic Chemical (ATC)
С этим товаром рекомендуем


Наверх