www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Доппельгерц Актив Простанорм №30 капсулы

Loading...
    Купить Доппельгерц Актив Простанорм №30 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
153.3 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Доппельгерц Актив Простанорм №30 капсулы

Доппельгерц Актив Простанорм №30 — медпрепарат, который отпускается в аптеках Украины и через интернет в виде капсул (30 шт/упак.). Данный фармацевтический препарат назначается для улучшения процессов мочевыведения у мужчин. В составе медпрепарата находятся растения, минеральные вещества и витамины. Главная функция, которую выполняет данный препарат — улучшение работы предстательной железы. Данное лекарственное средство предназначено для использования мужчинами по 1 капсуле в сутки. Лучше употреблять препарат вместе с едой и запивать большим количеством чистой воды.

Благодаря своему составу, в который входят натуральные компоненты, Доппельгерц Актив Простанорму сложно отыскать аналоги. В составе медикаментозного препарата есть такие компоненты, как витамин Е, цинк, марганец, селен, экстракты крапивы, льна и тыквы. 


Доппельгерц Актив Простанорм применяют при:

  • ухудшении работы предстательной железы;

  • жжении и болевых ощущения при мочеиспускании;

  • затруднении микроциркуляции в предстательной железе;

  • затруднении обменных функций предстательной железы.


Цена Доппельгерц Актив Простанорм №30 капсулы актуальна при заказе на сайте. Купить Доппельгерц Актив Простанорм №30 капсулы в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Доппельгерц Актив Простанорм №30 капсулы Инструкция

Склад
 Активні інгредієнти:
Кожна капсула містить:
Олія з насіння гарбуза
Олія з насіння льону (α-лінолева кислота)
Екстракт листя кропиви
Вітамін Е
Цинк
Марганець
Селен
400 мг
300 мг
150 мг
10 мг
8 мг
2 мг
50 мкг

Допоміжні речовини:

моно- та дигліцерин жирних кислот Е471, віск жовтий ЕЗ22, желатин, гліцерин Е422, сорбітол Е420, вода очищена, оксид заліза Е172.

Фармакологічна дія:

Натуральний біокомплекс лікарських рослин, вітамінів та мінеральних речовин, що сприяють нормалізації обмінних процесів у передміхуровій залозі, та полегшенню сечовипускання.

Олія насіння гарбуза містить тригліцериди олеїнової, лінолевої, стеаринової та пальмітинової кислот та велику кількість вітаміну Е. Олія насіння гарбуза знижує проліферацію клітин передміхурової залози та сечового міхура, нормалізує їх функцію за рахунок зменшення запалення та покращення мікроциркуляції. Разом з тим, стимулюється м'язовий тонус та покращується функціонування простати та сечового міхура.

Екстракт листя кропиви містить стерини (сітостерин), алкалоїди, вітаміни та амінокислоти. Листя кропиви мають протизапальну, сечогінну, кровозупиняючу та судинозвужуючу дію, що позитивно впливає на функціональну діяльність простати та сечового міхура. Також листя кропиви сприяють зниженню рівня холестерину та цукру у крові, підвищують процеси регенерації тканин.

α-лінолева кислота- незамінна жирна кислота групи Омега- 6, яка у великій кількості міститься у рослинних оліях, а саме у лляній. α-лінолева кислота сприяє синтезу простагландинів, що стимулюють обмінні процеси в організмі.

Вітамін Е має антиоксидантну дію, захищаючи жирні кислоти від окиснення. Вітамін Е розширює кровоносні судини, підвищуючи кровоток, укріплює клітинні мембрани, перешкоджає підвищенню проникності та ламкості капілярів. Приймає участь у біосинтезі білків, тканинному диханні та інших важливих процесах тканинного метаболізму.

Цинк – важливий елемент для функції передміхурової залози та репродуктивних органів. Він необхідний для білкового синтезу та утворення колагену, покращує захисну здатність імунної системи та заживлення ран , сприяє активності сальних залоз . Чинить вплив на окисно-відновні процеси, перешкоджає утворенню вільних радикалів.

Марганець – чинить вплив на окисно-відновні процеси, необхідний для білкового та жирового обміну, підтримання нервової та імунної систем. Цинк та марганець сприяють покращенню репродуктивної функції, знижують ризик захворювань передміхурової залози.

Селен – основна функція селену затримання процесу окиснення ліпідів. Це життєво необхідний антиоксидант , особливо у комплексі з вітаміном Е. Селен захищає імунну систему шляхом попередження утворення вільних радикалів. У поєднанні з вітаміном Е стимулює утворення антитіл, необхідний для нормального функціонування органів, в також забезпечення еластичності тканин.

Рекомендації щодо застосування

Може бути використана в раціонах дієтичного харчування, як додаткове джерело фосфоліпідів, вітамінів та мінералів для створення оптимальних дієтологічних умов функціонування організму людини в тому числі передміхурової залози (простати) та сечового міхура.

Рекомендовано застосування різноманітного раціону харчування з переважанням продуктів рослинного походження, з достатнім вмістом білків, вуглеводів та обмеженням жирів ( за рахунок тваринних), солодощів, алкоголю.

Застереження при застосуванні

Підвищена чутливість до окремих компонентів продукту.

Спосіб вживання

Дорослим по 1 капсулі на день під час або після вживання їжі, запиваючи достатньою кількості рідини. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Рекомендований термін споживання

2 місяці, після перерви 1 місяць можливий повторний прийом. Можливість повторних курсів узгоджується з лікарем.

Форма випуску

Капсули масою 1, 37 г (по 10, 15 капсул у блістері; по 1, 2 або 3 блістери в пачці).

Зберігання

при температурі не вище +25°С, в сухому та недоступному для дітей місці.

Термін придатності до застосування:

3 роки від дати виробництва.

До уваги хворих на цукровий діабет:

1 капсула містить 8 ккал/кДж та 0,01 хлібних одиниць.

Виробник готового продукту:

«Квайссер Фарма ГмбХ і Ко.КГ», Шлезвігер Штрассе, 74,D-24941Фленсбург, Німеччина

Виробник капсул:

«Свісс Капс АГ», Хусенштрассе 35,

9533 Кірхберг, Швейцарія, Свісс Капс С.Р. Л, вул.Карла Першого буд.1 , 107180 Корню, Румунія

Дистриб'ютор в Україні:

ТОВ «Квайссер Фарма Україна», 02132, м. Київ, вул. Дніпровська набережна 26Ж, оф.49, тел/факс 044 585-34-92, [email protected]

Вся продукція компанії Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ виробляється на основі останніх досягнень в технології та відповідає високим міжнародним стандартам якості GMP.

Не є лікарським засобом.

Без ГМО.

Доппельгерц Актив Простанорм №30 капсулы Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Доппельгерц Актив Простанорм №30 капсулы Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Доппельгерц Актив Простанорм №30 капсулы Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.