www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Донормил №20 таблетки шипучие

Loading...
    Купить Донормил №20 таблетки шипучие в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Донормил №20 таблетки шипучие в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Донормил №20 таблетки шипучие в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24
Аналоги

Описание Донормил №20 таблетки шипучие

Донормил №20 в форме таблеток шипучих обладает успокоительным и снотворным действием. Это седативное фармсредство способствует сокращению времени засыпания и увеличивает продолжительность отдыха, не влияя на структуру сна.


Краткая инструкция по применению препарата Донормил

Фармсредство отпускается в виде таблеток, покрытых сахарной оболочкой. В качестве вспомогательных веществ, препарат имеет стеарат магния и микрокристаллическую целлюлозу. Перед его употреблением следует получить консультацию медицинского специалиста, так как медсредство насчитывает ряд побочных действий и противопоказаний. В Украине Донормил отпускается из фармацевтических учреждений в упаковке, содержащей 20 таблеток.


В описании Донормила указаны характеристики фармпрепарата, способ его применения, аналоги и особенности лечения этим медсредством:

  • лекарство оказывает воздействие на нервную систему;

  • успокаивает, благодаря седативному эффекту;

  • оказывает снотворное действие.


Данный медикамент довольно востребован, потому что не нарушает структуру сна, не оказывает влияния на продолжительность медленной и быстрой его фазы. Медсредство должно храниться в сухом месте, не больше 3 лет. Донормил имеет различную стоимость, которая изменяется, зависимо от способа приобретения (стационарная или онлайн-аптека) и фармацевтического учреждения. Но благодаря терапевтическим качествам, не смотря на цену, отзывы о медпрепарате Донормил положительные.


Инструкция Донормилу содержит информацию о дозировке, способе употребления средства, а также о его побочных проявлениях и противопоказаниях. Противопоказан препарат беременным, кормящим. Нельзя принимать после алкоголя, тогда могут возникнуть:

  • головокружение;

  • тошнота;

  • ухудшение самочувствия.


Таблетки следует пить за 15-30 минут до сна. Точная дозировка должна назначаться врачом, в зависимости от состояния здоровья человека и степени расстройства сна. Общая продолжительность употребления лекарства составляет не более 5 дней. При отсутствии должного эффекта, следует проконсультироваться с врачом и рассмотреть вариант смены препарата.Цена Донормил №20 таблетки шипучие актуальна при заказе на сайте. Купить Донормил №20 таблетки шипучие в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы.

Донормил №20 таблетки шипучие Инструкция

   ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ДОНОРМІЛ

 

Склад лікарського засобу:

діюча речовина: доксиламіну сукцинат;

1 таблетка містить доксиламіну сукцинату 15 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат; натрію кроскармелоза; целюлоза мікрокристалічна; магнію стеарат; гіпромелоза; макрогол 6000; барвникова суспензія, до складу якої входять гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), пропіленгліколь, вода очищена.

 

Лікарська форма. Таблетки, вкриті оболонкою.

 

Прямокутні білі таблетки з двосторонньою насічкою для поділу.

 

Назва і місцезнаходження виробника.

Брістол – Майєрс Сквібб, Франція/Bristol-Myers Squibb, France.

47000 Франція, м. Ажан, авеню Доктора Жана Брю, 304/47000 France, Agen, avenue du Docteur Jean Bru, 304.

47520 Франція, м. Ле Пасаж, авеню де Пірене, 979/47520 France, Le Passage, avenue des Pyrenees, 979.

 

Фармакотерапевтична група. Антигістамінні засоби для системного застосування. Код ATC R06A A09. Снодійні та седативні засоби N05C M.

 

Доксиламіну сукцинат є блокатором Н1-гістамінових рецепторів класу етаноламінів, що має седативний та атропіноподібний ефекти. Було продемонстровано, що він зменшує час, необхідний для засинання, а також покращує тривалість і якість сну.

Максимальна концентрація у плазмі крові (Сmax) досягається у середньому через       2 години (Тmax) після прийому доксиламіну сукцинату.

Середній період напіввиведення з плазми крові (Т½) становить у середньому             10 годин.

Доксиламіну сукцинат частково метаболізується у печінці шляхом деметилювання та N-ацетилювання. Період напіввиведення може значно збільшитися в осіб літнього віку або у пацієнтів із нирковою або печінковою недостатністю.
Різні метаболіти, що утворюються при розпаді молекули, не є кількісно значущими, оскільки 60 % застосованої дози виявляється у сечі у формі незміненого доксиламіну.

Показання для застосування. Періодичне та транзиторне безсоння.

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до доксиламіну сукцинату або до інших антигістамінних препаратів.

Закритокутова глаукома в анамнезі пацієнта або в сімейному анамнезі.

Уретропростатичні розлади з ризиком затримки сечі.

 

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Оскільки препарат містить лактозу, він протипоказаний у випадках вродженої галактоземії, при синдромі порушення абсорбції глюкози та галактози, лактазній недостатності.

Як і всі снодійні або седативні засоби, доксиламіну сукцинат може загострювати   синдром нічного апное (збільшення кількості і тривалості зупинок дихання).
Н1-антигістамінні засоби слід застосовувати з обережністю пацієнтам літнього віку через ризик виникнення запаморочень, що може збільшити ризик падінь (наприклад коли люди встають вночі) з наслідками, які часто є серйозними для даної категорії пацієнтів.

Для запобігання сонливості протягом дня необхідно пам’ятати, що тривалість сну після прийому препарату повинна бути не менше 7 годин.

 

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

На підставі наявних даних доксиламін можна застосовувати у період вагітності після консультації з лікарем. Якщо препарат застосовувати у кінці вагітності, атропіноподібні та седативні властивості цієї молекули слід брати до уваги при спостереженні за новонародженим.

Невідомо, чи проникає доксиламін у грудне молоко, тому не рекомендується застосовувати препарат у період годування груддю.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Необхідно звертати увагу на ризик виникнення денної сонливості, особливо в осіб, які керують автотранспортом або працюють   з   іншими   механізмами,    яка    може розвинутися при прийомі цього препарату.

Діти. Препарат не застосовують дітям до 15 років.

 

Спосіб застосування та дози.

Для перорального застосування. Застосовувати за 15-30 хвилин до сну.

Рекомендована доза становить 7,5-15 мг на добу (1/2-1 таблетка на добу). При необхідності дозу можна збільшити до 30 мг на добу (2 таблетки на добу).

Пацієнтам літнього віку та пацієнтам із нирковою або печінковою недостатністю рекомендується знизити дозу.

Тривалість курсу лікування становить 2-5 днів.

Якщо безсоння зберігається довше 5 днів, необхідно проконсультуватися з лікарем щодо доцільності подальшого застосування препарату.

 

Передозування.

Першими ознаками гострого отруєння є сонливість і ознаки антихолінергічних ефектів: збудження, розширення зіниць, параліч акомодації, сухість у роті, почервоніння обличчя і шиї, гіпертермія, синусова тахікардія. Делірій, галюцинації і атетозні рухи частіше спостерігаються у дітей; іноді вони є передвісниками судом – рідкісних ускладнень тяжкого отруєння. Навіть якщо судоми не виникають, гостре отруєння доксиламіном іноді викликає рабдоміоліз, який може ускладнитися гострою нирковою недостатністю. Такий м'язовий розлад є поширеним, що вимагає проведення систематичного скринінгу шляхом вимірювання активності креатинфосфокінази.
Лікування симптоматичне. При ранньому початку лікування рекомендується застосовувати активоване вугілля (50 г дорослим, 1 г/кг дітям).

 

Побічні ефекти.

Рідко розвиваються антихолінергічні ефекти: запор, сухість у роті, порушення акомодації, сильне серцебиття.

Денна сонливість: при розвитку такого ефекту необхідно знизити дозу.

Можливі алергічні реакції, включаючи шкірні висипання, свербіж.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Алкоголь посилює седативний ефект більшості Н1-антигістамінних засобів. Слід уникати вживання алкогольних напоїв та прийому лікарських засобів, що містять етанол.

Слід брати до уваги наступні комбінації Донормілу з:

- атропіном та атропіноподібними лікарськими засобами (іміпрамінові антидепресанти, антихолінергічні протипаркінсонічні препарати, атропінові спазмолітичні лікарські засоби, дизопірамід, фенотіазинові нейролептики) внаслідок виникнення таких побічних ефектів як затримка сечі, запор, сухість у роті;

- іншими антидепресантами, що впливають на центральну нервову систему (похідні морфіну (знеболювальні, засоби, що застосовуються для лікування кашлю і замісної терапії), нейролептики; барбітурати, бензодіазепіни; анксіолітики, крім бензодіазепінів; седативні антидепресанти (амітриптилін, доксепін, міансерин, міртазапін, триміпрамін); седативні Н1-антигістамінні засоби; антигіпертензивні засоби центральної дії; інші: баклофен, пізотифен, талідомід) внаслідок посилення пригнічення центральної нервової системи.

 

Термін придатності. 3 роки.

 

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 oС у недоступному для дітей місці.

 

Упаковка.

По 10 або по 30 таблеток у тубі. 1 туба в картонній коробці.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.

Донормил №20 таблетки шипучие Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • Ольга 09.08.2016 Донормил пью при бессноннице ,перед сном за 15-30, действет мгновенно, можно выспаться
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Донормил №20 таблетки шипучие Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Донормил №20 таблетки шипучие Характеристики

Лікарська форма Таблетки
Виробник УПСА САС, Франція
Вік від 15 років
Міжнародне найменування Doxylamine
Показання Періодичне та транзиторне безсоння.
Протипоказання Підвищена чутливість до доксиламіну сукцинату або до інших антигістамінних препаратів. Закритокутова глаукома в анамнезі пацієнта або в сімейному анамнезі. Уретропростатичні розлади з ризиком затримки сечі.
Склад діюча речовина: доксиламіну сукцинат; 1 таблетка містить доксиламіну сукцинату 15 мг; допоміжні речовини: лактози моногідрат; натрію кроскармелоза; целюлоза мікрокристалічна; магнію стеарат; гіпромелоза; макрогол 6000; барвникова суспензія, до складу якої входять гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), пропіленгліколь, вода очищена.
Термін придатності 3 роки
Українська назва ДОНОРМІЛ
Упаковка туба
Фармакотерапевтична група Антигістамінні засоби для системного застосування. Снодійні та седативні засоби N05C M.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.