www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Диофлан 1000 ОД/г 40 г №1 гель

Loading...
  Купить Диофлан 1000 ОД/г 40 г №1 гель в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Диофлан 1000 ОД/г 40 г №1 гель в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Диофлан 1000 ОД/г 40 г №1 гель в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Диофлан 1000 ОД/г 40 г №1 гель в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Диофлан 1000 ОД/г 40 г №1 гель в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
116.5 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Диофлан 1000 ОД/г 40 г №1 гель

Гель Диофлан является эффективным средством для лечения варикозного расширения вен. Диофлан гель рекомендуется применять комбинированно с иными препаратами от варикоза или в роли монотерапии.

Диофлан гель 1000 ОД/г 40 г при нанесении на очаги поражения способен:

 • ликвидировать боли, тяжесть и усталость в ногах;

 • снижать воспаление поврежденных тканей;

 • уменьшать отечность;

 • оказывать антиэкссудативный эффект.

Таким образом, данный медпрепарат может использоваться при заболеваниях поверхностных вен (поверхностный флебит, тромбофлебит, флеботромбоз, венозная хроническая недостаточность), при профилактике варикоза, лечении разных стадий геморроя, растяжениях, локализированных отеках, гематомах, ушибах, травмах, а также в постхирургический период после удаления вен.

Цена Диофлан 1000 ОД/г 40 г №1 гель актуальна при заказе на сайте. Купить Диофлан 1000 ОД/г 40 г №1 гель в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы, Южноукраинск.

Диофлан 1000 ОД/г 40 г №1 гель Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ДІОФЛАН®

(DIOFLAN)

Склад лікарського засобу:

діюча речовина: 1 г гелю містить гепарину натрію у перерахуванні на гепарин 6,25 мг (1000 ОД);

допоміжні речовини: гліцерин, пропіленгліколь, етанол 96 %, метилпарабен (ніпагін), пропілпарабен (ніпазол), карбомер 934 Р, 15 % розчин аміаку, вода очищена.

Лікарська форма. Гель.

Гель прозорий, безбарвний, зі специфічним запахом, однорідної консистенції.

Назва та місцезнаходження виробника.

ПАТ «Київмедпрепарат», Україна, 01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 139.

Фармакотерапевтична група.

Засоби, що застосовуються при варикозному розширенні вен. Гепарин для місцевого застосування. Код АТС С05В А03.

Гель Діофлан® при нанесенні на шкіру чинить протинабрякову, антиексудативну, протизапальну та антикоагуляційну дію. Гепарин виявляється у плазмі крові протягом 24 годин після застосування препарату, при цьому пікова концентрація гепарину досягається через 8 годин. Виведення здійснюється переважно нирками. Нанесений на шкіру препарат не впливає на параметри згортання крові.

Показання для застосування.

Лікування захворювань поверхневих вен, таких як варикозне розширення вен, і пов’язаних з ними ускладнень, флеботромбоз, тромбофлебіт, поверхневий перифлебіт. Післяопераційний варикозний флебіт, ускладнення після хірургічного видалення підшкірних вен нижніх кінцівок. Травми та забиття, інфільтрати та локалізовані набряки, підшкірні гематоми. Травми та розтягнення м’язово-сухожильних та капсулозв’язкових структур.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до гепарину або до будь-яких інших компонентів препарату, у тому числі парабенів (ніпагін, ніпазол); трофічні виразки ніг, що кровоточать; відкриті та/або інфіковані рани; геморагічний діатез; пурпура; тромбоцитопенія; гемофілія. Схильність до кровотеч.

Належні заходи безпеки при застосуванні. Гель наносять тільки на неушкоджену шкіру. Препарат не наносять на  відкриті рани, інфіковані ділянки шкіри при наявності гнійних процесів, слизові оболонки, очі та на ділянки навколо очей, на виразки та пухирі. При наявності у хворого геморагічних симптомів слід ретельно зважити можливість застосування препарату Діофлан®. Препарат не слід призначати при кровотечах. У разі розладів згортання крові гель не рекомендується наносити на великі ділянки шкіри. У випадку лікування флебіту цей лікарський засіб не слід втирати у шкіру.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Дані щодо застосування препарату під час вагітності або годування груддю відсутні.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Препарат не впливає на здатність керувати транспортом або обслуговувати механізми.

Діти. З огляду на обмежений досвід застосування препарат не слід призначати дітям.

Спосіб застосування та дози.

Дорослим застосовувати препарат 1-3 рази на добу. На уражену ділянку шкіри наносити 3-10 см гелю та обережно втирати. Тривалість лікування визначає лікар індивідуально, з урахуванням тяжкості перебігу захворювання. Після нанесення гелю на шкіру вже через 1,5-2 хвилини він повністю всмоктується та не лишає жирних плям на руках та білизні.

Передозування.

Явища передозування препарату до цього часу не описані. Через незначну системну абсорбцію небезпека передозування препарату при місцевому застосуванні відсутня. Унаслідок випадкового перорального застосування гелю у дитини може виникнути нудота або блювання. У такому випадку потрібно промити шлунок, а при необхідності – призначити симптоматичну терапію. Дію гепарину можна нейтралізувати за допомогою протаміну сульфату.

Побічні ефекти.

В окремих випадках можуть спостерігатися реакції гіперчутливості, такі як почервоніння, свербіж та припухлість шкіри, відчуття печіння, шкірний висип, кропив’янка, ангіоневротичний набряк, геморагії, іноді – виникнення невеликих пустул, пухирців або пухирів, що швидко минають після припинення застосування препарату. При нанесенні на великі ділянки шкіри можливі системні побічні реакції.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Застосування гепарину може сприяти подовженню протромбінового часу у хворих, які застосовують пероральні антикоагулянти. Не слід застосовувати препарат разом із лікарськими засобами для місцевого застосування, наприклад, з препаратами, що містять тетрациклін, гідрокортизон, саліцилову кислоту, з антикоагулянтами.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 40 г у тубі, 1 туба в пачці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Диофлан 1000 ОД/г 40 г №1 гель Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Диофлан 1000 ОД/г 40 г №1 гель Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Диофлан 1000 ОД/г 40 г №1 гель Характеристики

Лікарська форма Гель (1000 ОД/г) по 40 г у тубі № 1 у пачці
Виробник ПАТ "Київмедпрепарат", Україна
Вік не застосовувати дітям
Міжнародне найменування Heparin
Показання Лікування захворювань поверхневих вен, таких як варикозне розширення вен, і пов’язаних з ними ускладнень, флеботромбоз, тромбофлебіт, поверхневий перифлебіт. Післяопераційний варикозний флебіт, ускладнення після хірургічного видалення підшкірних вен нижніх кінцівок. Травми та забиття, інфільтрати та локалізовані набряки, підшкірні гематоми. Травми та розтягнення м’язово-сухожильних та капсулозв’язкових структур.
Протипоказання Підвищена чутливість до гепарину або до будь-яких інших компонентів препарату, у тому числі парабенів (ніпагін, ніпазол); трофічні виразки ніг, що кровоточать; відкриті та/або інфіковані рани; геморагічний діатез; пурпура; тромбоцитопенія; гемофілія. Схильність до кровотеч.
Склад діюча речовина: 1 г гелю містить гепарину натрію у перерахуванні на гепарин 6,25 мг (1000 ОД); допоміжні речовини: гліцерин, пропіленгліколь, етанол 96 %, метилпарабен (ніпагін), пропілпарабен (ніпазол), карбомер 934 Р, 15 % розчин аміаку, вода очищена.
Термін придатності 3 роки
Українська назва ДІОФЛАН®
Упаковка туба
Фармакотерапевтична група Засоби, що застосовуються при варикозному розширенні вен. Гепарин для місцевого застосування. Код АТС С05В А03.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги
С этим товаром покупают