www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Дифосфоцин 500 мг 4 мл №5 раствор для инъекций

Loading...
  Купить Дифосфоцин 500 мг 4 мл №5 раствор для инъекций в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
290.3 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Дифосфоцин 500 мг 4 мл №5 раствор для инъекций

Дифосфоцин – раствор для инъекций 500 мг в ампулах по 4 мл №5, по содержимому представляет неспецифическую прозрачную жидкость, не имеющую цвета. В состав средства входит активный компонент цитиколин натрия, который обладает психостимулирующим действием. В аптеках Украины Дифосфоцин реализуется с содержанием цитиколина в одной ампуле 500 мг и 1000 мг.


Показания

Согласно описанию, Дифосфоцин показан в случае:

 • острой фазы ишемического инсульта;

 • восстановительного периода после ЧМТ, а также геморрагического либо ишемического инсультов;

 • когнитивных расстройств, спровоцированных сосудистыми патологиями головного мозга;

 • болезни, синдрома Паркинсона.


Отзывы специалистов, которые основываются на опыте применения Дифосфоцина, говорят, что в результате терапии отмечаются следующие положительные результаты:

 • значительное улучшение мозгового обмена веществ;

 • существенное снижение отека мозга;

 • уменьшается выраженность симптомов после тяжелых травм головы и нарушений мозгового кровотока;

 • снижение разрушений тканей мозга при инсульте.


Пациенты при этом отмечают нормализацию сознания, повышение памяти, эмоциональную стабильность и улучшение координации движений. В инструкции, прилагаемой к Дифосфоцину, указано, что при возникновении неотложных состояний, для достижения высокой эффективности, данный фармацевтический препарат нужно ввести в течение первых суток. Там же подробно расписаны рекомендуемые дозировки медикамента, в случае медленного внутривенного, инфузионного либо внутримышечного введения. Эта информация носит ознакомительный характер, точную схему лечения расписывает врач в индивидуальном порядке. А также нужно обратить внимание на перечисленные противопоказания, побочные проявления и особые указания, которые свойственны представленному лекарственному средству.

Современная фармакология предлагает широкий ассортимент средств аналогов, обладающих действием похожим на эффект Дифосфоцина, однако целесообразность поиска альтернативных средств может оценить только профильный врач. Так как каждое из них имеет свои особенности и показания. Стоимость Дифосфоцина, условия заказа и прочую информацию можно узнать на сайте Аптеки24.


*************


Діфосфоцін - розчин для ін'єкцій 500 мг в ампулах по 4 мл №5, по вмісту являє неспецифічну прозору рідину, яка не має кольору. До складу засобу входить активний компонент цитиколін натрію, який має психостимулирующим дією. В аптеках України Діфосфоцін реалізується з вмістом цитиколіну в одній ампулі 500 мг і 1000 мг.


Показання

Відповідно до опису, Діфосфоцін показаний в разі:

 • гострої фази ішемічного інсульту;

 • відновного періоду після ЧМТ, а також геморагічного або ішемічного інсультів;

 • когнітивних розладів, спровокованих судинними патологіями головного мозку;

 • хвороби, синдрому Паркінсона.


Відгуки фахівців, які ґрунтуються на досвіді застосування Діфосфоціна, кажуть, що в результаті терапії відзначаються такі позитивні результати:

 • значне поліпшення мозкового обміну речовин;

 • істотне зниження набряку мозку;

 • зменшуються симптоми після важких травм голови і порушень мозкового кровотоку;

 • зниження руйнувань тканин мозку при інсульті.


Пацієнти при цьому відзначають нормалізацію свідомості, підвищення пам'яті, емоційну стабільність і поліпшення координації рухів. В інструкції, що додається до Діфосфоціну, зазначено, що при виникненні невідкладних станів, для досягнення високої ефективності, даний фармацевтичний препарат потрібно ввести протягом першої доби. Там же детально розписані рекомендовані дозування медикаменту, в разі повільного внутрішньовенного, інфузійного або внутрішньом'язового введення. Ця інформація носить ознайомчий характер, точну схему лікування розписує лікар в індивідуальному порядку. А також потрібно звернути увагу на перераховані протипоказання, побічні прояви і особливі вказівки, які властиві представленому лікарського засобу.

Сучасна фармакологія пропонує широкий асортимент засобів аналогів, що володіють дією схожим на ефект Діфосфоціна, проте доцільність пошуку альтернативних засобів може оцінити тільки профільний лікар. Так як кожне з них має свої особливості і показання. Вартість Діфосфоціна, умови замовлення та іншу інформацію можна дізнатися на сайті Аптекі24.


Цена Дифосфоцин 500 мг 4 мл №5 раствор для инъекций актуальна при заказе на сайте. Купить Дифосфоцин 500 мг 4 мл №5 раствор для инъекций в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Дифосфоцин 500 мг 4 мл №5 раствор для инъекций Инструкция

Склад

діюча речовина: 1 ампула (4 мл розчину) містить 500 мг або 1000 мг цитиколіну (у вигляді цитиколіну натрію);

допоміжні речовини: натрію гідроксид (для доведення рН), вода для ін’єкцій.   

Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група

Інші психостимулюючі та ноотропні засоби. Цитиколін.

Код АТС N06B X06.

Показання

 • Інсульт, гостра фаза порушень мозкового кровообігу та лікування ускладнень і наслідків порушень мозкового кровообігу;
 • черепно-мозкова травма та її неврологічні наслідки;
 • когнітивні порушення та порушення поведінки внаслідок хронічних судинних і дегенеративних церебральних розладів.

Протипоказання

 • Підвищена чутливість до цитиколіну або до інших компонентів препарату.
 • Підвищений тонус парасимпатичної нервової системи.

Спосіб застосування та дози.

Рекомендована доза для дорослих становить від 500 мг до 2000 мг на добу залежно від тяжкості симптомів.

Препарат призначати для внутрішньом’язового або внутрішньовенного застосування. Внутрішньовенно препарат може бути введений повільно ін’єкційно (протягом 3-5 хвилин залежно від дози, що вводиться) або крапельно (швидкість: 40-60 крапель на хвилину).

Максимальна добова доза – 2000 мг.

Термін лікування залежить від перебігу хвороби та визначається лікарем.

Пацієнти літнього віку не потребують коригування дози.

Розчин для ін’єкцій призначений тільки для одноразового застосування. Препарат застосовувати одразу після відкриття ампули. Залишки препарату необхідно знищити.

Побічні реакції. 

Побічні реакції виникають дуже рідко (< 1/10 000), включаючи поодинокі випадки.

З боку центральної і периферичної нервової систем: сильний головний біль, вертиго, галюцинації.

З боку серцево-судинної системи: артеріальна гіпертензія, артеріальна гіпотензія, тахікардія.

З боку дихальної системи: задишка.

З боку травного тракту: нудота, блювання, діарея.

З боку імунної системи: алергічні реакції, у тому числі: висипання, гіперемія, екзантема, кропив’янка, пурпура, свербіж, ангіоневротичний набряк, анафілактичний шок.

Загальні розлади: озноб, зміни у місці введення.

Передозування.

Про випадки передозування не повідомлялось.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Достатні дані про застосування цитиколіну вагітним жінкам відсутні. Дані щодо екскреції цитиколіну у грудне молоко та його дія на плід невідомі. У період вагітності або годування груддю лікарський засіб можна призначати тільки тоді, коли очікувана терапевтична користь для матері переважає потенційний ризик для плода.

Діти.

Досвід застосування препарату дітям обмежений.

Особливості застосування.

У випадку тяжкого набряку головного мозку необхідно призначати препарати для зменшення внутрішньочерепного тиску, такі як маніт та кортикостероїди.

У випадку внутрішньовенного застосування препарат слід вводити повільно (протягом 3-5 хвилин залежно від дози, що вводиться).

У разі застосування внутрішньовенно краплинно, швидкість вливання повинна становити 40-60 крапель на хвилину.

У випадку стійкого внутрішньочерепного крововиливу не слід перевищувати дозу 1000 мг на добу та швидкість внутрішньовенного вливання (30 крапель на хвилину).

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

В індивідуальних випадках деякі побічні реакції з боку центральної нервової системи можуть впливати на здатність керувати автотранспортом або працювати зі складними механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Цитиколін посилює ефект леводопи.

Не слід призначати препарат одночасно з лікарськими засобами, що містять меклофеноксат.

Препарат можна призначати одночасно з антигеморагічними препаратами, засобами, що застосовуються для зниження внутрішньочерепного тиску, та розчинами для перфузій.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Діфосфоцин – це препарат, що містить аналог природного нуклеозиду цитиколіну (цитидин 5’-дифосфохоліну), який є попередником фосфатидилхоліну та інших фосфоліпідів, що входять до складу клітинних мембран. Було показано, що цитиколін покращує мозковий кровообіг і постачання кисню до мозку, що сприяє відновленню нормального церебрального метаболізму. Крім того, завдяки захисній дії по відношенню до дофамінергічних нейронів цитиколін сприяє підвищенню рівнів дофаміну та збільшує чутливість дофамінових рецепторів.

Фармакокінетика. Після внутрішньом’язового введення 1000 мг цитиколіну максимальні рівні його основного метаболіту – холіну – спостерігаються через 0,4 години, сягаючи рівня 25 мкмоль/л. Цитиколін метаболізується печінкою з утворенням вільного холіну, який далі залучається до циклів синтезу лецитину та мембранних ліпідів. Виведення цитиколіну відбувається переважно через дихальні шляхи (12 % у повністю метаболізованому вигляді), і деякою мірою із сечею та фекаліями.

Основні фізико-хімічні властивості

прозорий безбарвний розчин.

Несумісність

Через відсутність результатів спеціальних досліджень сумісності препарат не можна змішувати з іншими лікарськими засобами.

Термін придатності

5 років.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 оС.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 4 мл розчину для ін’єкцій в ампулі; по 3 ампули з дозуванням 1000 мг або по 5 ампул з дозуванням 500 мг у контурній чарунковій упаковці у картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Мітім С.р.л. / Mitim S.r.l.

Місцезнаходження

Віа Качамалі, 34-38 – 25125 Брешиа, Італія /

Via Cacciamali, 34-38 – 25125 Brescia, Italy.

Власник реєстраційного посвідчення

Магіс Фармасьютічі С.р.л. / Magis Farmaceutici S.r.l.

Місцезнаходження

Віа Чефалоніа 70 – 25124 Брешиа, Італія /

Via Cefalonia 70 – 25124 Brescia, Italy.

Дифосфоцин 500 мг 4 мл №5 раствор для инъекций Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Дифосфоцин 500 мг 4 мл №5 раствор для инъекций Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Дифосфоцин 500 мг 4 мл №5 раствор для инъекций Характеристики

Лікарська форма Розчин для ін'єкцій, 500 мг/4 мл по 4 мл в ампулах № 5
Виробник Мітім С.р.л., Італія
Вік Досвід застосування препарату дітям обмежений.
Міжнародне найменування Citicoline
Показання Інсульт, гостра фаза порушень мозкового кровообігу та лікування ускладнень і наслідків порушень мозкового кровообігу; - черепно-мозкова травма та її неврологічні наслідки; - когнітивні порушення та порушення поведінки внаслідок хронічних судинних і дегенеративних церебральних розладів.
Протипоказання Підвищена чутливість до цитиколіну або до інших компонентів препарату. - Підвищений тонус парасимпатичної нервової системи.
Склад діюча речовина: 1 ампула (4 мл розчину) містить 500 мг або 1000 мг цитиколіну (у вигляді цитиколіну натрію); допоміжні речовини: натрію гідроксид (для доведення рН), вода для ін’єкцій.
Термін придатності 5 років
Українська назва ДІФОСФОЦИН
Упаковка ампула
Фармакотерапевтична група Інші психостимулюючі та ноотропні засоби. Цитиколін

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги