www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Дермадрин 20 мг/г 50 г мазь

Loading...
  Купить Дермадрин 20 мг/г 50 г мазь в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24
Другие товарные предложения
Аналоги

Описание Дермадрин 20 мг/г 50 г мазь

Производителем мази для местного применения под коммерческим наименованием Дермадрин 20 мг/г 50 г является известная европейская компания по производству лекарственных препаратов Фармацеутише Фабрик Монтавит ГмбХ, (Австрия). По выгодной стоимости ее можно приобрести в сети Аптека24, что подтверждается многочисленными отзывами наших постоянных клиентов. 

Дермадрин должным образом зарегистрирован в Украине и имеет несколько аналогов с подобным действующим веществом. Эта мазь относится к фармакотерапевтической группе антигистаминных противозудных препаратов для местного применения. В одном грамме мази содержится двадцать миллиграмм дифенгидрамина гидрохлорида, что отражено в описании активного действующего вещества.


Применение

В инструкции к препарату отмечено, что дифенгидрамин является блокатором Н1 – рецепторов, который избирательно угнетает деятельность Р1 – рецепторов. Дополнительным эффектом при нанесении этой мази является локальное обезболивание – своего рода местная анестезия.

Применение этого лекарственного препарата показано в следующих случаях:

 • Аллергические дерматиты и экземы;

 • Укусы насекомых и крапивница;

 • Термические ожоги, в том числе вызванные воздействием солнца;

 • Полиморфные дерматозы, которые сопровождаются зудом.

Эта мазь легко и равномерно наносится на кожу, быстро впитывается и проникает в подкожно – жировую клетчатку. Терапевтический эффект наступает практически сразу после нанесения и продолжается до шести часов. Исходя из этого, наносить препарат на кожу можно от двух до четырех раз в сутки. Противопоказано использовать его в сочетании с аналогами на основе гидрохлорида дифенгидрамина. Также производитель не рекомендует наносить мазь на открытые раны и слизистые оболочки, а также не применять ее на больших площадях пораженной кожи. 

Например, при ветряной оспе, кори, везикулярных высыпаниях другого генеза. Следует избегать попадания препарата в глаза. Дермадрин не рекомендуется использовать в первом триместре беременности. При грудном вскармливании необходимо помнить о возможном попадании активного действующего компонента в материнское молоко, что крайне нежелательно для ребенка. Препарат можно использовать в педиатрической практике, начиная с двухлетнего возраста. При этом следует соблюдать предписанные инструкцией объемы мази, которые можно наносить одноразово в зависимости от возраста. *************Виробником мазі для місцевого застосування під комерційним найменуванням Дермадрін 20 мг / г 50 г є відома європейська компанія з виробництва лікарських препаратів Фармацеутіше Фабрик Монтавит ГмбХ, (Австрія). За вигідною вартості її можна придбати в мережі Аптека24, що підтверджується численними відгуками наших постійних клієнтів.

Дермадрін належним чином зареєстрований в Україні і має кілька аналогів з подібним діючою речовиною. Ця мазь відноситься до фармакотерапевтичної групи антигістамінних протисвербіжну препаратів для місцевого застосування. В одному грамі мазі міститься двадцять міліграмів дифенгидрамина гідрохлориду, що відображено в описі активного діючої речовини.


Застосування

В інструкції до препарату відзначено, що діфенгідрамін є блокатором Н1 - рецепторів, який вибірково пригнічує діяльність Р1 - рецепторів. Додатковим ефектом при нанесенні цієї мазі є локальне знеболення - свого роду місцева анестезія.

Застосування цього лікарського препарату показано в наступних випадках:

 • Алергічні дерматити та екземи;

 • Укуси комах і кропив'янка;

 • Термічні опіки, в тому числі викликані впливом сонця;

 • Поліморфні дерматози, які супроводжуються свербежем.

Ця мазь легко і рівномірно наноситься на шкіру, швидко вбирається і проникає в підшкірно - жирову клітковину. Терапевтичний ефект настає практично відразу після нанесення і триває до шести годин. Виходячи з цього, наносити препарат на шкіру можна від двох до чотирьох разів на добу. Протипоказано використовувати його в поєднанні з аналогами на основі гідрохлориду дифенгидрамина. Також виробник не рекомендує наносити мазь на відкриті рани та слизові оболонки, а також не застосовувати її на великих площах ураженої шкіри.

Наприклад, при вітряній віспі, кору, везикулярний висипаннях іншого генезу. Слід уникати потрапляння препарату в очі. Дермадрін не рекомендується використовувати в першому триместрі вагітності. При грудному вигодовуванні необхідно пам'ятати про можливе потрапляння активного чинного компонента в материнське молоко, що вкрай небажано для дитини. Препарат можна використовувати в педіатричній практиці, починаючи з дворічного віку. При цьому слід дотримуватися визначені інструкцією обсяги мазі, які можна наносити одноразово в залежності від віку.


  

Цена Дермадрин 20 мг/г 50 г мазь актуальна при заказе на сайте. Купить Дермадрин 20 мг/г 50 г мазь в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Дермадрин 20 мг/г 50 г мазь Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ 

для медичного застосування препарату
ДЕРМАДРІН

(DERMODRIN®)

Склад лікарського засобу:

діюча речовина: 1 г мазі містить 20 мг дифенгідраміну гідрохлориду;                     

допоміжні речовини: олія арахісова, віск білий, спирт цетиловий, парафін, парафін білий м’який, метилпарагідроксибензоат (Е 218), гліцерин, гостацерин Т-3, полісорбат 80, ізоборнілацетат, натрію гідроксид, вода очищена.

Лікарська форма. Мазь.

Мазь білого кольору.

Назва і місцезнаходження виробника.

Фармацеутіше фабрік Монтавіт ГмбХ,

Зальбергштрасе 96, 6067 Абзам, Австрія/

Pharmazeutische Fabrik Mоntavit GesmbH,

Salzbergstrasse 96, 6067 Absam, Austria.

Фармакотерапевтична група.

Протисвербіжні засоби, включаючи антигістамінні, місцевоанестезуючі та інші засоби. Антигістамінні засоби для місцевого застосування.

Код АТХ D04А A32.

Дермадрін містить блокатор Н1-рецепторів дифенгідраміну, який селективно пригнічує Н1-рецептори гістаміну. Дифенгідраміну гідрохлорид – ефективний антигістамінний та протиалергічний засіб з вираженою протисвербіжною активністю. Додатково чинить місцеву анестезуючу та знеболювальну дію. Кремоподібна основа мазі не подразнює шкіру та робить процес нанесення  легким та рівномірним. Основою мазі є водно-олійна емульсія, яка надає препарату охолоджувальний ефект. При місцевому застосуванні діюча речовина мазі проникає у шкіру і підшкірні шари. Протисвербіжний та знеболювальний ефект настає одразу після нанесення мазі і триває від 2 до 6 годин.

Показання для застосування.

Лікування проявів свербежу, місцевого болю та місцевих реакцій  гіперчутливості  у випадках:

                 - алергічних дерматитів;

                  - укусів комах;

                  - дерматитів;

                  - кропив’янки;

                  - сверблячих дерматозів;

                  - екземи;

                  - свербежу країв ран та саден;

                  - термічних опіків, у тому числі сонячних;

                  - поліморфних дерматозів (сонячної алергії).

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до діючої речовини або до допоміжних речовин,  або до інших антигістамінних засобів. Протипоказано застосовувати у комбінації з іншими засобами, що містять дифенгідраміну гідрохлорид.

Не рекомендується наносити на відкриті рани, переломи, та слизові оболонки, а також на великі зони ураженої шкіри, особливо при вітряній віспі, кору, везикулярних ураженнях шкіри.

 

Особливі заходи безпеки.

Уникати попадання препарату в очі.

Через можливість розвитку реакцій фоточутливості слід уникати попадання прямого сонячного світла на ділянки шкіри, на які наноситься мазь.

У випадках апное під час сну (або відомого у сім’ї синдрому раптової дитячої смерті) антагоністи Н1-рецепторів гістаміну слід застосовувати з обережністю.

З обережністю застосовувати людям літнього віку та пацієнтам з гострими захворюваннями. У випадку погіршення симптомів або якщо не спостерігається поліпшення стану, слід проконсультуватися з лікарем.

 

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не рекомендується застосовувати мазь у І триместрі вагітності. Дані епідеміологічних досліджень (599 спостережень) вказують, що у жінок, які у I триместрі вагітності отримували дифенгідраміну гідрохлорид, відзначалося збільшення випадків розвитку «вовчої пащі» у немовлят. У дослідженнях на лабораторних тваринах показана можливість розвитку репродуктивної токсичності. Вагітним не рекомендується наносити на великі ділянки ушкодженої шкіри. Рекомендується застосовувати після встановлення лікарем індивідуальної дози та у випадку, коли користь перевищує можливий ризик для плоду. На підставі  даних інших досліджень (6837 спостережень) вагітних жінок не було виявлено жодного іншого негативного впливу на вагітність або здоров’я плоду або новонародженого. Тим не менш, регулярне застосування H1-антагоністів у період вагітності, як правило, не рекомендується у зв'язку з відсутністю контрольованих клінічних досліджень та неможливістю остаточно виключити ретролентальну фіброплазію.

Протягом періоду годування груддю слід пам’ятати про можливість попадання діючої речовини мазі – дифенгідраміну гідрохлориду – у молоко матері.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем або роботу з іншими механічними засобами.

 

Діти. Препарат застосовувати для лікування дітей віком від 2 років.

 

Спосіб застосування та дози.

Мазь наносити на уражені ділянки шкіри залежно від величини ділянки ураження:

Рекомендована разова доза смужки мазі

Дорослим та дітям віком від 12 років

 5-15 см 

3-4 рази на добу

Дітям від 6 до 12 років

 8-10 см

3-4 рази на добу

Дітям від 2 до 6 років

 3 см

2-3 рази на добу

 

Протягом доби дорослим та дітям віком від 12 років не рекомендується застосовувати більше 300 мг дифенгідраміну гідрохлориду, що відповідає 15 г Дермадріну мазі, що становить 3/4 20 г туби Дермадріну, 1/3 50 г туби та 1/6 100 г туби Дермадріну.

Дітям віком від 6 до 12 років не рекомендується застосовувати більше 150 мг дифенгідраміну гідрохлориду на добу, що відповідає 41 см смужки мазі. 

Дітям віком від 2 до 6 років не рекомендується застосовувати більше 37 мг дифенгідраміну гідрохлориду на добу, що відповідає 10 см смужки мазі.

Похилим та ослабленим пацієнтам, так само як і пацієнтам із тяжкою печінковою та нирковою недостатністю, дозування і тривалість застосування слід підбирати в залежності від ступеня тяжкості ураження та ефективності терапії і визначати  лікарем індивідуально.                           

При тривалому застосуванні слід оцінити необхідність продовження застосування препарату.    

 

Передозування.

Випадки передозування не описані. При нанесенні мазі Дермадрін місцево ймовірність виникнення  передозування відсутня. Передозування може виникнути лише за умови досягнення альбумінових плазмових концентрацій >600 нг/мл дифенгідраміну гідрохлориду.

Лікування інтоксикації у результаті випадкового або неправильного використання є симптоматичним.

 

Побічні ефекти.

У цілому мазь Дермадрін переноситься добре.

Мазь Дермадрін містить арахісову олію, у поодиноких випадках арахісова олія може бути причиною алергічних захворювань; метилпарагідроксибензоат може викликати легкі подразнення шкіри; цетиловий спирт може викликати місцеві шкірні реакції (наприклад, контактний дерматит).

При порушенні режиму застосування можливий розвиток небажаних побічних ефектів:     З боку шкіри та підшкірно-жирової клітковини: шкірні алергічні реакції, контактний дерматит і реакції фоточутливості шкіри (уникати прямих сонячних променів) з почервонінням, свербежем, утворенням пухирів і набряку шкіри, сухість у роті;

З боку нервової системи: при надмірному черезшкірному поглинанні: реакції гіперчутливості; відчуття втоми, особливо у дітей; збудженість; занепокоєння; тривожність та спазми;

З боку нирок і сечовивідних шляхів: розлади сечовипускання.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші форми взаємодій. 

Дослідження взаємодії не проводилися. При нанесенні мазі на великі ділянки шкіри не можна виключати можливість взаємодій. Це стосується, зокрема, лікування препаратами, що містять дифенгідрамін або інгібітори MAO. Атропін і трициклічні антидепресанти можуть збільшити антихолінергічні властивості дифенгідраміну гідрохлориду, а також потенціювати дію снодійних, знеболювальних засобів, що містять опіоїди, препаратів, що пригнічують центральну нервову систему. З гіпотензивними засобами можливі реакції взаємодії. З алкоголем - можливе посилення дію алкоголю.

Термін придатності. 3 роки.

Після першого відкриття туби: 12 місяців.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці для захисту від світла.

Упаковка.

Алюмінієві туби по 20 г або 50 г, або 100 г у картонній упаковці.

Категорія відпуску.  Без рецепта.

Дермадрин 20 мг/г 50 г мазь Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Андрей 16.02.2017 Мне очень помогла эта мазь при ожоге руки. Даже волдыря не было. Хотя обжегся сильно.
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Дермадрин 20 мг/г 50 г мазь Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Дермадрин 20 мг/г 50 г мазь Характеристики

Лікарська форма Мазь, 20 мг/г по 20 г, 50 г, 100 г у тубах № 1
Виробник Фармацеутіше Фабрік Монтавіт ГмбХ, Австрія
Вік від 2 років.
Міжнародне найменування Diphenhydramine
Показання Лікування проявів свербежу, місцевого болю та місцевих реакцій гіперчутливості у випадках: - алергічних дерматитів; - укусів комах; - дерматитів; - кропив’янки; - сверблячих дерматозів; - екземи; - свербежу країв ран та саден; - термічних опіків, у тому числі сонячних; - поліморфних дерматозів (сонячної алергії).
Протипоказання Підвищена чутливість до діючої речовини або до допоміжних речовин, або до інших антигістамінних засобів. Протипоказано застосовувати у комбінації з іншими засобами, що містять дифенгідраміну гідрохлорид. Не рекомендується наносити на відкриті рани, переломи, та слизові оболонки, а також на великі зони ураженої шкіри, особливо при вітряній віспі, кору, везикулярних ураженнях шкіри.
Склад діюча речовина: 1 г мазі містить 20 мг дифенгідраміну гідрохлориду; допоміжні речовини: олія арахісова, віск білий, спирт цетиловий, парафін, парафін білий м’який, метилпарагідроксибензоат (Е 218), гліцерин, гостацерин Т-3, полісорбат 80, ізоборнілацетат, натрію гідроксид, вода очищена.
Термін придатності 3 роки
Українська назва ДЕРМАДРІН
Упаковка у тубах
Фармакотерапевтична група Протисвербіжні засоби, включаючи антигістамінні, місцевоанестезуючі та інші засоби. Антигістамінні засоби для місцевого застосування.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.