www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

З Різдвом!

25.12.2018

25 грудня світ зануриться в різдвяну казку. Саме в цей день весь католицький світ святкує Різдво! Приготування до свята йдуть повним ходом задовго до очікуваної дати. Всюди панує атмосфера радості і щастя, безтурботності. Україна приєдналася до всесвітнього свята зовсім недавно. У нас Різдво святкують 7 січня. Однак уже другий рік, у нас офіційно 2 Різдвяних свята. Це не просто додатковий вихідний в робочі будні, це можливість ще один день в році наповнити своє життя радістю і щастям.

Різдво неповторне свято, адже його святкування збирає за одним столом всю сім'ю. Той час спілкування, радості, спільного проведення часу, колядок ... Це найбільша традиція прославлення народження маленького Ісуса, який сповістив нам велику радість, порятунок від усіх наших гріхів і небесний рай! Це свято миру і добра, який наповнює світлом весь світ і хоч на хвилинку, але робить кожного з нас маленькою дитиною!

Різдво католицьке

Нехай в той день у вашому серці панує тільки радість і перша зірка, яка засяє на небі, сповістить всім тільки хороші новини, як багато століть тому стала символом появи Христа!

Будьте здорові, адже здоров'я, основа всього і найбільша цінність для кожної людини. Весь колектив аптеки 24 працює для того, щоб зберегти цю цінність для вас і допомогти позбавиться від усіх хвороб!

Хай щастя завжди наповнює ваші серця, як в той особливий день, радість і посмішка ніколи не сходить з обличчя. Нехай вам завжди вистачає сил і умінь досягти всіх своїх цілей, здійснити заповітні мрії! Різдвяна казка подарує любов, яка пронесеться з вами весь рік і допоможе зберегти теплоту відносин! Всього самого найкращого, самого бажаного! Будьте щасливі і здорові!