www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Биоспорин 1 доза №10

Loading...
    Купить Биоспорин 1 доза №10 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Биоспорин 1 доза №10 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Биоспорин 1 доза №10 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24
Аналоги

Описание Биоспорин 1 доза №10

Биоспорин является препаратом-пробиотиком, в состав которого входят живые организмы, в частности, высушенные штаммы аэробных сапрофитов. Таким образом данный препарат эффективен в борьбе с патогенными бактериями, нарушающими микрофлору кишечника и влагалища. Применение Биоспорина является хорошим способом борьбы с бактериями E Coli, Proteus, Salmonella, Campylobacter, Shigella,  а также грибов рода Candida. Полное описание действия препарата на данные микроорганизмы содержит официальная инструкция Биоспорина.

 

Кроме вышеуказанного действия, данный препарат укрепляет иммунную систему, повышает качество всасывания витаминов в организме, поэтому отзывы Биоспорин завоевал самые позитивные. Важно, что действующие вещества препарата не попадают в системный кровоток, как некоторые аналоги Биоспорина.

 

Препарат Биоспорин назначают при следующих заболеваниях:

 

- инфекции кишечника, вызванные указанными выше микроорганизмами;

- в случае кишечных инфекций у пациентов, которым противопоказаны антибиотики;

- дисбактериоз, возникший вследствие терапии антибиотиками;

- вагиноз бактериальной этиологии;

- кандидоз;
- послеоперационный период – в качестве профилактического средства.

 

Массу Биосфорина растворяют в 5 мл кипяченой воды (не горячей!), и принимают получившуюся суспензию перед приемом пищи. Взрослым пациентам необходимо сразу же принимать по 2 дозы 2-3 раза в сутки в зависимости от цели приема. Курс составляет от 5 дней до двух недель. При терапии вагинальных заболеваний Биосфорин используют для орошений либо введений. Биосфорин детям назначают в меньшей дозировке. Прежде, чем купить Биосфорин и приступить к терапии, необходимо обязательно проконсультироваться с лечащим врачом. Приобрести Биосфорин по отличной цене в Киеве и Украине можно, просто оформив заявку на нашем сайте.

Биоспорин 1 доза №10 Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

про застосування медичного імунобіологічного препарату

Біоспорин – Біофарма

(Biosporin - Biopharma)

 

 

Загальна характеристика

Основні властивості: кристалічна або пориста ліофілізована маса живих мікробних клітин Bacillus subtilis УКМ В-5007 і Bacillus licheniformis УКМ-5514 від світло-сірого до бежевого або темно-сірого кольору (можливо з світло- або темно-коричневим відтінком), специфічного запаху; солодкуватого смаку.

 

Якісний та кількісний склад

Діючі речовини: одна доза Біоспорину-Біофарма містить живих мікробних клітин Bacillus subtilis УКМ В-5007 та Bacillus licheniformis УКМ В-5514- 1,1-109 - 10-109.

Допоміжні речовини: сахароза ( або цукор дрібнокристалічний), желатин, натрію хлорид.

 

Форма випуску. Порошок для оральної суспензії.

 

Код АТС. A07FA50**. Антидіарейні мікробні препарати.

 

Імунологічні і біологічні властивості. Виявляє високу антагоністичну активність по відношенню до патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів, не впливає на представників нормальної мікрофлори. Синтезує комплекс ферментів, які стимулюють і регулюють травлення та сприяють кращому засвоєнню їжі.

 

Показання для застосування. Біоспорин-Біофарма призначений для лікування дітей (з 3-х місяців) і дорослих:

- хворих на гострі кишкові інфекції (ГКІ) легких і середніх форм, а також тяжких форм (у пацієнтів з протипоказаннями до антибіотикотерапії), які спричинені патогенними та умовно- патогенними (в тому числі стійкими до антибіотиків) мікроорганізмами (Salmonella spp., Shigella spp., ентеропатогенними Е. coli, Proteus spp., Staphylococcus spp., Candida spp.);

- осіб, що перенесли ГКІ (у разі виділення патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів, а також при дисфункції кишечника);

- з метою корекції мікрофлори кишечника (при дисбактеріозах, що виникли як наслідок антибіотикотерапії або інших причин);

- з метою профілактики гнійно-септичних ускладнень у післяопераційному періоді;

- в гінекологічній практиці: при вульвовагінальному кандидозі у жінок репродуктивного віку в т.ч. вагітних, при бактеріальному вагіпозі (з метою реабілітації після закінчення курсу антибактеріальної терапії);

- в стоматологічній практиці: при хронічному рецидивуючому стоматиті у дітей.


 

Спосіб застосування і дози. Препарат застосовують у вигляді суспензії. Для отримання суспенії препарату застосовують кип'ячену воду кімнатної температури.

Спосіб розчинення:

  1. У склянку наливають воду з розрахунку 1 чайна ложка на 1 дозу препарату (кількість доз вказано на етикетці).
  2. Для розчинення препарату частину води (1-2 чайні ложки) із склянки переливають у флакон і збовтують. Протягом 1-2 хв. утворюється гомогенна суспензія від світло-сірого до бежевого або темно-сірого кольору (можливо зі світло- або темно-коричневим відтінком).
  3. Розчинений препарат з флакону переливають до склянки з залишком води і ретельно перемішують.

1 чайна ложка отриманого в склянці розчину дорівнює 1 дозі препарату.

Якщо флакон містить 1 дозу препарату, то рекомендовано розчинити препарат у флаконі (додати до флакону 1-2 чайні ложки води).

Одержану суспензію застосовують внутрішньо (перорально - через рот) або для вагінальних зрошувань, або для просочування тампонів для інтравагінального введення.

Для дітей:

- при лікуванні ГКІ (дизентерії, сальмонельозу, харчових токсикоінфекцій та ін.) - по 1 дозі (1 чайна ложка) 2 рази на день протягом 5-7 днів (перорально);

- при доліковуванні реконвалесцентів ГКІ - по 1 дозі (1 чайна ложка) 2 рази на день протягом 5 днів (перорально);

- при дисбактеріозах кишківника - по 1 дозі (1 чайна ложка) 2-3 рази на день протягом 10-20 днів (перорально);

- при лікуванні хронічного афтозного стоматиту - по 2 дози (2 чайні ложки) 2 рази на добу протягом 14 днів (перорально після їжі та ополіскування роту).

Для дорослих:

- при лікуванні ГКІ - по 2 дози (2 чайні ложки) 3 рази на день протягом 5-7 днів (перорально);

- при доліковуванні реконвалесцентів після ГКІ - по 2 дози (2 чайні ложки) 2 рази на день протягом 5 днів, при необхідності до 2 тижнів (перорально);

- для профілактики гнійно-септичних ускладнень у післяопераційному періоді - по 2 дози (2 чайні ложки) 2 рази на день протягом 5-7 днів до операції і по 2 дози (2 чайні ложки) 2 рази на день протягом 10 днів після операції (перорально);

- для лікування вульвовагінального кандидозу і бактеріального вагінозу - по 2 дози (2 чайні ложки) 1 раз на день протягом 5-10 днів у вигляді зрошень і аплікацій, з експозицією 6-12 годин. Після прийому препарату не вживати їжу і не пити протягом 40-60 хв.

Перорально препарат застосувують за 30-40 хв. перед прийманням їжі. При необхідності можливі повторні курси лікування.

 

Побічна дія. Не виявлено.

 

Протипоказання. Не встановлено.

 

Особливості застосування. Розведений препарат зберіганню не підлягає.

Застосування при вагітності і годуванні груддю. Препарат застосовують під час вагітності і годуванні груддю.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не вивчалась. Передозування. Не вивчалось.

Вплив на здатність керування автотранспортом. Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем.

 

Умови зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

 

 

Термін придатності. З роки.

 

Умови відпуску. Без рецепту.

 

Пакування. По 1, 2 або 5 доз препарату у флаконі. По 5 або 10 флаконів у пачці.

 

Виробник. ПрАТ «БІОФАРМА».

 

Адреса: Україна, 03680, м. Київ, вул. М Амосова, 9, тел. (044) 275-16-04, (044) 275-91-50, (044) 521-15-39.

 

У випадку побічної дії (ускладнення) після застосування МІБП необхідно направити термінове повідомлення до:

Управління розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров'я МОЗ України (01021, м. Київ, вул. Грушевського, 7, тел: (044) 253-61-94);

Державне підприємство "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України" (03151, м. Київ, вул. Ушинського, 40, тел. (044) 393-75-86) та на адресу підприємства-виробника.


Биоспорин 1 доза №10 Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • Palermo 14.12.2014 Долго искали идеальный пребиотик «от всех бед», и по завершению курса приема Биоспорина я уже поняла, что вот, мы кажется его нашли!
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Биоспорин 1 доза №10 Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Биоспорин 1 доза №10 Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.