www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Атрогрел 75мг N60 таблетки

Loading...
  Купить Атрогрел 75мг N60 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
99.7 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Атрогрел 75мг N60 таблетки

Показания

Профилактика проявлений атеротромбоза:

 • у больных, перенесших инфаркт миокарда (начало лечения - через несколько дней, но не позднее чем через 35 дней после возникновения), ишемический инсульт (начало лечения - через 7 дней, но не позднее чем через 6 месяцев после возникновения) или у которых диагностирован заболевания периферических артерий (поражение артерий и атеротромбозом сосудов нижних конечностей);

 • у больных с острым коронарным синдромом:

 • с острым коронарным синдромом без подъема сегмента ST (нестабильная стенокардия или инфаркт миокарда без зубца Q), в том числе у пациентов, которым был установлен стент в ходе проведения чрескожной коронарной ангиопластики, в комбинации с ацетилсалициловой кислотой (АСК)

 • с острым инфарктом миокарда с подъемом сегмента ST в комбинации с ацетилсалициловой кислотой (у больных, получающих стандартное медикаментозное лечение и которым показана тромболитическая терапия).

 • Профилактика атеротромботических и тромбоэмболических событий при фибрилляции предсердий .


Клопидогрел в комбинации с ацетилсалициловой кислотой показан взрослым пациентам с фибрилляцией предсердий, которые имеют по меньшей мере один фактор риска возникновения сосудистых событий, которым противопоказано лечение антагонистами витамина К (АВК) и которые имеют низкий риск возникновения кровотечений, для профилактики атеротромботических и тромбоэмболических событий, в том числе инсульта .Состав

действующее вещество: клопидогрел;

 • 1 таблетка содержит клопидогрел в виде клопидогреля бисульфата (в пересчете на 100% клопидогрел) - 75 мг

 • вспомогательные вещества: натрия кроскармеллоза, целлюлоза микрокристаллическая, лактоза, масло касторовое гидрогенизированное

 • пленочная оболочка: гипромеллоза, лактоза, титана диоксид (Е 171), триацетин, кармин (Е 120).
Цена Атрогрел 75мг N60 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Атрогрел 75мг N60 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Атрогрел 75мг N60 таблетки Инструкция

 Інструкція про застосування
АТРОГРЕЛ
(ATROGREL)


СКЛАД
діюча речовина: клопідогрел;

1 таблетка містить клопідогрель у вигляді клопідогрелю бисульфата (в перерахунку на 100% клопідогрель) - 75 мг

допоміжні речовини: натрію кроскармелоза, целюлоза мікрокристалічна, лактоза, масло касторове гідрогенізована

плівкова оболонка: гіпромелоза, лактоза, титану діоксид (Е 171), триацетин, кармін (Е 120).

ЛІКАРСЬКА ФОРМА
Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

ОСНОВНІ ФІЗИКО-хімічні властивості:
таблетки круглої форми з двоопуклою поверхнею, вкриті плівковою оболонкою рожевого кольору.

ФАРМАКОЛОГІЧНА ГРУПА
Антитромботичні засоби. Код АТС В01А С04.

Фармакологічні властивості
Фармакологічні.

Клопідогрел селективно інгібує зв'язування аденозиндифосфату (АДФ) з його рецепторами на поверхні тромбоцитів, блокує активацію тромбоцитів і таким чином пригнічує їх агрегацію. Пригнічує також агрегацію тромбоцитів, спричинену іншими агоністами. Гальмування агрегації тромбоцитів спостерігається через 2:00 після прийому разової дози. При повторному застосуванні ефект посилюється, а стабільний стан досягається через 3-7 днів лікування (середній рівень гальмування агрегації становить 40-60%). Агрегаціятромбоцитів і час кровотечі повертаються до початкового рівня в середньому через 7 днів після відміни препарату відповідно до відновлення тромбоцитів.

Фармакокінетика.

Після прийому препарат швидко всмоктується зі шлунково-кишкового тракту. Концентрація в плазмі крові незначна і через 2:00 після застосування не визначається (менше 0,025 мкг / л). Швидко метаболізується в печінці. Його основний метаболіт (85% циркулюючої в плазмі сполуки) є неактивним. Активний тіольний метаболіт швидко та необоротно зв'язується з рецепторами тромбоцитів. У плазмі крові він не виявляється. Клопідогрел та основний циркулюючий метаболіт зворотно зв'язуються з білками плазми.

Після прийому близько 50% прийнятої дози виділяється з сечею і 46% з калом протягом 120 годин після застосування. Період напіввиведення основного метаболіту становить 8:00.

Концентрація основного метаболіту в плазмі у пацієнтів похилого віку (75 років і старше) значно вище, однак більш високі концентрації в плазмі крові не супроводжуються змінами в агрегації тромбоцитів і часу кровотечі.

Показання
Профілактика проявів атеротромбозу:

у хворих, які перенесли інфаркт міокарда (початок лікування - через кілька днів, але не пізніше ніж через 35 днів після виникнення), ішемічний інсульт (початок лікування - через 7 днів, але не пізніше ніж через 6 місяців після виникнення) або у яких діагностовано захворювання периферичних артерій (ураження артерій і атеротромбозом судин нижніх кінцівок);
у хворих з гострим коронарним синдромом:
з гострим коронарним синдромом без підйому сегмента ST (нестабільна стенокардія або інфаркт міокарда без зубця Q), в тому числі у пацієнтів, яким було встановлено стент у ході проведення черезшкірної коронарної ангіопластики, у комбінації з ацетилсаліциловою кислотою (АСК)
з гострим інфарктом міокарда з підйомом сегмента ST у комбінації з АСК (у хворих, які отримують стандартне медикаментозне лікування та яким показана тромболітична терапія).
Профілактика атеротромботичних і тромбоемболічних подій при фібриляції передсердь.

Клопідогрел в комбінації з АСК показаний дорослим пацієнтам з фібриляцією передсердь, які мають щонайменше один фактор ризику виникнення судинних подій, яким протипоказано лікування антагоністами вітаміну К (АВК) і які мають низький ризик виникнення кровотеч, для профілактики атеротромботичних і тромбоемболічних подій, в тому числі інсульту.

Протипоказання
Підвищена чутливість до діючої речовини або інших компонентів препарату
тяжка печінкова недостатність
гострі кровотечі (в тому числі внутрішньочерепні крововиливи) та захворювання, які сприяють їх розвитку (наприклад, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки в стадії загострення, неспецифічний виразковий коліт).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та ІНШІ ВИДИ ВЗАЄМОДІЙ
Лікарські засоби, пов'язані з ризиком кровотечі: існує підвищений ризик розвитку кровотеч через потенційного адитивний ефект. Одночасне застосування лікарських засобів, пов'язаних з ризиком кровотечі, слід проводити з обережністю (див розділ «Особливості застосування»).

Пероральніантикоагулянти одночасне застосування клопідогрелю з пероральними антикоагулянтами, в тому числі з варфарином не рекомендується, оскільки така комбінація може посилити інтенсивність кровотечі (див. Розділ «Особливості застосування»). Хоча застосування клопідогрелю в дозі 75 мг / сут не змінює фармакокінетику S-варфарину або міжнародне нормалізоване відношення (МНС), у пацієнтів, які протягом тривалого часу приймають варфарин, одночасне застосування клопідогрелю і варфарину збільшує ризик кровотечі

Атрогрел 75мг N60 таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Атрогрел 75мг N60 таблетки Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Атрогрел 75мг N60 таблетки Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги