www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Атрикан 250 мг №8 капсулы

Loading...
  Купить Атрикан 250 мг №8 капсулы в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Нет в наличии
Продавец этого товара: Аптека24 Аптека24

Описание Атрикан 250 мг №8 капсулы

Капсулы Атрикан 250 мг № 8 – лекарство, предназначенное для лечения трихомониаза. Действующим веществом в медикаменте выступает тенонитрозол, который способен не только влиять на трихомонады, но и противостоять тяге к алкоголю. Его активность соизмерима с действием таких лекарств как Эспераль и Тетурам. 

То есть, при приеме происходит нарушение распада этилового спирта, промежуточные продукты данного процесса скапливаются в организме, что ведет к отравлению. Но этот эффект Атрикана можно назвать вспомогательным – основным его предназначением является ликвидация протозойной инфекции мочеполовой сферы.


Краткая инструкция по применению препарата Атрикан

Медикамент Атрикан согласно описанию имеет вид растворимых в кишечнике капсул. В инструкции также сообщается, что это лекарственное средство следует принимать по классической схеме – по одной капсуле с утра и вечером. Длительность терапии аннотацией определяется в четыре дня. Более высокие дозировки (выше 500 мг) являются по отзывам специалистов нежелательными.


Противопоказано прибегать к применению Атрикана:

 • при лечении детей;

 • при терапии пациентов с недостаточностью печени;

 • при непереносимости компонентов фармакологического препарата;

 • во время беременности и грудного вскармливания.

Фармсредство способно негативно отразиться на работе пищеварения, поэтому при его принятии могут наблюдаться потеря аппетита, тошнота, тяжесть в желудке. В некоторых случаях прием Атрикана может спровоцировать окрашивание мочи, спермы, белков глаз в желтый цвет. Опасаться этого не стоит. Это явление проходит самопроизвольно по окончанию курса терапии.


Отзывы о препарате Атрикан

В целом, капсулы Атрикан признаются большинством специалистов и пациентами действенным медикаментом. Врач может выписать вам Атрикан или Тиберал, поскольку они считаются равноценными по действию аналогами, и в таком случае опираться необходимо на финансовые способности, так как стоимость медикаментов разнится. Согласно отзывам Атрикан способствует улучшению состояния уже спустя несколько дней после начала лечения. Недостатками Атрикана некоторые пользователи считают стоимость и некоторые побочные эффекты.*******************Капсули Атрікан 250 мг № 8 - ліки, призначене для лікування трихомоніазу. Діючою речовиною в медикаменті виступає Тенонітрозол, який здатний не тільки впливати на трихомонади, але і протистояти тязі до алкоголю. Його активність порівнянна з дією таких ліків як Еспераль і Тетурам.

Тобто, при прийомі відбувається порушення розпаду етилового спирту, проміжні продукти даного процесу скупчуються в організмі, що веде до отруєння. Але цей ефект Атрікан можна назвати допоміжним - основним його призначенням є ліквідація протозойной інфекції сечостатевої сфери.


Коротка інструкція із застосування препарату Атрікан

Медикамент Атрікан згідно з описом має вигляд розчинних в кишечнику капсул. В інструкції також повідомляється, що цей лікарський засіб слід приймати за класичною схемою - по одній капсулі з ранку і ввечері. Тривалість терапії анотацією визначається в чотири дні. Більш високі дози (вище 500 мг) є за відгуками фахівців небажаними.


Протипоказано вдаватися до застосування Атрікан:

 • при лікуванні дітей;

 • при терапії пацієнтів з недостатністю печінки;

 • при непереносимості компонентів фармакологічного препарату;

 • під час вагітності і грудного вигодовування.


Фармзасобів здатне негативно позначитися на роботі травлення, тому при його прийнятті можуть спостерігатися втрата апетиту, нудота, тяжкість в шлунку. У деяких випадках прийом Атрікан може спровокувати забарвлення сечі, сперми, білків очей в жовтий колір. Остерігатися цього не варто. Це явище проходить мимовільно по закінченню курсу терапії.


Відгуки про препарат Атрікан

В цілому, капсули Атрікан визнаються більшістю фахівців і пацієнтами дієвим медикаментом. Лікар може виписати вам Атрікан або Тіберал, оскільки вони вважаються рівноцінними за дією аналогами, і в такому випадку спиратися необхідно на фінансові можливості, так як вартість медикаментів різниться. Згідно відгуками Атрікан сприяє поліпшенню стану вже через кілька днів після початку лікування. Недоліками Атрікан деякі користувачі вважають вартість і деякі побічні ефектиЦена Атрикан 250 мг №8 капсулы актуальна при заказе на сайте. Купить Атрикан 250 мг №8 капсулы в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Атрикан 250 мг №8 капсулы Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

АТРИКАН 250

(АТRIСАN 250)

Склад:

діюча речовина: tenonitrozole.

1 капсула містить тенонітрозолу 250 мг;

допоміжні речовини: олія арахісова рафінована, олія соєва гідрогенізована, лецитин, желатин, сорбіто-сорбітановий розчин, титану діоксид (Е 171), заліза оксид жовтий (Е 172), гліцерин, гіпромелози фталат, дибутилфталат.

Лікарська форма. Капсули кишковорозчинні м’які.

Основні фізико-хімічні властивості: непрозора капсула діаметром 7,5 мм, овальної форми, жовтувато-гірчичного кольору, що містить гомогенну маслянисту масу.

Фармакотерапевтична група.

Антипротозойні препарати. Тенонітрозол. Код  АТХ Р01А Х08.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Тенонітрозол є похідним тіазолу. Він проявляє трихомонацидну протипаразитарну активність.

Тенонітрозол – синтетична сполука, що має трихомонацидну дію відносно Trichomonas vaginalis та фунгістатичну дію щодо грибів роду Candida.

Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо Атрикан 250 добре абсорбується в кишечнику. Максимальна концентрація препарату у плазмі крові досягається протягом          4 годин.  Максимальна концентрація тенонітрозолу у сироватці становить у середньому       10 мкг/мл.  Його виведення з організму досить повільне, що забезпечує стійку трихомонацидну дію. Тенонітрозол елімінується повністю протягом 8-14 годин. Атрикан 250 має тропність до клітин сечостатевих шляхів (сечового міхура та матки).

Клінічні характеристики.

Показання.

Урогенітальний трихомоніаз.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату.  Печінкова недостатність.

У зв’язку з наявністю у складі препарату олії арахісової рафінованої та олії соєвої гідрогенізованої, препарат протипоказаний у випадку алергії до арахісу або сої.

Не рекомендується вживати в поєднанні з алкоголем.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Слід уникати вживання напоїв, які містять алкоголь, та прийому лікарських засобів, до складу яких входить етиловий спирт.

Особливості застосування.

Рекомендовано контролювати лейкоцитарну формулу у пацієнтів, які мають в анамнезі хвороби крові, та при повторних курсах лікування.  

Під час лікування не вживати алкоголь та лікарські засоби, що містять етиловий спирт.

Лікарський засіб містить сорбіт,  тому його застосування не рекомендоване пацієнтам, які мають непереносимість фруктози (рідкісне спадкове захворювання).

Оскільки тенонітрозол частково виділяється сльозовою рідиною, у період прийому препарату можливе забарвлення склер у жовтий колір. Тому під час лікування цим препаратом бажано не користуватися контактними лінзами, щоб уникнути їх забарвлення.  Можлива також зміна кольору сечі. Ці ефекти зникають після припинення лікування і не завдають ніякої шкоди здоров’ю.

Атрикан 250  містить олію арахісову рафіновану та олію соєву гідрогенізовану  і може викликати реакції гіперчутливості (кропив’янка, анафілактичний шок).

Для забезпечення ефективності терапії необхідне одночасне лікування обох статевих партнерів.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Дослідження на тваринах не виявили доказів тератогенної дії. За відсутності тератогенних ефектів у тварин, вади розвитку у людини мало імовірні.

В даний час немає відповідних даних про можливий тератогенний або фетотоксичний ефект цього лікарського засобу при його прийманні під час вагітності.

Отже, бажано не застосовувати цей лікарський засіб під час вагітності.

Оскільки тенонітрозол проникає в грудне молоко, під час лікування годування груддю необхідно припинити.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не впливає.

Спосіб застосування та дози.

Застосовувати дорослим.

Препарат приймають внутрішньо.

По 1 капсулі вранці та ввечері під час прийому їжі протягом 4 днів.

Рекомендовано одночасне лікування статевого партнера незалежно від наявності клінічних симптомів захворювання.

Діти.

Не застосовувати дітям.

Передозування.

Про випадки передозування не повідомлялося.

Побічні реакції.

Рідко (≥ 0,01% < 0,1%): незначні диспептичні явища: нудота, відчуття переповнення шлунка, втрата апетиту, біль і дискомфорт у епігастрії, гіркота у роті; забарвлення слізної рідини та контактних лінз в жовтий колір; загальна слабкість, головний біль, запаморочення; забарвлення сечі у жовтий колір; реакції з боку шкіри: жовтушність шкіри, дерматит, свербіж, гіперемія, папульозний висип. Іноді можливі реакції гіперчутливості, включаючи кропів’янку, анафілактичний шок.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 °C у захищеному від вологи місці.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 8 капсул у блістері, по 1 блістеру в картонній коробці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Виробник відповідальний за упаковку, контроль і випуск серії:

Іннотера Шузі, Франція/Innothera Chouzy, France.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Рю Рене Шантеро  Л`Ісль Вер,  41150 Шузі-сюр-Сіс, Франція/L`Isle Vert,  Rue Rene Chantereau, 41150 Chouzy-sur-Cisse, France.

Заявник.

Лабораторія Іннотек Інтернасьйональ, Франція/Laboratoire Innotech International, France.

Місцезнаходження заявника.

22 авеню Арістід Брійан, 94110 Аркей, Франція/22 avenue Aristide Briand, 94110 Arcueil, France.

Атрикан 250 мг №8 капсулы Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
 • Валентина 15.02.2017 Могу сказать что средство очень быстро помогает. А это однозначно не маленький плюс
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Атрикан 250 мг №8 капсулы Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Атрикан 250 мг №8 капсулы Характеристики

Лікарська форма Капсули кишковорозчинні м’які по 250 мг № 8 (8х1) у блістері
Виробник Іннотера Шузі (виробник відповідальний за упаковку, контроль і випуск серії), Франція СВІСС КЕПС АГ (виробник відповідальний за виробництво непокритих капсул), Швейцарія Драгенофарм Апотекер Пюшл ГмбХ (виробник відповідальний за покриття капсул), Німеччина
Вік Не застосовувати дітям.
Міжнародне найменування Tenonitrozole
Показання Урогенітальний трихомоніаз.
Протипоказання Підвищена чутливість до компонентів препарату. Печінкова недостатність. У зв’язку з наявністю у складі препарату олії арахісової рафінованої та олії соєвої гідрогенізованої, препарат протипоказаний у випадку алергії до арахісу або сої. Не рекомендується вживати в поєднанні з алкоголем.
Склад діюча речовина: tenonitrozole. 1 капсула містить тенонітрозолу 250 мг; допоміжні речовини: олія арахісова рафінована, олія соєва гідрогенізована, лецитин, желатин, сорбіто-сорбітановий розчин, титану діоксид (Е 171), заліза оксид жовтий (Е 172), гліцерин, гіпромелози фталат, дибутилфталат.
Термін придатності 3 роки
Українська назва АТРИКАН 250
Упаковка у блістері
Фармакотерапевтична група Антипротозойні препарати. Тенонітрозол

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

 • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.