www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Анаферон №20 таблетки

  • Купить Анаферон №20 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Анаферон №20 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  • Купить Анаферон №20 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 257.0022
Нет в наличии
сообщить о появлении
Основные физико-химические свойства:
Аналоги

Описание Анаферон №20 таблетки

Таблетки Анаферон отпускаются в аптеке без рецепта врача и оказывают иммуномодулирующее и гомеопатическое действие. Анаферон предназначен для стимуляции гуморального и клеточного иммунитета, повышая продуктивность антител и нормализуя их соотношение.

Применение Анаферона направлено на повышение функционального резерва клеток, отвечающих за иммунитет, а также снижение концентрации вирусов в пораженных тканях. По инструкции Анаферон, помимо прочего, обладает и антимутагенными свойствами.  

В сочетании с жаропонижающими средствами препарат фактически нейтрализует потребность организма в их приеме, что не всегда присуще аналогам Анаферона. Подобный эффект достигается благодаря способности препарата активировать работу иммунной системы и сокращать длительность течения инфекций верхних дыхательных путей, что позволило получить хорошие отзывы об Анафероне в Украине.

Основными показаниями к приему препарата являются заболевания типа ОРВИ, острых и хронических вирусных и бактериальных инфекций, включая периоды осложнений и профилактики, а также грипп. Описание Анаферона рекомендует начинать прием препарата при первых признаках заболевания, придерживаясь соответствующей схемы.

В некоторых случаях фармацевты предлагают купить Анаферон в качестве профилактического средства в периоды вирусных эпидемий с возможностью сочетать препарат с анальгетиками и жаропонижающими средствами при необходимости. На основании эффективного и безопасного действия медикамента была установлена соответствующая цена на Анаферон. Хорошая усвояемость препарата определила среднюю по нашей аптечной сети стоимость Анаферона в Киеве.   Как выгодно купить Анаферон №20. Цена и качество

Купить Анаферон №20 в Украине, включая города Киев, Днепр, Харьков, Одесса, Львов, Николаев и многих других можно в нашей интернет-аптеке. Цена на Анаферон №20 при этом будет везде одинаковая.

Анаферон №20 таблетки Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

АНАФЕРОН

 

Склад:

діюча речовина: 1 таблетка містить антитіла до гамма інтерферону людини афінно очищені: суміш гомеопатичних розведень С12, С30 та С200 – 3 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат.

 

Лікарська форма. Таблетки.

 

Основні фізико-хімічні властивості:

Таблетки плоскоциліндричної форми, з рискою та фаскою, від білого до майже білого кольору. На одному плоскому боці з рискою нанесено напис MATERIA MEDICA, на іншому плоскому боці нанесено напис ANAFERON.

 

Фармакотерапевтична група. Гомеопатичний препарат.

 

Фармакологічні властивості.

Препарат застосовується для лікування та профілактики ГРВІ та грипу. При профілактичному та лікувальному застосуванні чинить противірусну дію. Експериментально та клінічно доведена ефективність стосовно вірусів грипу, парагрипу, вірусів простого герпесу 1 та 2 типів (лабіальний герпес, генітальний герпес), інших герпесвірусів (вітряна віспа, інфекційний мононуклеоз), ентеровірусів, вірусу кліщового енцефаліту, ротавірусу, коронавірусу, каліцивірусу, аденовірусу, респіраторно-синцитіального вірусу (РС-вірусу). Препарат знижує концентрацію вірусу в уражених тканинах, діє на систему ендогенних інтерферонів та пов’язаних з ними цитокінів, індукує утворення ендогенних «ранніх» інтерферонів (ІФН α/β) та
γ-інтерферону (γ-ІФН).

Має антимутагенні властивості.

 

Клінічні характеристики.

 

Показання.

Профілактика та лікування гострих респіраторних вірусних інфекцій (у тому числі грипу).

Комплексна терапія інфекцій, спричинених герпесвірусами (інфекційний мононуклеоз, вітряна віспа, лабіальний герпес, генітальний герпес).

Комплексна терапія і профілактика рецидивів хронічної герпесвірусної інфекції, у тому числі лабіального та генітального герпесу.

Комплексна терапія і профілактика інших гострих та хронічних вірусних інфекцій, спричинених вірусом кліщового енцефаліту, ентеровірусом, ротавірусом, коронавірусом, каліцивірусом.

Комплексна терапія вторинних імунодефіцитних станів різної етіології, у тому числі профілактика та лікування ускладнень вірусних і бактеріальних інфекцій.

 

Протипоказання.

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Випадків несумісності з іншими лікарськими засобами не зареєстровано.

У разі необхідності препарат можна застосовувати сумісно з іншими противірусними, антибактеріальними та симптоматичними засобами.

 

Особливості застосування.

До складу препарату входить лактози моногідрат, у зв’язку з чим його не рекомендується призначати пацієнтам із вродженою галактоземією, синдромом мальабсорбції глюкози або при вродженій лактазній недостатності.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Дані про ефективність та безпеку застосування препарату у період вагітності або годування груддю відсутні, тому його не слід призначати у ці періоди.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

 

Спосіб застосування та дози.

Препарат приймають внутрішньо по 1 таблетці за 30 хв до або через 30 хв після прийому їжі. Таблетку тримають у роті (бажано не розжовуючи та не ковтаючи) до повного розчинення.

ГРВІ, грип, кишкові інфекції, герпесвірусні інфекції, нейроінфекції.

Лікування потрібно починати як можна раніше при появі перших ознак гострої вірусної інфекції за такою схемою: перші 2 години препарат приймають кожні 30 хв (5 прийомів), потім протягом першої доби – ще 3 таблетки через рівні проміжки часу (усього 8 таблеток протягом першої доби). Починаючи з 2-ї доби й надалі препарат приймають по 1 таблетці 3 рази на добу до повного одужання.

За відсутності покращення на третій день лікування препаратом гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу необхідно звернутися за консультацією до лікаря.

Для профілактики приймають по 1 таблетці 1 раз на добу щоденно протягом 1-3 місяців (протягом усього епідемічного сезону).

Генітальний герпес. При гострих проявах генітального герпесу приймають через рівні проміжки часу за такою схемою: 1-3 день – по 1 таблетці 8 разів на добу, у подальшому – по 1 таблетці       4 рази на добу не менше 3 тижнів.

Для профілактики рецидивів хронічної герпесвірусної інфекції – по 1 таблетці на добу. Рекомендована тривалість профілактичного курсу визначається індивідуально і може досягати    6 місяців.

При застосуванні препарату для лікування та профілактики імунодефіцитних станів – приймають по 1 таблетці на добу.

 

Діти.

Не застосовувати дітям.

 

Передозування.

Випадків передозування не зареєстровано. При випадковому передозуванні можливі диспептичні прояви, спричинені компонентами, що входять до складу препарату.

 

Побічні реакції.

Можливі алергічні реакції, включаючи свербіж, висип, кропив’янку, гіперемію шкіри та набряк, утруднення ковтання.

 

Термін придатності.

3 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

 

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

 

Упаковка.

По 20 таблеток у блістері з плівки полівінілхлоридної та фольги алюмінієвої.

По 1 блістеру разом з інструкцією для медичного застосування у картонній коробці.

 

Категорія відпуску.

Без рецепта.

 

Виробник.

ТОВ "НВФ "МАТЕРІА МЕДИКА ХОЛДИНГ".

 

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Юридична адреса:

Російська Федерація, 127473, м. Москва, 3-й Самотечний пров., буд. 9;

виробнича дільниця:

Російська Федерація, 454139, м. Челябінськ, вул. Бугурусланська, 54;

Російська Федерація, 454139, м. Челябінськ, вул. Дніпровська, 8.


Анаферон №20 таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Анаферон №20 таблетки Видеообзор

Анаферон №20 таблетки Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Рекомендуем
С этим товаром покупают