Бесплатная доставка при заказе от 91 грн Бесплатная доставка при заказе от 91 грн

  Аминокапроновая кислота 5% 100 мл раствор

  Loading...
   Купить Аминокапроновая кислота 5% 100 мл раствор в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
  63,10 грн
  Есть в наличии
  До 22.06 доставка заказов на сумму от 91 грн осуществляется бесплатно!

  Доставка лекарств для большинства товаров и городов по всей Украине!
  Выберите город для расчёта стоимости доставки

  Описание Аминокапроновая кислота 5% 100 мл раствор

  Раствор acidum aminocapronicum (e - аминогексановой кислоты) под наименованием Аминокапроновая к-та 5% 100мл выпускает отечественный производитель закрытое акционерное общество "Инфузия", Украина.

  В 100 мл раствора содержится кислоты аминокапроновой 5 г. Препарат относится к фармакологической группе «Гемостатические средства. Ингибиторы фибринолиза». Его назначение, согласно инструкции, показано при необходимости остановки кровотечения различного происхождения. Еще одним показанием к приему Аминокапроновой кислоты является комплексное лечение гриппа и острых респираторных вирусных инфекций. В этом случае принимать раствор можно и внутрь.

  Аминокапроновая кислота отпускается из аптек по рецепту. Препарат расфасован в стеклянные бутылки по 100 мл. Хранить его следует при температуре от 0 до 20 ° С, в течение 3 лет с момента выпуска.

  Цена Аминокапроновая кислота 5% 100 мл раствор актуальна при заказе на сайте. Купить Аминокапроновая кислота 5% 100 мл раствор в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы, Южноукраинск.

  Аминокапроновая кислота 5% 100 мл раствор Инструкция

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування лікарського засобу

  Кислота амінокапронова

  (Aminocaproic acid)

  Склад:

  діюча речовина: амінокапронова кислота;

  100 мл розчину містять кислоти амінокапронової 5 г;

  допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін’єкцій.

  Лікарська форма. Розчин для інфузій.

  Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина.

  Фармакотерапевтична група. Антигеморагічні засоби. Інгібітори фібринолізу.

  Код АТХ В02А А01.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Розчин кислоти амінокапронової чинить гемостатичну, антифібринолітичну дію при кровотечах, зумовлених підвищеним фібринолізом. Його дія пов’язана з блокадою активаторів плазміногену і частковим пригніченням впливу плазміну. Препарат інгібує також біогенні поліпептиди – кініни. Сприяє стабілізації фібрину та його відкладенню у судинному руслі, індукує агрегацію тромбоцитів та еритроцитів.

  Амінокапронова кислота чинить антиалергічну, противірусну дію, посилює детоксикуючу функцію печінки. Інгібує протеолітичну активність, асоційовану з вірусом грипу. Амінокапронова кислота здійснює гальмуючий вплив на ранні етапи взаємодії вірусу з чутливими клітинами, а також пригнічує протеолітичний процесинг гемаглютиніну. Внаслідок цього не створюється функціонально-активний білок вірусу грипу, який забезпечує його інфекційну активність, та знижується кількість дочірнього інфекційного вірусу. Амінокапронова кислота не тільки проявляє противірусну активність, але також поліпшує деякі клітинні і гуморальні показники специфічного і неспецифічного захисту організму при респіраторних вірусних інфекціях.

  Фармакокінетика.

  При внутрішньовенному введенні дія виявляється через 15-20 хвилин. Швидко виводиться нирками: 40-60 % введеної кількості через 4 години виділяється із сечею. При порушенні видільної функції нирок концентрація кислоти амінокапронової у крові значно зростає.

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Кровотечі після хірургічних операцій і різні патологічні стани, пов’язані з підвищенням фібринолітичної активності крові і тканин.

  Запобігання розвитку вторинної гіпофібриногенемії при масивних переливаннях консервованої крові.

  Лікування і профілактика грипу та ГРВІ у дітей та дорослих.

  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до компонентів препарату; схильність до тромбозів і тромоемболічних захворювань; коагулопатії внаслідок дифузного внутрішньосудинного згортання крові; захворювання нирок із порушенням їх функції, ниркова недостатність, гематурія; період вагітності, пологів, годування груддю; тяжка форма ішемічної хвороби серця; порушення мозкового кровообігу.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Ефект препарату послаблюють антикоагулянти та антиагреганти прямої і непрямої дії. Одночасне застосування з естрогенвмісними контрацептивами, факторами згортання крові IX підвищує ризик тромбоемболії. Застосовувати з обережністю пацієнтам, які приймають ретиноїди (у т.ч. третионін).

  Особливості застосування.

  При внутрішньовенному введенні необхідний контроль коагулограми, особливо при ішемічній хворобі серця, після інфаркту міокарда, при патологічних процесах у печінці.  При гематурії призначення препарату небажано через загрозу виникнення гострої ниркової недостатності. Рекомендовано виключити жирну їжу при лікуванні препаратом.

  Застосовувати з обережністю пацієнтам із захворюваннями серця. Якщо є необхідність застосування лікарського засобу пацієнтам із серцевими захворюваннями, рекомендовано проводити моніторинг рівня креатинфосфокінази у плазмі крові. Залишок препарату не використовувати.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Препарат протипоказаний у період вагітності. Недоцільне застосування жінкам з метою профілактики підвищеної крововтрати при пологах у зв’язку з можливим виникненням тромбоемболічних ускладнень.

  У разі необхідності застосування препарату годування груддю слід припинити.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  У період лікування слід утримуватися від керування автотранспортом і виконання потенційно небезпечних видів діяльності внаслідок можливих побічних реакцій з боку центральної нервової системи.

  Спосіб застосування та дози.

  Розчин Кислоти амінокапронової призначати внутрішньо або внутрішньовенно.

  Внутрішньо дорослим призначати 5 г (100 мл) препарату. Потім щогодинно по 1 г (20 мл) протягом 8 годин до повної зупинки кровотечі.

  При необхідності досягнення швидкого ефекту (гостра гіпофібриногенемія) вводити внутрішньовенно краплинно до 100 мл розчину (5 г) зі швидкістю 50-60 крапель за хвилину протягом 15-30 хвилин. Протягом першої години вводити у дозі 4-5 г, а у випадку тривалої кровотечі – до її повної зупинки – вводити щогодинно по 1 г, але не більше 8 годин.

  При повторній кровотечі введення 5 % розчину повторити.

  Діти.

  При помірному підвищенні фібринолітичної активності Кислоту амінокапронову призначати дітям у дозі 0,05 г/кг маси тіла 1 раз на добу. Доза залежно від віку становить:

  -    дітям віком до 1 року: разова – до 2,5 мл; добова – 15 мл;

  -    від 2 до 6 років: разова – 2,5-5 мл; добова – 15-30 мл;

  -    від 7 до 10 років: разова – 5-7 мл; добова – 30-45 мл;

  -    від 11 до 18 років: разова – 7-14 мл; добова – 45-90 мл.

  При гострих кровотечах дози становлять:

  -    дітям віком до 1 року: разова – 5 мл; добова – 30 мл;

  -    від 2 до 4 років: разова –5-7,5 мл; добова – 30-45 мл;

  -    від 5 до 8 років: разова – 7,5-10 мл; добова – 45-60 мл;

  -    від 9 до 10 років: разова – 15 мл; добова – 90 мл;

  -    від 11 до 14 років: разова – 20 мл; добова – 120 мл;

  -    від 15 до 18 років: разова – 28 мл; добова – 160 мл.

  Курс лікування – від 3 до 14 днів.

  З метою профілактики і лікування грипу та ГРВІ препарат застосовувати перорально та місцево (0,5-1 мл у ніс 3-4 рази на добу).

  Перорально дітям препарат призначати у дозах:

  -    дітям віком до 2 років – 1-2 г (20-40 мл 5 % розчину на добу) – по 1-2 чайні ложки 4 рази на добу (0,02-0,04 г/кг – разова доза), можна додавати до їжі або напоїв;

  -    дітям віком від 2 до 6 років – 2-4 г (40-80 мл 5 % розчину на добу) – 1-2 столові ложки 4 рази на добу;

  -    дітям віком від 7 років та дорослим – 4-5 г (80-100 мл 5 % розчину на добу), розподіливши добову дозу на 4 прийоми.

  Для точнішого дозування розчину доцільно використовувати медичний шприц без голки об’ємом 10 або 20 мл.

  Водночас обґрунтованим є місцеве застосування амінокапронової кислоти. Рекомендовано кожні 3-4 години закладати у носові ходи на 5-10 хвилин ватні турунди, зволожені 5 % розчином амінокапронової кислоти, або у вказані строки закапувати по 3-5 крапель розчину у кожен носовий хід.

  Амінокапронову кислоту у разі необхідності можна застосовувати у комбінації з іншими противірусними препаратами та інтерфероном і його індукторами.

  Інтраназальні інстиляції амінокапронової кислоти (3-4 рази на добу ) доцільно проводити протягом епідемічного періоду з метою профілактики грипу, що доцільно доповнити ентеральним (як при лікуванні) застосуванням препарату в осередках інфекції при контакті з хворим.

  Тривалість перорального застосування амінокапронової кислоти при грипі та ГРВІ становить 3-7 днів.

  Тривалість лікування залежить від тяжкості захворювання і визначається лікарем індивідуально. Також лікар може корегувати дозу та призначати повторний курс лікування.

  Діти.

  Даних щодо обмеження застосування препарату дітям немає.

  Передозування.

  Раптове зниження фібринолітичної активності крові. Виражені симптоми побічної дії: запаморочення, нудота, діарея, шкірний висип, ортостатична гіпотензія, судоми, головний біль, закладеність носа, гостра ниркова недостатність, рабдоміоліз, міоглобінурія. Посилення побічних реакцій, утворення тромбів, емболії. При тривалому застосуванні (більше 6 днів) високих доз (для дорослих – більше 24 г на добу) – геморагії.

  Лікування. У разі передозування введення лікарського засобу припинити і проводити відповідну симптоматичну терапію.

  Побічні реакції.

  З боку серцево-судинної системи: ортостатична гіпотензія, субендокардіальний крововилив, брадикардія, аритмія.

  З боку травної системи: нудота, діарея, блювання.

  З боку системи згортання крові: порушення згортання крові, при тривалому застосуванні (понад 6 днів) високих доз (для дорослих – понад 24 г на добу) – геморагії.

  З боку центральної нервової системи: головний біль, запаморочення, шум у вухах, судоми.

  З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи алергічні реакції, висип, закладеність носа, катаральні явища верхніх відділів дихальних шляхів.

  Загальні розлади: зміни у місці введення.

  Інші: міоглобінурія, рабдоміоліз, гостра ниркова недостатність. При перевищенні швидкості введення можлива брадикардія, екстрасистолія, озноб, підвищення температури.

  Термін придатності. 3 роки.

  Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С у вертикальному стані в захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

  Несумісність. При внутрішньовенній інфузії не змішувати в одній ємності з іншими інфузійними розчинами.

  Упаковка. По 100 мл у пляшках.

  Категорія відпуску. За рецептом.

  Виробник. Приватне акціонерне товариство «Інфузія».

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

  Україна, 21034, м. Вінниця, вул. Волошкова, б 55.

  Заявник. Приватне акціонерне товариство «Інфузія».

  Місцезнаходження заявника.

  Україна, 04073, м. Київ, Московський проспект, б. 21-А.

  Аминокапроновая кислота 5% 100 мл раствор Все формы препарата

  Отзывы и вопросы

  Отзывы:
  Оставить отзыв
  Как Вы оцениваете этот товар
  Вопросы:
  Задать вопрос

  Аминокапроновая кислота 5% 100 мл раствор Видеообзор

  Основные физико-химические свойства:

  Аминокапроновая кислота 5% 100 мл раствор Характеристики

  Сертификаты

  Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
  Аналоги