www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Алмагель Нео 10 мл №10 суспензия

  • Купить Алмагель Нео 10 мл №10 суспензия в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 063.0010
74.37 грн.
Есть в наличии
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Основные физико-химические свойства:
Рекомендуем

Описание Алмагель Нео 10 мл №10 суспензия


Как выгодно купить Алмагель Нео 10 мл N10. Цена и качество

Купить Алмагель Нео 10 мл N10 в Украине, включая города Киев, Днепр, Харьков, Одесса, Львов, Николаев и многих других можно в нашей интернет-аптеке. Цена на Алмагель Нео 10 мл N10 при этом будет везде одинаковая.

Алмагель Нео 10 мл №10 суспензия Инструкция

Алмагель Нео 10 мл №10 суспензия Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Алмагель Нео 10 мл №10 суспензия Видеообзор

Алмагель Нео 10 мл №10 суспензия Характеристики

Лікарська форма Суспензія для перорального застосування по 170 мл або по 200 мл у флаконі № 1 з мірною ложкою; по 10 мл у пакетиках № 10, № 20
Виробник Балканфарма-Троян АТ, Болгарія
Вік Застосовувати дітям віком від 14 років. Безпека та ефективність застосування препарату дітям віком до 14 років не встановлені.
Міжнародне найменування Ordinary salt combinations and antiflatulents
Показання Симптоматичне лікування захворювань травного тракту, які супроводжуються підвищеною або нормальною кислотністю шлункового соку та підвищеним газоутворенням. Препарат застосовувати самостійно або у комбінації з іншими лікарськими засобами при: · гастриті та дуоденіті; · виразці шлунка та дванадцятипалої кишки; · ерозіях шлунка та дванадцятипалої кишки; · гастроезофагеальній рефлюксній хворобі; · дуоденогастральному рефлюксі; · функціональній диспепсії; · метеоризмі, дискомфорті внаслідок підвищеного газоутворення.
Протипоказання Гіперчутливість до будь-яких діючих та/або допоміжних речовин, які входять до складу лікарського засобу. Тяжкі порушення функції нирок, у тому числі у пацієнтів на гемодіалізі, у яких існує ризик підвищення концентрації іонів алюмінію і магнію у сироватці крові до токсичних рівнів у результаті зменшення виведення через нирки. Гіпофосфатемія, тяжкий остеопороз, хвороба Альцгеймера, звичний запор, хронічна діарея, кишкова непрохідність, підозра на апендицит, кровотечі з травного тракту нез’ясованого походження, тяжкий біль у животі неуточненого ґенезу, виразковий коліт, стани, які спричиняють порушення водно-електролітного балансу.
Склад діючі речовини: 5 мл (1 мірна ложка) суспензії містять: алюмінію гідроксиду гелю у перерахуванні на алюмінію гідроксид 340 мг, магнію гідроксиду пасти у перерахуванні на магнію гідроксид 395 мг, емульсії симетикону 30 % у перерахуванні на полідиметилсилоксан 36 мг; 10 мл (1 пакетик) суспензії містять: алюмінію гідроксиду гелю у перерахуванні на алюмінію гідроксид 680 мг, магнію гідроксиду пасти у перерахуванні на магнію гідроксид 790 мг, емульсії симетикону 30 % у перерахуванні на полідиметилсилоксан 72 мг; допоміжні речовини: розчин пероксиду водню (30 %), сорбіт (Е 420), сахарин натрію, гідроксіетилцелюлоза, кислоти лимонної моногідрат, етилпарагідроксибензоат (Е 214), пропілпарагідроксибензоат (Е 216), пропіленгліколь, макроголь 400, ароматизатор апельсиновий, етанол 96 %, вода очищена.
Термін придатності 2 роки
Українська назва АЛМАГЕЛЬ НЕО
Упаковка пакетик
Фармакотерапевтична група Антациди. Комбінації простих солей і вітрогінні (антифлатуленти).

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги