www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
22-44

Абицеф Фармюнион 750 мг №1

  • Купить Абицеф Фармюнион 750 мг №1 в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
Артикул: 1696001
71.29 грн.
Есть в наличии
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Основные физико-химические свойства:

Описание Абицеф Фармюнион 750 мг №1


Как выгодно купить Абицеф Фармюнион пор. д/р-ра д/ин.750мг фл.№1. Цена и качество

Купить Абицеф Фармюнион пор. д/р-ра д/ин.750мг фл.№1 в Украине, включая города Киев, Днепр, Харьков, Одесса, Львов, Николаев и многих других можно в нашей интернет-аптеке. Цена на Абицеф Фармюнион пор. д/р-ра д/ин.750мг фл.№1 при этом будет везде одинаковая.

Абицеф Фармюнион 750 мг №1 Инструкция

Абицеф Фармюнион 750 мг №1 Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Абицеф Фармюнион 750 мг №1 Видеообзор

Абицеф Фармюнион 750 мг №1 Характеристики

Лікарська форма Порошок для розчину для ін`єкцій по 750 мг у флаконах № 1
Виробник Антібіотіке С.А. (виробник, відповідальний за вторинне пакування, тестування та випуск серії кінцевого продукту), Румунія Шеньчжен Жиюн Фармасьютикал Ко. Лтд.(виробник, відповідальний за виробництво та первинне пакування), Китай
Вік Застосовується дітям з перших днів життя.
Міжнародне найменування Cefuroxime
Показання Лікування інфекцій, спричинених чутливими до цефуроксиму мікроорганізмами, або лікування інфекцій до визначення збудника інфекційного захворювання. Інфекційні захворювння дихальних шляхів: гострі та хронічні бронхіти, інфіковані бронхоектази, бактеріальна пневмонія, абсцес легенів, післяопераційні інфекції органів грудної клітки; інфекційні захворювання горла, носа: синусити, тонзиліти, фарингіти; інфекційні захворювання сечовивідних шляхів: гострий та хронічний пієлонефрити, цистити, асимптоматичні бактеріурії; інфекційні захворювання м’яких тканин: целюліти, еризипелоїд, ранові інфекції; інфекційні захворювання кісток і суглобів: остеомієліти, септичні артрити; інфекції в акушерстві та гінекологіі: інфекційно-запальні захворювання тазових органів; гонорея, особливо у тих випадках, коли протипоказаний пеніцилін; інші інфекційні захворювання, включаючи септицемії та менінгіти. Профілактика виникнення інфекційних ускладнень після операцій на грудній клітці та у черевній порожнині, на тазових органах, при васкулярних, серцево-судинних та ортопедичних операціях. У більшості випадків монотерапія препаратом Абіцеф Фармюніон є ефективною, але при необхідності його можна застосовувати в комбінації з аміноглікозидними антибіотиками або з метронідазолом (перорально, у супозиторіях або ін’єкційно). У разі наявної або очікуваної змішаної аеробної та анаеробної інфекції (наприклад перитоніту, аспіраційної пневмонії, абсцесу легенів, органів тазу та мозку) та високої імовірності такої інфекції (наприклад, при операціях на товстому кишечнику та у гінекологічній хірургії) прийнятним є застосування препарату Абіцеф Фармюніон у комбінації з метронідазолом. При лікуванні пневмонії та загострення хронічного бронхіту Абіцеф Фармюніон можна призначати перед пероральним застосуванням цефуроксиму аксетилу, коли це необхідно
Протипоказання Підвищена чутливість до цефуроксиму або до інших компонентів препарату. Підвищена чутливість до цефалоспоринових антибіотиків. Наявність в анамнезі тяжкої гіперчутливості (наприклад анафілактичних реакцій) до інших бета-лактамних антибіотиків (пеніциліни, монобактами та карбапенеми).
Склад діюча речовина: цефуроксим; 1 флакон містить цефуроксиму (у формі цефуроксиму натрію) 750 мг
Термін придатності 2 роки
Українська назва АБІЦЕФ ФАРМЮНІОН
Упаковка флакон
Фармакотерапевтична група Антибактеріальні засоби для системного застосування. Цефалоспорини другої генерації

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги
С этим товаром покупают