0800 30 22 44

8:00 - 20:00. Безкоштовно

Цетрилів протиалергічний засіб, сироп, 2,5 мг/5 мл, 30 мл

Код товару:Код:  539.041
Виробник: Euro Lifecare
Доставка в:виберіть
Транспортна компанія
  • Оплата
  • Гарантія
  • Умови повернення

Готівкою при отриманні, оплата картою на сайті, накладений платіж

pharmacist
Безкоштовний чат з досвідченим фармацевтом

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Опишіть симптоми або потрібний препарат — ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо. Ми — це 28 фармацевтів і 0 ботів.

Так ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо поспілкуватися в будь-який момент.

Онлайн: 08:00 - 21:00, без вихідних

Властивості препарату Цетрилів протиалергічний засіб, сироп, 2,5 мг/5 мл, 30 мл

Основні

Діюча речовина
Торгівельна назва
GTIN
8902346025094
Країна виробник
Індія
Виробник
ФДС Лимитед, Индия
Імпортний
Так
Об'єм
30 мл
Кількість в упаковці
1
Термін придатності
2 роки
Спосіб введення
орально
Міжнародна назва
Levocetirizine
Форма випуску
Сироп
Дозування
2,5 мг/5 мл
Код Моріон
156342
Код АТС/ATX
R06A E09

Кому дозволено

Алергікам
дозволено
Діабетикам
заборонено
Водіям
заборонено
Вагітним
заборонено
Годуючим матерям
заборонено
Дітям
з 2 років

Залишити відгук

avatar

Ви вже купували цей товар?

Цетрилів протиалергічний засіб, сироп, 2,5 мг/5 мл, 30 мл - Інструкція для застосування

Склад

діюча речовина: levocetirizine dihydrochloride;

5 мл сиропу містять левоцетиризину дигідрохлориду 2,5 мг;

допоміжні речовини: цукор; метилпарагідроксибензоат (Е 218); пропілпарагідроксибензоат (Е 216); динатрію едетат; натрію цитрат; лимонна кислота безводна; сорбіту розчин, який не кристалізується (Е 420); гліцерин; жовтий захід сонця FCF (Е 110); ароматизатор апельсину RS 15215; вода очищена.

Лікарська форма

Сироп.

Основные физико-химические свойства: сироп оранжевого цвета с приятным запахом, сладкий на вкус, без осадка.

Фармакотерапевтична група

Антигістамінні засоби для системного застосування. Похідні піперазину. Код АТХ R06A Е09.

Фармакодинаміка

Левоцетиризин - це активний стабільний R-енантіомер цетиризину, відноситься до групи конкурентних антагоністів гістаміну. Фармакологічна дія обумовлена ​​блокуванням Н1-рецепторів. Спорідненість до Н1-рецепторів у левоцетиризину в 2 рази вище, ніж у цетиризину. Впливає на гістамінзалежну стадію розвитку алергічної реакції, зменшує міграцію еозинофілів, судинну проникність, обмежує вивільнення медіаторів запалення. Попереджає розвиток та полегшує перебіг алергічних реакцій, надає антиексудативну, протиалергічну, протизапальну дію, практично не має антихолінергічної та антисеротонінової дії. У терапевтичних дозах майже не має седативного ефекту.

Фармакокінетика

Фармакокінетичні параметри левоцетиризину мають лінійну залежність і майже не відрізняються від таких у цетиризину.

Абсорбція. Препарат після перорального застосування швидко та інтенсивно поглинається. Ступінь всмоктування препарату не залежить від дози і не змінюється з прийомом їжі, але максимальна концентрація (Сmах) зменшується і досягає свого пікового значення пізніше. Біодоступність досягає 100%.

У 50% хворих дія препарату розвивається через 12 хвилин після прийому одноразової дози, а у 95% – через 0,5-1 годину. Схах в плазмі досягається через 50 хвилин після одноразового прийому внутрішньо терапевтичної дози і зберігається протягом 2 днів. Смах становить 270 нг/мл після одноразового застосування і 308 нг/мл - після повторного застосування в дозі 5 мг відповідно.

Розподіл. Відсутня інформація про розподіл препарату у тканинах людини, а також про проникнення левоцетиризину через гематоенцефалічний бар'єр. У дослідженнях найбільша концентрація зафіксована у печінці та нирках, а найнижча – у тканинах центральної нервової системи. Об'єм розподілу – 0,4 л/кг. Зв'язування з білками плазми – 90 %.

Біотрансформація. В організмі людини рівень метаболізму становить менше 14% дози левоцетиризину. Процес метаболізму включає оксидацію, N- та О-деалкілування та зв'язок з таурином. Деалкілування в першу чергу відбувається за участю цитохрому CYP ЗА4, тоді як у процесі окислення беруть участь численні та (або) невизначені ізоформи CYP. Левоцетиризин не впливає на активність цитохромних ізоферментів 1А2, 2С9, 2С19, 2D6, 2Е1, ЗА4 у концентраціях, що значно перевищують максимальні після дози 5 мг перорально. Враховуючи низький ступінь метаболізму та відсутність здатності до придушення метаболізму, взаємодія левоцетиризину з іншими речовинами (і навпаки) є малоймовірною.

Виведення. Екскреція препарату відбувається в основному за рахунок клубочкової фільтрації та активної канальцевої секреції. Період напіввиведення препарату із плазми крові у дорослих (Т1/2) становить 7,9 + 1,9 години. Період напіввиведення коротший у маленьких дітей. Загальний кліренс у дорослих – 0,63 мл/хв/кг. В основному виведення левоцетиризину та його метаболітів з організму відбувається із сечею (виводиться в середньому 85,4 % дози препарату). З фекаліями виводиться лише 12,9 % дози препарату.

Очевидний кліренс левоцетиризину для організму корелює з кліренсом креатиніну. Тому у пацієнтів з помірними та тяжкими порушеннями функції нирок рекомендується підбирати інтервали між прийомами левоцетиризину з урахуванням кліренсу креатиніну. При анурії при кінцевій термінальній стадії захворювання нирок загальний кліренс організму пацієнтів порівняно із загальним кліренсом організму в осіб без таких порушень зменшується приблизно на 80 %.

Кількість левоцетиризину, що виводиться за стандартної 4-годинної процедури гемодіалізу, склала <10 %.

Показання

Симптоматичне лікування алергічного риніту (у тому числі цілорічного алергічного риніту) та кропив'янки.

Протипоказання

Підвищена чутливість до левоцетиризину, цетиризину, гідроксизину, будь-яких інших похідних піперазину або будь-якої іншої допоміжної речовини препарату.

Тяжка форма хронічної ниркової недостатності (кліренс креатиніну <10 мл/хв).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Дослідження з левоцетиризином взаємодії (включаючи дослідження з індукторами CYP3A4) не проводилися. Дослідження з цетиризином (сполучення рацемату) показали, що одночасне застосування з антипірином, азитроміцином, циметидином, діазепамом, еритроміцином, гліпізидом, кетоконазолом або псевдоефедрином не надає клінічно значимих несприятливих взаємодій. При сумісному застосуванні з теофіліном (400 мг/добу) спостерігалося невелике зниження (на 16%) загального кліренсу левоцетиризину (розподіл теофіліну не змінювався). При дослідженні багаторазового застосування ритонавіру (600 мг 2 рази на добу) та цетиризину (10 мг на добу) ступінь експозиції цетиризину збільшувався приблизно на 40 %, тоді як розподіл ритонавіру дещо змінювався (-11 %) до паралельного застосування цетиризину.

Прийом їжі не впливає на рівень всмоктування препарату, але знижує швидкість абсорбції.

Одночасне застосування цетиризину або лівоцетиризину та алкоголю або інших депресантів центральної нервової системи у вразливих пацієнтів може спричинити додаткове зниження пильності та здатності до виконання роботи.

Особливості застосування

Метилпарабен і пропілпарагідроксибензоат, що входять до складу лікарського засобу, можуть призвести до розвитку алергічних реакцій (можливо відстроченим).

З обережністю застосовувати пацієнтам з хронічною нирковою недостатністю (необхідна корекція режиму дозування) та пацієнтам похилого віку (можливе зниження клубочкової фільтрації). Слід обережно застосовувати препарат при одночасному прийомі з алкоголем (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Призначаючи препарат за наявності у пацієнтів певних факторів, які провокують затримку сечі (наприклад, травми спинного мозку, гіперплазія передміхурової залози), необхідно брати до уваги, що левоцетиризин збільшує ризик затримки сечі.

Немає даних щодо посилення ефекту седативних засобів при застосуванні у терапевтичних дозах. Але слід уникати застосування седативних засобів під час прийому препарату.

Препарат містить цукор, що слід врахувати хворим на цукровий діабет. Оскільки у складі препарату міститься сорбіту розчин, пацієнтам з рідкісною спадковою непереносимістю фруктози не слід приймати препарат.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Слід утримуватись від керування автотранспортом або роботи з потенційно небезпечними механізмами під час лікування.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Левоцетиризин протипоказаний під час вагітності. Цетиризин проникає у грудне молоко, тому при необхідності застосування препарату годування груддю слід припинити.

Фертильність

Немає клінічних даних (включаючи дослідження на тваринах) щодо впливу левоцетиризину на фертильність.

Спосіб застосування та дози

Препарат призначати дорослим та дітям старше 2 років.

Препарат можна приймати незалежно від їди.

Рекомендовані дози:

Дорослі та підлітки віком від 12 років: рекомендована добова доза становить 5 мг (10 мл) 1 раз на добу.

Хворим похилого віку з нормальною функцією нирок корекція дози препарату не потрібна. Хворим із порушеною функцією нирок розрахунок дози необхідно проводити індивідуально з урахуванням кліренсу креатиніну відповідно до таблиці.

Для застосування цієї таблиці дозування необхідно оцінити кліренс креатиніну (КЛкр) пацієнта у мл/хв. КЛкр (мл/хв) повинен бути оцінений за вмістом креатиніну в сироватці крові (мг/дл) за такою формулою:

КЛкр = [140 – вік (роки)] × маса тіла (кг) × 0,85 для жінок)

(72 × креатинін сироватки крові (мг/дл)

Корекція дози препарату хворим із порушеною функцією нирок

Функція нирок Кліренс креатиніну, мл/хв Доза та кількість Доза та кількість прийомів
Нормальна функція нирок ≥ 80

5 мг 1 раз на добу

Порушення легкого ступеня

50–79 5 мг 1 раз на добу

Порушення легкого ступеня

30–49 5 мг 1 раз на 2 доби
Порушення тяжкого ступеня < 30 5 мг 1 раз на 3 доби

Кінцева стадія захворювання нирок

Пацієнти, що знаходяться на діалізі

< 10 Протипоказано


Дітям із порушеннями функції нирок дозу слід коригувати індивідуально з урахуванням ниркового кліренсу пацієнта та його маси тіла.

Специфічних даних щодо застосування дітям із порушенням функції нирок немає.

Пацієнти з порушенням функції печінки

Хворим із печінковою недостатністю корекція режиму дозування не потрібна. Хворим із печінковою та нирковою недостатністю необхідно коригувати режим дозування відповідно до наведеної вище таблиці.

Педіатрична популяція

Рекомендовані дози:

  • діти віком від 2 до 6 років: рекомендована добова доза становить 2,5 мг (5 мл). Зазначену дозу застосовувати по 1,25 мг (2,5 мл) 2 рази на добу;
  • діти віком від 6 до 12 років: рекомендована добова доза становить 5 мг (10 мл) 1 раз на добу.

Тривалість застосування

Пацієнтів з періодичним алергічним ринітом (тривалість прояву симптомів захворювання становить менше 4 діб на тиждень або менше 4 тижнів на рік) слід лікувати відповідно до перебігу захворювання та анамнезу: лікування можна припинити, якщо симптоми зникнуть, і можна відновити знову при повторному виникненні симптомів. У разі стійкого алергічного риніту (тривалість прояву симптомів захворювання становить понад 4 доби на тиждень або більше 4 тижнів на рік) у період контакту з алергенами пацієнту можна запропонувати постійну терапію. Існує клінічний досвід застосування левоцетиризину протягом щонайменше 6-місячного періоду лікування. При хронічних захворюваннях (хронічний алергічний риніт, хронічна кропив'янка) тривалість лікування становить до 1 року (дані доступні за клінічними дослідженнями при застосуванні рацемату).

Діти

Застосування левоцетиризину дітям до 2 років не рекомендується через обмеженість даних цієї вікової категорії

Препарат застосовувати дітям віком від 2 років.

Передозування

Симптоми: симптоми передозування можуть включати сонливість у дорослих та початкове збудження та підвищену дратівливість із подальшою сонливістю у дітей.

Лікування. Специфічного антидоту до левоцетиризину немає. У разі появи симптомів передозування рекомендується симптоматична та підтримуюча терапія. Слід розглянути необхідність промивання шлунка за короткий час після прийому препарату. Гемодіаліз для виведення левоцетиризину з організму не є ефективним.

Побічні реакції

З боку імунної системи: гіперчутливість, у тому числі анафілаксія.

Порушення харчування та обміну речовин: підвищений апетит.

З боку нервової системи: сонливість, біль голови, підвищена стомлюваність, слабкість, астенія, судоми, парестезії, запаморочення, непритомність, тремор, дисгевзія.

Порушення сну, порушення, галюцинації, депресія, агресія, безсоння, суїцидальні думки.

З боку серця: посилене серцебиття, тахікардія.

Порушення зору, нечіткість зору, окулогірація.

З боку органів слуху та рівноваги: ​​вертиго.

З боку печінки та жовчовивідних шляхів: гепатит.

З боку нирок та сечовидільної системи: дизурія, затримка сечі.

З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: задишка.

З боку травного тракту: нудота, блювання, діарея, запор, сухість у роті, біль у животі.

З боку шкіри та підшкірних тканин: ангіоневротичний набряк, стійкі медикаментозні висипання, свербіж, висипання, кропив'янка.

З боку кістково-м'язової системи: міалгія, артралгія.

Загальні порушення: набряк.

Результати досліджень: збільшення маси тіла, відхилення функції печінки від норми.

Метилпарабен і пропілпарагідроксибензоат, що входять до складу сиропу, можуть призвести до розвитку алергічних реакцій (можливо відстрочені).

Термін придатності

2 роки.

Після відкриття флакона використовувати протягом 3 місяців.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці за температури не вище 30 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 30 мл сиропа во флаконе; по 1 флакону с мерным колпачком в картонной коробке.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

ФДС Лімітед.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Пліт № Б-8, МЗС, Індастріал Еріа, Валуджі, 431136, Діст. Аурангабад, Індія.

Джерело інструкції

Інструкцію лікарського засобу взято з офіційного джерела — Державного реєстру лікарських засобів України.

Зверніть увагу!

Інструкція, розміщена на цій сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно з метою ознайомлення. Не використовуйте цей посібник як медичних рекомендацій .

Постановка діагнозу і вибір методики лікування здійснюється тільки вашим лікарем!

Медмаркет Аптека24 не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на сайті apteka24.ua. Детальніше про Відмову від відповідальності.

Опис Цетрилів протиалергічний засіб, сироп, 2,5 мг/5 мл, 30 мл

Цетрилев применяется при симптоматическом лечении аллергического ринита (в том числе круглогодичного аллергического ринита) и крапивницы.

Цена Цетрилев 2.5 мг/5 мл 30 мл сироп актуальна при заказе на сайте. Купить Цетрилев 2.5 мг/5 мл 30 мл сироп в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы.

Ціна на Цетрилів протиалергічний засіб, сироп, 2,5 мг/5 мл, 30 мл актуальна при замовленні на сайті. На apteka24.ua можна купити Цетрилів протиалергічний засіб, сироп, 2,5 мг/5 мл, 30 мл з доставкою в такі міста України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. В інші міста замовлення можуть доставлятися через службу доставки. Доступна доставка кур'єром. Докладніше про способи, вартості та обмеженнях доставки.

Також вас можуть зацікавити