Поиск
Поиск
Корзина Ваша корзина пуста

кОРЗИНА

Ваша корзина пуста
Рекомендуем вам посмотреть наш каталог и выбрать те медикаменты, которые вас заинтересуют. Мы умеем доставлять их в рекордно короткие сроки

Липин 500 мг №1

Основные физико-химические свойства:
 • Форма выпуска Порошок лиофилизованный для раствора для инфузий
 • Кол-во в упаковке 1 Количество в упаковке
 • Дозировка 500 мг Количество лекарства в препарате
 • Рецептурный отпуск Только с рецептом Требование к отпуску товара в аптеке
 • Производитель ПАТ"Фармстандарт-Біолік", Харків, Україна Компания или группа компаний, которая произвела препарат на собственных мощностях или по лицензии

ЛИПИН
лиоф.пор.фл. 500мг N1

склад: 1 пляшка містить: лецетину-стандарту - 500 мг, або 250 мг, або 100 мг;
допоміжні речовини: лактоза.

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ.Фармакодінаміка. ЛІПІН має антигіпоксичну дію, сприяє підвищенню швидкості дифузії кисню з легенів у кров та з крові у тканини, нормалізує процеси тканинного дихання. Відновлює функціональну активність ендотеліальних клітин, синтез і виділення ендотеліального фактора розслаблення, поліпшує мікроциркуляцію та реологічні властивості крові. ЛІПІН інгібує процеси перекисного окислення ліпідів у крові і тканинах, підтримує активність антиоксидантних систем організму, виявляє мембранопротекторний ефект, виконує функцію неспецифічного детоксиканта, підвищує неспецифічний імунітет.
При інгаляційному введенні ЛІПІН сприяє збереженню легеневого сурфактанта, що покращує легеневу та альвеолярну вентиляцію, збільшує швидкість транспорту кисню через біологічні мембрани. ЛІПІН не порушує функціональний стан органів та систем організму, нетоксичний, не має кумулятивних властивостей.
Фармакокінетика. Після внутрішньовенного введення ЛІПІН як ліпосомальна композиція циркулює в крові до 2-х годин. Максимальне накопичення препарату відмічається в печінці та селезінці (до 20 %), яке досягається через 5 хв. після введення і зберігається протягом 180-300 хв. Препарат виводиться із сечею й калом.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ.Препарат застосовується у складі комплексної терапії.
Пульмонологія. Синдром гострої та хронічної дихальної недостатності будь-якого генезу у дорослих і дітей, у т.ч. у новонароджених із розладами дихання, які пов'язані з перенесеною перинатальною гіпоксією та асфіксією при пологах.
Кардіологія. Гострий інфаркт міокарда і нестабільна стенокардія.
Гастроентерологія. Гострі й хронічні активні гепатити, хронічний некалькульозний холецистит, цироз печінки, неспецифічний виразковий коліт.
Акушерство. Пізній гестоз, внутрішньочеревна гіпоксія плода.
Нефрологія. Гострий та хронічний пієлонефрит, гломерулонефрит, діабетична нефропатія,
полікістоз, ниркова недостатність.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗИ. Застосовується внутрішньовенно, інгаляційно, внутрішньо та ректально. Для внутрішньовенного та інгаляційного застосування емульсія ЛІПІНУ готується безпосередньо перед застосуванням шляхом додавання у флакон 50 мл стерильного ізотонічного розчину натрію хлориду. Після цього флакон струшують 2-3 хвилини до утворення однорідної емульсії білуватого кольору.
Для внутрішнього та ректального застосування емульсію ЛІПІНУ можна готувати на дистильованій чи перевареній воді.
Пульмонологія. Для інгаляційного застосування ЛІПІН призначають по 10-15 мг/кг маси тіла на одну інгаляцію 1-2 рази на день. Курс лікування 5-10 днів. Можливе включення інгалятора в дихальний контур апарата штучної вентиляції легень. Для проведення інгаляції необхідно використовувати ультразвукові інгалятори або інгалятори аерозольного типу. Неприпустиме використання пароаерозольних інгаляторів! У тяжких випадках препарат вводиться внутрішньовенно із розрахунку 10-15 мг/кг маси тіла 1-3 рази на день. Новонародженим із синдромом дихальних розладів ЛІПІН призначають інгаляторно у дозах 25-100 мг/кг маси тіла на одну інгаляцію 3-4 рази на день. Оптимальна тривалість інгаляції 3-4 хв. Курс лікування - 4-5 днів. За необхідністю курс лікування може бути подовжений до 10-12 днів.
Кардіологія. При лікуванні гострого інфаркту міокарда і нестабільної стенокардії ЛІПІН призначають в дозі 35 мг/кг маси тіла 4 рази на день. Препарат вводять внутрішньовенно повільно. Курс лікування - 4-5 днів. При проведенні тромболітичної терапії для запобігання реперфузійних ушкоджень міокарда ЛІПІН призначають у дозі 30 мг/кг маси тіла за 30 хв до введення тромболітика, а в подальшому - по 15 мг/кг маси тіла 4 рази на день. Курс лікування -7-9 днів.
Акушерство. При лікуванні пізніх гестозів ЛІПІН призначають у дозі 5-10 мг/кг маси тіла один раз на добу. Препарат вводять внутрішньовенно повільно. Курс лікування 3-10 днів, залежно від клінічних проявів гестозу.
Гастроентерологія. При лікуванні гострого або хронічного активного гепатиту, хронічного некалькульозного холециститу та цирозу печінки ЛІПІН призначають внутрішньо по 1 г 2 рази на день. Курс лікування 18-21 день. У разі тяжкого перебігу захворювання ЛІПІН вводять внутрішньовенно краплинно на 5% розчині глюкози по 1 г 2 рази на день протягом 10 днів. У процесі лікування можлива зміна способу введення препарату. При лікуванні неспецифічного виразкового коліту ЛІПІН призначають по 1 г у мікроклізмах 2 рази на добу протягом 10 днів, а потім по 0,5 г 2 рази на день ще протягом 10 днів.
Нефрологія. При лікуванні гострого та хронічного пієлонефриту ЛІПІН призначають у дозі 10-20 мг/кг маси тіла 1 раз на день у поєднанні з комбінованою антибактеріальною терапією. Препарат вводять внутрішньовенно краплинно, повільно. Курс лікування - 3-4 дні. При лікуванні хронічного гломерулонефриту, пієлонефриту, діабетичної нефропатії у стадії хронічної ниркової недостатності ЛІПІН призначають у дозі 10-20 мг/кг маси тіла 1 раз на добу у поєднанні зі стандартною базовою терапією. Препарат вводять внутрішньовенно краплинно, повільно. Курс лікування -14 днів.

ПОБІЧНА ДІЯ. Препарат у терапевтичних дозах добре переноситься хворими. Можливі появи кропив'янки та інших алергічних проявів. У цих випадках препарат слід відмінити та призначити симптоматичне лікування.

ПРОТИПОКАЗАННЯ. При індивідуальній підвищеній чутливості до компонентів препарату.

ПЕРЕДОЗУВАННЯ. Можливі прояви підвищеної чутливості до компонентів препарату. Терапія симптоматична.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ. Не застосовувати в одному шприцу або інгаляційному пристрої з іншими парентеральними або інгаляційними розчинами.

ВЗАЄМОДІЯ З ІНШИМИ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ. Можливе призначення ЛІПІНУ у комплексній терапії зі стероїдними, цитостатичними, жовчогінними та вітамінними засобами, антибіотиками.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ. Зберігати в захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі від 0 °С до мінус 20 °С. Термін придатності - 1 рік.
Термін зберігання приготовленої емульсії в стерильному ізотонічному розчині натрію хлориду - не більше 6 годин при температурі від 2 °С до 6°С.

УМОВИ ВІДПУСКА. За рецептом.

Основные физико-химические свойства:
 • Форма выпуска Порошок лиофилизованный для раствора для инфузий
 • Кол-во в упаковке 1 Количество в упаковке
 • Дозировка 500 мг Количество лекарства в препарате
 • Рецептурный отпуск Только с рецептом Требование к отпуску товара в аптеке
 • Производитель ПАТ"Фармстандарт-Біолік", Харків, Україна Компания или группа компаний, которая произвела препарат на собственных мощностях или по лицензии
 • Классификация товара 1.5.4ЛС_холод от -20 до 0 Тип товара, режим отпуска, хранения и транспортировки
 • АТС-Классификация A16A X10** Анатомо-терапевтическо-химическая классификация (АТХ) это международная система классификации лекарственных средств. Латинское название - Anatomical Therapeutic Chemical (ATC)
#7215
09.09.2016
Препарат Липин, эффективный . Но должен назначаться исключительно по назначению врача. Самолечением лучше не заниматься!
Оцените отзыв: 0
#5117
24.05.2016
заказала препарат, устала гоняться (условия хранения- почти все аптеки отказали), доставили без проблем, предупредили, что необходимо хранить в холодильнике
Оцените отзыв: 0
Оставить отзыв
Как вы оцениваете этот товар?

Оставить вопрос
Как вы оцениваете этот товар?

Наверх